Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ben ilişkiden sonra hiç kalkmıyodum.hatta sabaha kadar yatıyordum içimdekilerle:)bi damlasını bile telef etmiyordum:)bilginize.çünkü sizde biliyorsunuz hemen kalkmamak lazm.banyo yapmamak lazım.su öldürüyormuş spermleri.sampuan duş jeli vs.

ya bısey daha sorcam ces bu kadar kasıkleım agrırken yapmasmmı tuvalette bıle sankı bısey duscekmıs gıbı zorlanıyo

kızlar ben ilişkiden sonra hiç kalkmıyodum.hatta sabaha kadar yatıyordum içimdekilerle:)bi damlasını bile telef etmiyordum:)bilginize.çünkü sizde biliyorsunuz hemen kalkmamak lazm.banyo yapmamak lazım.su öldürüyormuş spermleri.sampuan duş jeli vs.

ewt olduruyomus yenı ogrendım onu da ben hep vajına jel kullanıyodum ama hamılelıge engel olurmus oylemı gercekten

iyim cnm sizler nasılsınız.geçmişi okuyordum:)yeni uyandım.bi bardak meyve suyuyla ilaçlarımı içtim.canım bişey yemek istemiyor:KK43:.progestan tablet ve folik asit vermiş dr.

ekmek yemesen de iki dilim peynir ye bari. bir kase yoğurt da olur. bulantın yok değil mi? iki ceviz ye günde,5-6 badem.ben kahvaltıda 2 kuru kayısı,2 ceviz,5-6 tane fındık ya da badem yiyorum.2 dilim peynir ya da 1 yumurta 1 dilim peynir.normalde 2 dilim ekmek hakkım var ama 1 dilimi zor yiyorum.

iyi diyosunda bebişim,gece ister istemez wc ye kalkıyorum ben ,nasıl olacak ki ozaman,,,:KK14::KK14:
dur bugünde öyle deneyeyim,sıkayım biraz kendimii:KK4:

iyi diyosunda bebişim,gece ister istemez wc ye kalkıyorum ben ,nasıl olacak ki ozaman,,,:KK14::KK14:
canım, ben normalde ilişkiden sonra wc ihtiyacı duyarım.çok kötü çişim gelir. nasılsa yumurtlama kaçtı sanıyordum ya,valla beklemedim hiç.çok da kasmayın.kızlar bakın 5 sene ben belki beynim yüzünden hamile kalamadım,stres nedeni oluyor bunlar hep.içinizden gelen pozisyonda,istediğiniz kadar...

canım, ben normalde ilişkiden sonra wc ihtiyacı duyarım.çok kötü çişim gelir. nasılsa yumurtlama kaçtı sanıyordum ya,valla beklemedim hiç.çok da kasmayın.kızlar bakın 5 sene ben belki beynim yüzünden hamile kalamadım,stres nedeni oluyor bunlar hep.içinizden gelen pozisyonda,istediğiniz kadar...

:92::92::92:dewam dıyosun hıc bısey dusunmeden yapsan bıle sonra yıne bebek oldumu dıyorum ben

ekmek yemesen de iki dilim peynir ye bari. bir kase yoğurt da olur. bulantın yok değil mi? iki ceviz ye günde,5-6 badem.ben kahvaltıda 2 kuru kayısı,2 ceviz,5-6 tane fındık ya da badem yiyorum.2 dilim peynir ya da 1 yumurta 1 dilim peynir.normalde 2 dilim ekmek hakkım var ama 1 dilimi zor yiyorum.

hayır cnm bulantım hiç yok ama iştehım yok ya.bu arada eşim aksmcı kahvaltı hazırlıyorum ona.hemde size yazıyorum:)ama sen iyi besleniyosun cnm.çok güzel.ben zorla bile yiyemiyorum.sabah meyve suyu aksam salata.gece süt falan.boyum 155.kilo 49.dr kızdı dün

yok ya içini ellemıyorum ben dısından yıkıyodum jelle hanı su avonun jelı warya onlan

ledeynam tavsiyem canım önce 1 saat önce tuvaletini yap gece yap o işi :) sabaha kadar kalkma ilişkiden sonra aykalrını yukarıya kaldır yerçekimi diye birşey var ve sabula kesinlikle yıkama jelle hiç ph değerini düşüyor özel vajina jelleri bile çok düşüyor ve hamilelik için sakıncalı

:92::92::92:dewam dıyosun hıc bısey dusunmeden yapsan bıle sonra yıne bebek oldumu dıyorum ben

evet oldu.bu benim ikinci gebeliğim.ilki karnımda öldü.onda da umudum yoktu.ne yattım ne ayaklarımı diktim.hatta madem her şeyi konuşuyoruz,ilişki pozisyonu gebeliğe uygun bile değildi.veren de allah alan da.o istedikten sonra,okuyoruz işte millet cinsel ilişki olmadan sürtünme yoluyla hamile kalıyor.

:)walla ben öncede o işi gorup sorada yapmıyodum.aman ne bilim kızlar bi ümit sıkıyodum kendimi işte napim.sanki hepsi geri gidiyomus gibi hissediyordum.

X