Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım benim tek anlamadığım popo yukarıdayken zaten yastığı nasıl nereye koyacaz?karnımızın altına mı:KK60::KK60::KK60:bugün kafam kalın basmıyo benim ya:KK53::76:
o yastık hazırda bekliyor olacak.ilişkinin ardından o yastığı yine kalçamızı hafif yukarda tutacak şekilde karnımızın altına koyacağız.yüzükoyun yatmaya devam edeceğiz.

ya ne bilim adaşim cok kafam karisti aslinda mantikli ama o ani kafamda canlandiriyorumda:KK17: bi türlü rahat edemedim bu pozisyonda :26::KK53:[/QUOTE

ha ha haaaa haaaaaa haaa dur Allahaşkına fena koptum yine duramıyorum kocam bakıyo aval aval suratıma noluyo diye....

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ya sedacim Allah senden razi olsun bi konu actin bomba gibi patladi valla süper oldu bunu konusmamiz:KK52:

kedi diyince düsündümde benim kedimde öyle bisiler yapiyo:KK53: yani anladigim kadariyla sen diz dirsek pozisyonu diyorsun ve ondan sonrada yastik hemen hazir olacak is bittimide hemen yaticaz öylemi:44::44:

Kediler bile çözmüş olayı görüyomusun...yazıklar olsun bize daha yeni öğreniyoruz..ama köpek pozisyonuysa adı gerçeklik payı var köpeklerde öyle çiftleşiyolar benimki hep öyle çiftleşti ve kilitlendi sonuçta boş yok her sefer en az 3 doğurdu

kedi diyince düsündümde benim kedimde öyle bisiler yapiyo:KK53: yani anladigim kadariyla sen diz dirsek pozisyonu diyorsun ve ondan sonrada yastik hemen hazir olacak is bittimide hemen yaticaz öylemi:44::44:
evet budur.:))))ohhh be ay kasmaktan anlatamadım ayol:KK53:benim kedi de kısırlaşana dek yapıyordu,artık yapmıyor.şu an ayak ucumda uyuyor canım benim:KK16:

benim ki de geçen gün isim bulmuş yaşadığı dramatik olay sonucu:KK9:
iş yerinden bi arkadaşının oğlu ona sormuş abi senin çocuğun var mı diye?yok demiş bizim ki haliyle...sonra çocuk demiş ki ben de kardeş istiyorum ama annem almıyo ben her gece Allah a dua ediyorum bana kardeş versin diye sana da edicem senin de çocuğun olsun demiş.sen bizim ki tak kafaya oğlum olursa adı tuğra olucak...önceden illa ki oğlumuz olursa babamın adı olucak diye tutturuyodu şimdi buna taktı...sanki yıllardır uğraşıyoruz da olmuyomuş gibi hemen de dramatiğe bağlıyo yavruşum:KK9:

boşver kız babasının adı olacağına tuğra güzel isim hadi bakem şu kedi pozisyonuyla sen tuğra yapmaya koyul canım bende kubilay:KK60::KK60::KK60:

Kediler bile çözmüş olayı görüyomusun...yazıklar olsun bize daha yeni öğreniyoruz..ama köpek pozisyonuysa adı gerçeklik payı var köpeklerde öyle çiftleşiyolar benimki hep öyle çiftleşti ve kilitlendi sonuçta boş yok her sefer en az 3 doğurdu

hahahahaha:KK9::KK9::KK9:

oyy benim gibi kedi köpek delileri var burdaaa:) ben şimdi toksoplazma yüzünden sadece evdeki aşılı kedişimi mıncırabiliyorum.sokakta da her bulduğum hayvana atlardım halbuki.

yok artik bide bakiyomusun yoksa:KK60::KK60::KK60::KK60: ayip ayip:KK52:
ama kedi köpeklerin ciftlestigi gibi düsünürsek diz dirsek pozisyonu oluyo heralde:44:

sedacim tamamen uyurmus gibi yatiyoruz degilmi ama yüz üstü hafif bacaklarda acildimi kocislerde yani.....
anla iste offf ne kadarda anlatma kitligim var benim yaaa:KK37:

o yastık hazırda bekliyor olacak.ilişkinin ardından o yastığı yine kalçamızı hafif yukarda tutacak şekilde karnımızın altına koyacağız.yüzükoyun yatmaya devam edeceğiz.

heeeee çözdüm ben olayı kız bikere denedikte amannnnnn benim için ne zordu ama yastık filan koymadım tabiki sonra spermcikler hoop yine dışarı sonrada istemem ben bu pozisyonu demiştim şimdi tekrar mı dönecem yaaa:KK59:sorma bende netten araştırmıştım bak size demek aklıma gelmemişti iyi ettin canım:KK61:

oyy benim gibi kedi köpek delileri var burdaaa:) ben şimdi toksoplazma yüzünden sadece evdeki aşılı kedişimi mıncırabiliyorum.sokakta da her bulduğum hayvana atlardım halbuki.

evet hayatım o toksoplazma olayı epey tehlikeli bişeymiş dikkat etmek lazım ama nasıl olcakkk ben sokakta her gördüğüm hayvanı içime sokmak istiyoruuuummm...şimdi bi iguanam var adı davut Allahtan onun kılı tüyü yok...

boşver kız babasının adı olacağına tuğra güzel isim hadi bakem şu kedi pozisyonuyla sen tuğra yapmaya koyul canım bende kubilay:KK60::KK60::KK60:

haklısın valla babsının adı olacağına tuğra iyidir yani de kayınvalidem kesinlikle tuğra ismini doğru söyleyemez...kim bilir neler uyduracak...turan tunay tuğyan duran :KK9::KK9::KK9:

ayıp olcak ama biraz,,ilk şekildeki gibi:KK17:
...............

Son düzenleme:
ama kedi köpeklerin ciftlestigi gibi düsünürsek diz dirsek pozisyonu oluyo heralde:44:

sedacim tamamen uyurmus gibi yatiyoruz degilmi ama yüz üstü hafif bacaklarda acildimi kocislerde yani.....

nasıl bakmıcam bitanem yaaaa kilitlenince ister istemez bakıyosun erkek öyle bir bağırıyoki dişininde ödü bokuna karışıyo haliyle mecbur ayırmak için uğraşıyosun ama ayrıldıklarında çoktaaaan bebek yerleşmiş oluyo bile

:KK60::KK60::KK60:hayııırr :KK60::KK60:belini kır,kalçan havada olsun.dirseklerinden destek al.dirseklerini yatakta hayal kuran liseli kızlar gibi yatağa daya:KK53:ilişkiden sonra karnımızın altına yastık koyup yatıyoruz yine yüz üstü.

haklısın valla babsının adı olacağına tuğra iyidir yani de kayınvalidem kesinlikle tuğra ismini doğru söyleyemez...kim bilir neler uyduracak...turan tunay tuğyan duran :KK9::KK9::KK9:

olsun canım boşverrr zamanla demeyi öğrenir hatta bebişin büyüyünce babanne yine yanlış söyledin öyle değil tuğra tuğra der:KK60:

X