Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım benim tek anlamadığım popo yukarıdayken zaten yastığı nasıl nereye koyacaz?karnımızın altına mıbugün kafam kalın basmıyo benim ya:76:
o yastık hazırda bekliyor olacak.ilişkinin ardından o yastığı yine kalçamızı hafif yukarda tutacak şekilde karnımızın altına koyacağız.yüzükoyun yatmaya devam edeceğiz.

kedi diyince düsündümde benim kedimde öyle bisiler yapiyo yani anladigim kadariyla sen diz dirsek pozisyonu diyorsun ve ondan sonrada yastik hemen hazir olacak is bittimide hemen yaticaz öylemi:44::44:

Kediler bile çözmüş olayı görüyomusun...yazıklar olsun bize daha yeni öğreniyoruz..ama köpek pozisyonuysa adı gerçeklik payı var köpeklerde öyle çiftleşiyolar benimki hep öyle çiftleşti ve kilitlendi sonuçta boş yok her sefer en az 3 doğurdu

kedi diyince düsündümde benim kedimde öyle bisiler yapiyo yani anladigim kadariyla sen diz dirsek pozisyonu diyorsun ve ondan sonrada yastik hemen hazir olacak is bittimide hemen yaticaz öylemi:44::44:
evet budur.:))))ohhh be ay kasmaktan anlatamadım ayolbenim kedi de kısırlaşana dek yapıyordu,artık yapmıyor.şu an ayak ucumda uyuyor canım benim

boşver kız babasının adı olacağına tuğra güzel isim hadi bakem şu kedi pozisyonuyla sen tuğra yapmaya koyul canım bende kubilay

hahahahaha

oyy benim gibi kedi köpek delileri var burdaaa:) ben şimdi toksoplazma yüzünden sadece evdeki aşılı kedişimi mıncırabiliyorum.sokakta da her bulduğum hayvana atlardım halbuki.

yok artik bide bakiyomusun yoksa ayip ayip
ama kedi köpeklerin ciftlestigi gibi düsünürsek diz dirsek pozisyonu oluyo heralde:44:

sedacim tamamen uyurmus gibi yatiyoruz degilmi ama yüz üstü hafif bacaklarda acildimi kocislerde yani.....
anla iste offf ne kadarda anlatma kitligim var benim yaaa

o yastık hazırda bekliyor olacak.ilişkinin ardından o yastığı yine kalçamızı hafif yukarda tutacak şekilde karnımızın altına koyacağız.yüzükoyun yatmaya devam edeceğiz.

heeeee çözdüm ben olayı kız bikere denedikte amannnnnn benim için ne zordu ama yastık filan koymadım tabiki sonra spermcikler hoop yine dışarı sonrada istemem ben bu pozisyonu demiştim şimdi tekrar mı dönecem yaaasorma bende netten araştırmıştım bak size demek aklıma gelmemişti iyi ettin canım

oyy benim gibi kedi köpek delileri var burdaaa:) ben şimdi toksoplazma yüzünden sadece evdeki aşılı kedişimi mıncırabiliyorum.sokakta da her bulduğum hayvana atlardım halbuki.

evet hayatım o toksoplazma olayı epey tehlikeli bişeymiş dikkat etmek lazım ama nasıl olcakkk ben sokakta her gördüğüm hayvanı içime sokmak istiyoruuuummm...şimdi bi iguanam var adı davut Allahtan onun kılı tüyü yok...

boşver kız babasının adı olacağına tuğra güzel isim hadi bakem şu kedi pozisyonuyla sen tuğra yapmaya koyul canım bende kubilay

haklısın valla babsının adı olacağına tuğra iyidir yani de kayınvalidem kesinlikle tuğra ismini doğru söyleyemez...kim bilir neler uyduracak...turan tunay tuğyan duran

ayıp olcak ama biraz,,ilk şekildeki gibi
...............

Son düzenleme:

nasıl bakmıcam bitanem yaaaa kilitlenince ister istemez bakıyosun erkek öyle bir bağırıyoki dişininde ödü bokuna karışıyo haliyle mecbur ayırmak için uğraşıyosun ama ayrıldıklarında çoktaaaan bebek yerleşmiş oluyo bile

hayııırr belini kır,kalçan havada olsun.dirseklerinden destek al.dirseklerini yatakta hayal kuran liseli kızlar gibi yatağa dayailişkiden sonra karnımızın altına yastık koyup yatıyoruz yine yüz üstü.

haklısın valla babsının adı olacağına tuğra iyidir yani de kayınvalidem kesinlikle tuğra ismini doğru söyleyemez...kim bilir neler uyduracak...turan tunay tuğyan duran

olsun canım boşverrr zamanla demeyi öğrenir hatta bebişin büyüyünce babanne yine yanlış söyledin öyle değil tuğra tuğra der

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…