Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

vay bence güzel canım inşallah hamiş olda dene hemen sonrada bize kocişinin tepkisini anlatırsın

bende çift çizgiyi gördüm hemde net ama bebek ultrasonda gözükmüyor hafifde kanamalarım var doktor normal dedi ama inşallah bebekde gözükür en kısa zamanda

bende çift çizgiyi gördüm hemde net ama bebek ultrasonda gözükmüyor hafifde kanamalarım var doktor normal dedi ama inşallah bebekde gözükür en kısa zamanda

bhcg değeri 1500 leri bulmadan bebek gorunmuyor merak etmeyin, Allah gorene kadar sabir versin ben de henuz goremedim bebeğimi

Annecikler bebekler fıstıklarrr
ben kaçıyorummmmmmmmm
öptüm hepiniziii
Bakalım hayırlı haberlerle gelebilecek miyim :82:

ay ya daha geçmişi okuyamadan işim çıktı yaaaasonra gelirim kızlar esraaaa hadı sende teste canım yaaaaaacesss sende dikkatli hareket et canım pc başında abit kalma arada uzan sonra devam et oldu mu hadin ben kaçar sonra gelirim

Tama Zehracım merak etme sen. gorusuruz sonraaa.

kızlar selam,
benim adetim gecikmeli olarak bugun geldi off ya moralim sıfır,ocak listeniz varsa beni yazabilirsiniz arkadaşlar

kızlar slm.
benim adetimin 35. günü.
normalde 35-45 arasında değişiyor siklusum.
dünden beri gelen kahverengi azıcık lekeyi adetten saymayıp implantasyon kanaması olabilir mi diye ümitlendim.
kan testim 4,52 çıktı
sizce bu değer yükselir mi?
daha önce negatif olduğunda hep 1'in altında çıkıyodu.
yarın tekrar baktırsam mı yada beklesem mi bilemedim.
buna benzer olup sonra değeri yükselen var mı?
noooolur paylaşın, umutsuzum

Bilemedim, belki de yeni başlamıştır salgılanmaya, eğer oyle birşeyse yükselir mi onu da bilemiyorum. Ama nasıl olsa bekleyeeksin, bence 5-6 gu sonra tektat ölçtürün. başka belirtileriniz var mı hamileliği andıran?

ayyyyyyyyyyyy kmse yok burda, hadi hanimlar gelin, cok sıkıldım yanlız yanlıııız

kahverengi lekeden başka bişey yok.
bide akıntı kıvamından yumurtlama oldu diye düşünmüştüm 3 hafta önce.
pkos olduğumdan benim sikluslar anovulatuar geçebiliyor da..

kahverengi lekeden başka bişey yok.
bide akıntı kıvamından yumurtlama oldu diye düşünmüştüm 3 hafta önce.
pkos olduğumdan benim sikluslar anovulatuar geçebiliyor da..

o zaman biraz bekleyn, 45inci gune yakin kan testi yaptırın derim ben

sen naptın canım ?

napıyım çamaşırlar vardı onları dürdüm kaldırdım, çatıda işçi var, eşim bişiler yaptırıyo, onlara yemek hazırladım verdim, kendim de yedim tabe, başka da bişey yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…