Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

nasıl bakmıcam bitanem yaaaa kilitlenince ister istemez bakıyosun erkek öyle bir bağırıyoki dişininde ödü bokuna karışıyo haliyle mecbur ayırmak için uğraşıyosun ama ayrıldıklarında çoktaaaan bebek yerleşmiş oluyo bile

:KK53::KK53:hadi yaaa ilk defa duyuyorum:KK53::KK53::KK53:

evet hayatım o toksoplazma olayı epey tehlikeli bişeymiş dikkat etmek lazım ama nasıl olcakkk ben sokakta her gördüğüm hayvanı içime sokmak istiyoruuuummm...şimdi bi iguanam var adı davut Allahtan onun kılı tüyü yok...

hayvanseverlere saygı duyarım ama ben de acayip hayvan korkusu var.sadece balık ve kul severim.balık fanusta cici cici yüzer,kuşta kafeste bıcırdar ama ben onu bile alamam elime çok korkarım.hele bi de evde kedi köpek olsa kafayı yerim heralde...

bigün bi arkadaşın evine gittim toptosun bi iran kedisi vardı içeri girmemle beraber bana saldırması bir oldu.kediyi de bir görseniz nasıl şişman kilodan bacakları çöp gibi kalmış...sonra bide ben bilmeden gidip onun koltuğuna oturmuşum aman yarabbi bana neler etti kendimi evden nasıl attım bilmiyorum...:KK37::KK37::KK37:

hayvanseverlere saygı duyarım ama ben de acayip hayvan korkusu var.sadece balık ve kul severim.balık fanusta cici cici yüzer,kuşta kafeste bıcırdar ama ben onu bile alamam elime çok korkarım.hele bi de evde kedi köpek olsa kafayı yerim heralde...

bigün bi arkadaşın evine gittim toptosun bi iran kedisi vardı içeri girmemle beraber bana saldırması bir oldu.kediyi de bir görseniz nasıl şişman kilodan bacakları çöp gibi kalmış...sonra bide ben bilmeden gidip onun koltuğuna oturmuşum aman yarabbi bana neler etti kendimi evden nasıl attım bilmiyorum...:KK37::KK37::KK37:

hah işte neden saldırdığı belli oldu kedi karakterli hayvandır canım...onun yaşadığı alanlara saygı duyulmasını ister sen bide gidip koltuğuna oturmuşsun affetmemiş oda seni acık uyarmış:KK61::KK61:

evet hayatım o toksoplazma olayı epey tehlikeli bişeymiş dikkat etmek lazım ama nasıl olcakkk ben sokakta her gördüğüm hayvanı içime sokmak istiyoruuuummm...şimdi bi iguanam var adı davut Allahtan onun kılı tüyü yok...

aman kızlar dikkat edin benim kuzenim şuan 6 aylık hamile onada maydanozdan bulaşmış yani maydanoz iyi yıkanmadığı için olabilir köpekler vs geziyor ya bayağı zorlandı kızağız hatta doktor karnından sıvı filan aldı 400 tlde para:KK53:ilaçlar kullandı hatta doktor sakat olabilir vs filan demiş Allahtan bebeğin sıvısına bulaşmamış nekadar aşılı hayvanda olsa dikkat edin dikkattttttt:KK70:

:KK60::KK60::KK60:hayııırr :KK60::KK60:belini kır,kalçan havada olsun.dirseklerinden destek al.dirseklerini yatakta hayal kuran liseli kızlar gibi yatağa daya:KK53:ilişkiden sonra karnımızın altına yastık koyup yatıyoruz yine yüz üstü.

Allah seni ne yapmasın seda yaaa.yatakta hayal kuran liselikız:KK60:
sırf bu benzetme için denenir bu...

benim iki tane tavsanim vardi onlari verdim cok pisletiyolardi ortaligi:KK53:
simdi bi kedim var bide baliklarim var acayip seviyorum hayvanlari yaaa:KK51:

iguanaaa:KK52:benim de bir öğrencimin bukelamunu var çok komik:KK70: ben de çok seviyorum hatta toksoplazma geçmişim pozitif,ama şu an negatif tabii yoksa bebişe zarar. ben zor tutuyorum kendimi inan. sevmeden geçince kırılmışlar gibi geliyor.konuşarak seviyorum ben de. yanımda da hep onlar için bir şeyler olur.
tamam canim istersen geri kalanini kayraam arkadasimiza ver tabi eger istersen

kimin duasının tutacağını allah bilir.istiyorsa kalanı da o alabilir tabii.

:KK53::KK53:hadi yaaa ilk defa duyuyorum:KK53::KK53::KK53:

valla fena bi durum korkuyo insan i benim kızın ilk çiftleşmesinde çok zor ayırdım dişi kasıyo kendini kasınca erkeğin pipisi mahsur kalıyo içerde haliyle bi süre sonra canı yanıyo hayvanın paniğe kapılıyoo...hale bak kendi çiftleşmemizi bıraktık köpeklerinkiyle uğraşıyos şimdide hay Allahım yaaa alemiz valla:KK52::KK52::KK52:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
valla fena bi durum korkuyo insan i benim kızın ilk çiftleşmesinde çok zor ayırdım dişi kasıyo kendini kasınca erkeğin pipisi mahsur kalıyo içerde haliyle bi süre sonra canı yanıyo hayvanın paniğe kapılıyoo...hale bak kendi çiftleşmemizi bıraktık köpeklerinkiyle uğraşıyos şimdide hay Allahım yaaa alemiz valla:KK52::KK52::KK52:

pipisimi:KK53::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ay bugün cok güldüm yaa süpermisss:KK52:

hah işte neden saldırdığı belli oldu kedi karakterli hayvandır canım...onun yaşadığı alanlara saygı duyulmasını ister sen bide gidip koltuğuna oturmuşsun affetmemiş oda seni acık uyarmış:KK61::KK61:

ama ben nerden bilebilirdim ki:18:patisini sallayıp paçamı bi yakaladı o an benim için hayımın flash back olduğu andır.büyük travma:KK53:

canim ovulasyon günüm 28 aralik cikti.. 23-28 aralik gebe kalmaniz acisindan sansinizin en yüksek oldugu günler diyor... ???????

ya canım kusura bakma,kocam leptopu aldı oyun oynadı,anca alabildim elinden,istersen yarın başla,22 24 26 28 olarak çalışın,ama olaki hissedersen yumurtladığın anı,değişiklik yaparsın ozaman bence,,,

ya canım kusura bakma,kocam leptopu aldı oyun oynadı,anca alabildim elinden,istersen yarın başla,22 24 26 28 olarak çalışın,ama olaki hissedersen yumurtladığın anı,değişiklik yaparsın ozaman bence,,,

hmm.. tamam canim cok sagol bilgi icin...:KK1:
hemen yarin basliyorum bide kocisin dogum günü yarin:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

kızlaaaaar ben ufak ufak kaçıyorum malum yrn yine işbaşı:KK37::KK37:
hepinizi öptüm ruyanızda bebişlerinizi görünn :KK16::KK16::KK16:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

X