Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

sorma canım ya eğer adetim gecikmeseydi biliyosun beni deli etti leke leke geldi bisürü test yaptım sonra bana inat yapar gibi hooop kırmızılar geldi şimdiye buum bummlara başlamış olurduk birde ne zaman geleceklerini demediler yaaaaa pufffff:18:

belki geç gelirler cnm benimki biraz geç gelcekmiş:KK70: ama bu defa ben de senın gıbı regl olcam =)))

inşş bebe bu ay tutsydııı
=)

hadi allah kolaylık versin canım olur olur üzülme yumurtlama gününü kaçırma bir sefer bir seferdir onlarda bilir bu işleri :KK1::KK1:oğlulları sonuçta dimi yaniii onun için rahat ol boşver sen

inşallah kaçırmam canım aslında bende niye kendimi kasıyorsam kasmamaya çalışacağım sonuçta 6 ay olacak bebek için uğraşalı bu ay boşa gitmemeli benim için hayırlısı olsun inşallah:KK52:

sizlerin sohbetine:KK54: doyum olmaz kızlar dışarı çıkacağım kendinize çok iyi bakın bol bebiş haberli bir gün olur inşallah öpüldünüz:KK16:

inşallah kaçırmam canım aslında bende niye kendimi kasıyorsam kasmamaya çalışacağım sonuçta 6 ay olacak bebek için uğraşalı bu ay boşa gitmemeli benim için hayırlısı olsun inşallah:KK52:

inşallah canım bakarsın olmaz dersin olur beklenti olmadığı zaman oluyormuş ya hayırlısıyla olur inşallah bide adeti geçenlerde bizim gibi hamile kalma şansı dahada artıyormuş öyle okudum bir forumda ama hayırlısı olsun canım ben kaçıyorum öpüyorum sizi akşama bişey çıkmazsa görüşürüzzz

çoook belim ağrıyo kızlar, belirtim yok belirtim yok dedim, fena başladı birden. aksam tuvalete kalkmaktan birhal oldum, hemencecik acıkıyorum, bir de çoook belim ağrıyorrr.

çoook belim ağrıyo kızlar, belirtim yok belirtim yok dedim, fena başladı birden. aksam tuvalete kalkmaktan birhal oldum, hemencecik acıkıyorum, bir de çoook belim ağrıyorrr.

nazara geldin kuzucukk..Dikkatli hareket et artık canımm unutma tek değilsin artık =))))

anammmm belirtiler başlıyorr yavaş yavaşş,,,artık iki kişilik yicen canım,,,

anammmm belirtiler başlıyorr yavaş yavaşş,,,artık iki kişilik yicen canım,,,

İlk aylarda yediklerinin pek bir faydası olmuyomus, yemesen de beslenebilirmis o yuzden abartiya kacip ilk aylardan kilo almamak lazım. Ama tabi kilo almicam diye de yememezlik de etmemek lazım. dengeli olcak.

hepinize marhaba.. yarım saatim varda geçmişi okumadan bi selam vereyim dedim arada bakarım neler olmuş diye inşallah hamileler vardır

hepinize marhaba.. yarım saatim varda geçmişi okumadan bi selam vereyim dedim arada bakarım neler olmuş diye inşallah hamileler vardır

hoşheldinnnn, hamilesayısında şu an için bir değişiklik yok maalesef.

tüh yaa ben ada'dan ümitliydim rüyamda görmüştümde onu geçmişe bakıyorum ama geldimi ki dün göremedim daha

tüh yaa ben ada'dan ümitliydim rüyamda görmüştümde onu geçmişe bakıyorum ama geldimi ki dün göremedim daha

Ada'dan haberimiz olamadı henuz. bayadır girmedi, inşallah heyecandan buraya haber vermeyi unutmuşturr.

Ya kızlar benim yumurta akı kıvamındaki akıntı başladıı
Daha 9.günde başladı çok mu erken olcak acaba
Şimdi ovulasyon testini ne zaman yapmaya başlasam ki?Acaba iki kere mi yumurtlucam?Normalde 15.günde yumurtluyo olmam lazım
Amannnnn sıkıldım heee :KK53:

Selam bu arada:KK9:

Ya kızlar benim yumurta akı kıvamındaki akıntı başladıı
Daha 9.günde başladı çok mu erken olcak acaba
Şimdi ovulasyon testini ne zaman yapmaya başlasam ki?Acaba iki kere mi yumurtlucam?Normalde 15.günde yumurtluyo olmam lazım
Amannnnn sıkıldım heee :KK53:

Selam bu arada:KK9:

benim o beyaz akıntıdan 4-5 gun sonra olmuştu çatlama Esracim, bence sen başla testi yapmaya

selamlar herkese.inanın benimde aklıma ada44 geldi.bi açıp sormak istedim.umarım hayırlı haberler verir

ces benimde belim ve kasıklarım agrıyor sadece.ama hamilelige dair bi belirti yok.hani o bildiğimz belirtilerden.sende de aynımı?

X