Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canim mide yanmasi hamilelik belirtisinden birisi diye biliyorum...
ablamda ilk hamileliginde sanki regl olacakmis gibi hissetmis ama hamileymis

artikk..... bilemiyorum yaniii

bende dana gibi yatıyorum valla dikiyorum bacakları yatağın başına sonra bi de kitap okuyorum

ohhh gel keyfim gelll

ben simdi yarin baslicamya hani kizlaarrr calismalaraaa
her 2 günde 1 mi giricem iliskiye ???
12-13-14. günlerdede 1 gün araylami oluyo bu isler
adetimin 13. ve 15. günlerinde girmicem degilmii:26:

offf cok safim ben yaa:18:

Ovulasyon.Yumurtlama Hesaplama Gebe Kalmak in En Uygun Zaman Hesaplama,Yumurtlama Dnemi Hesaplama,Yumurtlama Gn Hesaplama

canım buradan bi bak hangi gün yumurtlama günün,,,ona göre hangi günler çalışacağını söyleyelimm

valla ben ona hiç aldırmıyorum yani günaşırı olayına...çok afedersin ben kaçırmamak için ayyy çook utanıyorum offff her gece olsa daha garanti olur diye düşünüyorum...

valla ben ona hiç aldırmıyorum yani günaşırı olayına...çok afedersin ben kaçırmamak için ayyy çook utanıyorum offff her gece olsa daha garanti olur diye düşünüyorum...

turlikçim ama sperm kalitesi düşmez mi ozaman,öyle diyor dr ler,,,zaten 1 ay boyunca hergün istesende yapamazzsın,en iyisi bir gün çalışıp birgün çalışmamak

anaaa ben zaten hala ilk gecedeki gibi utaniyorum.. bide bunumu yaptircam esimee

eşine bişey yaptırmıcanki hayatım onu bırak kendi haline sen dik bacakları yukarı şöyle kalçadan 15 dakika kadar öyle bekle....bunda utanacak bişey yok gayet doğal bişey bu inan kocişler hiç utanmıyo hatta ilişki sırasında belinin altına yastık koy..pozisyonumuz zaten hep aynı gına geldi misyoner pozisyonundan

turlikçim ama sperm kalitesi düşmez mi ozaman,öyle diyor dr ler,,,zaten 1 ay boyunca hergün istesende yapamazzsın,en iyisi bir gün çalışıp birgün çalışmamak

evet haklısın ama ben de hafiften adet düzensizliği de var o yüzden yumurlamamı takip etmem zor...garantiye almak için işte...ateş ölçüyorum ancak o zaman anlaşılıyo...

tamamda ben bacaklarimi yukari dikene kadar o spermcikler disari firliyiveriyoo

evet haklısın ama ben de hafiften adet düzensizliği de var o yüzden yumurlamamı takip etmem zor...garantiye almak için işte...ateş ölçüyorum ancak o zaman anlaşılıyo...

ovulasyon testi al yaaa en güzeliiiii
ates ölcene kadar bence testle yapmak daha mantikli:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…