Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

şu testten ben de alcam kaç tane çıkıyo bilmiyorum ama 20 25 günlük alcam.. her gun yapıcam anasını satıyım :KK66: garanti olsun:KK66:

eşine bişey yaptırmıcanki hayatım onu bırak kendi haline:KK52::KK52: sen dik bacakları yukarı şöyle kalçadan 15 dakika kadar öyle bekle....bunda utanacak bişey yok gayet doğal bişey bu inan kocişler hiç utanmıyo :KK52::KK52: hatta ilişki sırasında belinin altına yastık koy..pozisyonumuz zaten hep aynı gına geldi misyoner pozisyonundan:KK52::KK52:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

tamamda ben bacaklarimi yukari dikene kadar :KK47: o spermcikler:KK47: disari firliyiveriyoo:KK53:

sen merak etme cicim bikaç cingöz spermcik dalmış gitmiştir yerine...sen beni dinle dik bacaklarını yatağın başına koy belinin altına bi yastık bak keyfine.

tamamda ben bacaklarimi yukari dikene kadar :KK47: o spermcikler:KK47: disari firliyiveriyoo:KK53:

hayııır ona müsade etmicen canım benim ayyy nasıl anlatcam sana burda şimdi ne desem bilemedim...ama spermlerin dışarı çıkmasına izin vermemelisin biraz sıkmalısın kaslarını nasıl diyim bi süre öyle kalın offf anla işte sonrada hemen bacaklarını dikmen lazım..zaten milyonlarca spermin bi tanesi döllüyo bu yumurtayı onuda heba edemezsin anladınmı??? pofffff çok zorkandım yaw..varmı kızlar daha net anlatacak...

en sonunda oldu işte.ben de hamileyiiiiiiiiimmmmm.ancak haber verebildim aslında cuma öğrendim ama hcg çok düşük çıktı(95)dün baktım 465 olmuş hala düşük ama ben kararlıyım.Allah nasip ederse çatır çatır doğurucam ya:):KK62:
hayırlı olsun.gayet iyi değerin.ben 25'le başlamıştım.allah sağlıkla doğurmayı naip etsin.

şu testten ben de alcam kaç tane çıkıyo bilmiyorum ama 20 25 günlük alcam.. her gun yapıcam anasını satıyım :KK66: garanti olsun:KK66:

ya varya benim su ovulasyon testini ilk alipta yaptigimda... kipkirmizi cift cizgi cikinca yazik kocisim bi heyecanlandiii:KK59:
nasilda hevesli hevesli adetimi beklediydi o ay:KK50:
tabi ben herzamanki gibi adet oluncada cok üzülmüstü:KK43::KK43::KK43:
ayy icim burkuldu bak canim kocacim benim:KK59::KK59:

hayııır ona müsade etmicen canım benim ayyy nasıl anlatcam sana burda şimdi ne desem bilemedim...ama spermlerin dışarı çıkmasına izin vermemelisin biraz sıkmalısın kaslarını nasıl diyim bi süre öyle kalın offf anla işte sonrada hemen bacaklarını dikmen lazım..zaten milyonlarca spermin bi tanesi döllüyo bu yumurtayı onuda heba edemezsin anladınmı??? pofffff çok zorkandım yaw..varmı kızlar daha net anlatacak...

tamam canim anladim ben seni.. elimden geleni yapicamm:)
cok saol canikom cok zorladim senidee:KK59:

ben neee bebişim adet belirtisimidir mide yanması hamilelik belirtisimi????? yoksa beeeeen????? yok artık....kız yoook...hiç umudum yok resmen adet olacak gibi sancım var diyom ya alt tarafımda sanki ağır iş makineleri çalışıyo dozer kepçe vb..yarın olmam gereken tarih...zaten öyle bi moddayım ki 9 ay geçip çocuğu doğursam..hala inanamıcam hamile olduğuma:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

eee bu da hamilelik belirtisi:KK52:ben hala hissediyorum o sancıları rahim kasları gerildikçe oluyormuş.rahim büyüyor ya ondan.suyu bol içersen azalıyor.dene bakalım.sağlama yapmış oluruz.

ya varya benim su ovulasyon testini ilk alipta yaptigimda... kipkirmizi cift cizgi cikinca yazik kocisim bi heyecanlandiii:KK59:

kızlar men deldim :KK71:anam hemencecikte bisürü sayfa olmuş maşşallah hepsini okuyamadım bilene:KK53:ebru canım aynen ya zaten tek üzüldüğüm benimde o yine mi enik olmadı şimdik deyip duruyo benimki:KK60::KK60::KK60:

aslında içimden bi ses şöyle diyo..bu ay her canın istediğinde bumbumbum..zira 2 aydır adetler düzensiz..ne zman yımırtlarım bilinmez..bu ay böyle dene olmassa bi dahaki ay alırsın diyo içimdeki ses. :44::44: nasılsa acelemiz yok:44::44:

ayyy yaaa dayanamıyorum çok uykum geldi...hep özeniyodum valla kocişkosu gece evde olmayanlar ne güzel çatır çatır yazışıyodu şurda ama benim uyku bana galip gelicek gibi sanki...

aslında içimden bi ses şöyle diyo..bu ay her canın istediğinde bumbumbum..zira 2 aydır adetler düzensiz..ne zman yımırtlarım bilinmez..bu ay böyle dene olmassa bi dahaki ay alırsın diyo içimdeki ses. :44::44: nasılsa acelemiz yok:44::44:

hmm... ozaman icindeki sese göre hareket et canim:KK34: insallah subata kalmaz ocakta hamile kalirsinnnn:KK1:

kızlar men deldim :KK71:anam hemencecikte bisürü sayfa olmuş maşşallah hepsini okuyamadım bilene:KK53:ebru canım aynen ya zaten tek üzüldüğüm benimde o yine mi enik olmadı şimdik deyip duruyo benimki:KK60::KK60::KK60:

hosgeldin:79:
ya aslinda bende buna cok üzülüyorum bana kalsa 2-3 sene yapmam ama o cok istiyo:KK59:

içindeki sese kulak ver bence canım sen:KK1:bende hiç almadım ovulasyaon testi almayıda düşünmüyorum çünkü ozaman iyice kafayı sıyırırım:KK52::KK60:en azından adet olup bittikten sonra bir sürelikte olsa bebişi unutuyorum taaa ki adet günüm yaklaşana kadar yaaa işte ozaman stres topu oluyorum ya:KK47:

X