Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hadi yaaa ilk defa duyuyorum

hayvanseverlere saygı duyarım ama ben de acayip hayvan korkusu var.sadece balık ve kul severim.balık fanusta cici cici yüzer,kuşta kafeste bıcırdar ama ben onu bile alamam elime çok korkarım.hele bi de evde kedi köpek olsa kafayı yerim heralde...

bigün bi arkadaşın evine gittim toptosun bi iran kedisi vardı içeri girmemle beraber bana saldırması bir oldu.kediyi de bir görseniz nasıl şişman kilodan bacakları çöp gibi kalmış...sonra bide ben bilmeden gidip onun koltuğuna oturmuşum aman yarabbi bana neler etti kendimi evden nasıl attım bilmiyorum...

hah işte neden saldırdığı belli oldu kedi karakterli hayvandır canım...onun yaşadığı alanlara saygı duyulmasını ister sen bide gidip koltuğuna oturmuşsun affetmemiş oda seni acık uyarmış

aman kızlar dikkat edin benim kuzenim şuan 6 aylık hamile onada maydanozdan bulaşmış yani maydanoz iyi yıkanmadığı için olabilir köpekler vs geziyor ya bayağı zorlandı kızağız hatta doktor karnından sıvı filan aldı 400 tlde parailaçlar kullandı hatta doktor sakat olabilir vs filan demiş Allahtan bebeğin sıvısına bulaşmamış nekadar aşılı hayvanda olsa dikkat edin dikkattttttt

hayııırr belini kır,kalçan havada olsun.dirseklerinden destek al.dirseklerini yatakta hayal kuran liseli kızlar gibi yatağa dayailişkiden sonra karnımızın altına yastık koyup yatıyoruz yine yüz üstü.

Allah seni ne yapmasın seda yaaa.yatakta hayal kuran liselikız
sırf bu benzetme için denenir bu...

benim iki tane tavsanim vardi onlari verdim cok pisletiyolardi ortaligi
simdi bi kedim var bide baliklarim var acayip seviyorum hayvanlari yaaa

hadi yaaa ilk defa duyuyorum

valla fena bi durum korkuyo insan i benim kızın ilk çiftleşmesinde çok zor ayırdım dişi kasıyo kendini kasınca erkeğin pipisi mahsur kalıyo içerde haliyle bi süre sonra canı yanıyo hayvanın paniğe kapılıyoo...hale bak kendi çiftleşmemizi bıraktık köpeklerinkiyle uğraşıyos şimdide hay Allahım yaaa alemiz valla

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

pipisimi
ay bugün cok güldüm yaa süpermisss

hah işte neden saldırdığı belli oldu kedi karakterli hayvandır canım...onun yaşadığı alanlara saygı duyulmasını ister sen bide gidip koltuğuna oturmuşsun affetmemiş oda seni acık uyarmış

ama ben nerden bilebilirdim ki:18atisini sallayıp paçamı bi yakaladı o an benim için hayımın flash back olduğu andır.büyük travma

canim ovulasyon günüm 28 aralik cikti.. 23-28 aralik gebe kalmaniz acisindan sansinizin en yüksek oldugu günler diyor... ???????

ya canım kusura bakma,kocam leptopu aldı oyun oynadı,anca alabildim elinden,istersen yarın başla,22 24 26 28 olarak çalışın,ama olaki hissedersen yumurtladığın anı,değişiklik yaparsın ozaman bence,,,

ya canım kusura bakma,kocam leptopu aldı oyun oynadı,anca alabildim elinden,istersen yarın başla,22 24 26 28 olarak çalışın,ama olaki hissedersen yumurtladığın anı,değişiklik yaparsın ozaman bence,,,

hmm.. tamam canim cok sagol bilgi icin...
hemen yarin basliyorum bide kocisin dogum günü yarin

kızlaaaaar ben ufak ufak kaçıyorum malum yrn yine işbaşı
hepinizi öptüm ruyanızda bebişlerinizi görünn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…