Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlaaaaar ben ufak ufak kaçıyorum malum yrn yine işbaşı:KK37::KK37:
hepinizi öptüm ruyanızda bebişlerinizi görünn :KK16::KK16::KK16:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

aynen kızlaar decee haklı yarın malum işbaşı bi saattir gitcem gidemiyom sohbet çok güsel ama ne yazık ki uykuda esir almak üzere bu sefer valla gidiyooom tekrar öpüyom hepinizi kocamaan yarın görüşmek üzere....tatlı rüyalar en güzel anne adayları:KK64::KK64::KK64:

canım yaaa çok korkutmuş yaramas seni:KK60::KK60::KK60:

hayvanlarla özellikle de kedilerle ilgili çok korkunç anılarım var.liseye giderken okulun kapısının önündeki çöp bidonundan kafama kedi atladı...çoook çoook küçük bi çocukken de koca bi kedi omzumdan bileğime kadar tırmık attı...kafamı denizli horozu tepeledi ve daha aklıma gelmeyen bi sürü macera...

aynen kızlaar decee haklı yarın malum işbaşı bi saattir gitcem gidemiyom sohbet çok güsel ama ne yazık ki uykuda esir almak üzere bu sefer valla gidiyooom tekrar öpüyom hepinizi kocamaan yarın görüşmek üzere....tatlı rüyalar en güzel anne adayları:KK64::KK64::KK64:

iyi geceler canım...sana da tatlı rüyalar:KK16:

ya bende daha kocise pasta yapicam
ama gidemiyorum bi türlü sohbet aldi basini gidiyo... ama bende gitsem artik iyi olur yaa:KK58:

hepinizi kocaammaannnn öptüm yarin görüsürüz insallah kizlar

iyi gecelerr hepinize tatli rüyalar

aman kızlar dikkat edin benim kuzenim şuan 6 aylık hamile onada maydanozdan bulaşmış yani maydanoz iyi yıkanmadığı için olabilir köpekler vs geziyor ya bayağı zorlandı kızağız hatta doktor karnından sıvı filan aldı 400 tlde para:KK53:ilaçlar kullandı hatta doktor sakat olabilir vs filan demiş Allahtan bebeğin sıvısına bulaşmamış nekadar aşılı hayvanda olsa dikkat edin dikkattttttt:KK70:

zehracığım, eğer kedi aşılıysa,dışarı çıkmıyorsa ve çiğ et yemiyorsa hiç sorun yok.ki benimki 3 ayda bir aşılanır,dışarı çıkmaz ve asla çiğ et tatmadı bile. asıl sorun iyi yıkanmamış sebzeler.onlar da inek gübresinden bulaşıyor genelde.dışarda yemek yesem bile yeşillik yemem o yüzden. aslında çoğu kedi ve köpek daha bebekken geçirip bağışıklık kazanıyor.aynı bizim bebeklerimizin kızamık falan olması gibi.veterinerimizin 4 çocuğu var ve her hamileliği klinikte geçmiş.onun dediğine göre kadiden geçme ihtimali maruldan geçme ihtimalinden daha düşük. allah vermesin böyle bir rahatsızlık ya...:KK53:

iyi uykular canım kendine iyi bak:KK16:

hayvanlarla özellikle de kedilerle ilgili çok korkunç anılarım var.liseye giderken okulun kapısının önündeki çöp bidonundan kafama kedi atladı...çoook çoook küçük bi çocukken de koca bi kedi omzumdan bileğime kadar tırmık attı...kafamı denizli horozu tepeledi ve daha aklıma gelmeyen bi sürü macera...

:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60:

benide kücükken anneannemin horozu tepeledi taa kafama cikti ayaklarinla maaf etti kafami sac mac kalmadiydi valla:KK53:

tabi saolsun dedem hemen kesmis o horozu benim icin bide bana ye diyo ama yemedim o horozun etini:KK47:

kızlaaaaar ben ufak ufak kaçıyorum malum yrn yine işbaşı:KK37::KK37:
hepinizi öptüm ruyanızda bebişlerinizi görünn :KK16::KK16::KK16:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

ya bende daha kocise pasta yapicam
ama gidemiyorum bi türlü sohbet aldi basini gidiyo... ama bende gitsem artik iyi olur yaa:KK58:

hepinizi kocaammaannnn öptüm yarin görüsürüz insallah kizlar

iyi gecelerr hepinize tatli rüyalar

oyyy vakit ne kadar hızlı geçiyor sizinleee:KK71:iyi geceler kızlar!:KK54:
ebru kolay gelsin canım sana

zehracığım, eğer kedi aşılıysa,dışarı çıkmıyorsa ve çiğ et yemiyorsa hiç sorun yok.ki benimki 3 ayda bir aşılanır,dışarı çıkmaz ve asla çiğ et tatmadı bile. asıl sorun iyi yıkanmamış sebzeler.onlar da inek gübresinden bulaşıyor genelde.dışarda yemek yesem bile yeşillik yemem o yüzden. aslında çoğu kedi ve köpek daha bebekken geçirip bağışıklık kazanıyor.aynı bizim bebeklerimizin kızamık falan olması gibi.veterinerimizin 4 çocuğu var ve her hamileliği klinikte geçmiş.onun dediğine göre kadiden geçme ihtimali maruldan geçme ihtimalinden daha düşük. allah vermesin böyle bir rahatsızlık ya...:KK53:

evet canım rabbim vermesin sende sebzelerini önce elma sirkesinde iyice beklet canım sonrada güzelce durularsın o çamurunu ve zehirini alır:KK16:ne bileyim canım korktum diyeyim dedim Allahım göstermesin inşallah:KK70:

ayyy bayılazzaaam uykudan.ben kaçıyorum bacılar...yarın okulda uyuklamak istemiyorum ama sizi de bırakmak istemiyorum.neyse hadi hepicinize fıstık gibi geceler...rüyanızda cennetteki meleklerinizi görün...:97::97::97:

benide kücükken anneannemin horozu tepeledi taa kafama cikti ayaklarinla maaf etti kafami sac mac kalmadiydi valla:KK53:

tabi saolsun dedem hemen kesmis o horozu benim icin bide bana ye diyo ama yemedim o horozun etini:KK47:

ay canım benim kafamada döğüş horozu çıkmıştı saçlarım upuzun belik yapmış annem ekmek almaya gidiyodum yaşım en fazla 6 yada 7 ne korkmuştum yaaa o sokaktan bir daha geçememiştim:KK47:

ya yine de ne olursa olsun, ben hayvanları çook seviyorum.bir kere, ne yapacakları belli:aslan yer,kedi tırmalar,köpek ısırır,timsah parçalar...ya insan???kimin ne yapacağı belli değil.hayvana karşı gardını alabilirsin.ama insanın alacası içinde işte...ne yapacağı belli değil.

ay herkes kaçıyo ya aslında bende çıkmak zorundayım ya benimki yarım saattir başımın etini yedi ama dinleyen yok işi varmış beyefendinin pcde ahanda bende gittim sohbete doyum olmuyor ama yarın devam ederiz inşallah:KK16:hepinize hayırlı geceler öpüldünüz:KK54:

X