Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

şu testten ben de alcam kaç tane çıkıyo bilmiyorum ama 20 25 günlük alcam.. her gun yapıcam anasını satıyım garanti olsun

tamamda ben bacaklarimi yukari dikene kadar o spermcikler disari firliyiveriyoo

sen merak etme cicim bikaç cingöz spermcik dalmış gitmiştir yerine...sen beni dinle dik bacaklarını yatağın başına koy belinin altına bi yastık bak keyfine.

tamamda ben bacaklarimi yukari dikene kadar o spermcikler disari firliyiveriyoo

hayııır ona müsade etmicen canım benim ayyy nasıl anlatcam sana burda şimdi ne desem bilemedim...ama spermlerin dışarı çıkmasına izin vermemelisin biraz sıkmalısın kaslarını nasıl diyim bi süre öyle kalın offf anla işte sonrada hemen bacaklarını dikmen lazım..zaten milyonlarca spermin bi tanesi döllüyo bu yumurtayı onuda heba edemezsin anladınmı??? pofffff çok zorkandım yaw..varmı kızlar daha net anlatacak...

hayırlı olsun.gayet iyi değerin.ben 25'le başlamıştım.allah sağlıkla doğurmayı naip etsin.

şu testten ben de alcam kaç tane çıkıyo bilmiyorum ama 20 25 günlük alcam.. her gun yapıcam anasını satıyım garanti olsun

ya varya benim su ovulasyon testini ilk alipta yaptigimda... kipkirmizi cift cizgi cikinca yazik kocisim bi heyecanlandiii
nasilda hevesli hevesli adetimi beklediydi o ay
tabi ben herzamanki gibi adet oluncada cok üzülmüstü
ayy icim burkuldu bak canim kocacim benim

tamam canim anladim ben seni.. elimden geleni yapicamm:)
cok saol canikom cok zorladim senidee

eee bu da hamilelik belirtisiben hala hissediyorum o sancıları rahim kasları gerildikçe oluyormuş.rahim büyüyor ya ondan.suyu bol içersen azalıyor.dene bakalım.sağlama yapmış oluruz.

kızlar men deldim anam hemencecikte bisürü sayfa olmuş maşşallah hepsini okuyamadım bileneebru canım aynen ya zaten tek üzüldüğüm benimde o yine mi enik olmadı şimdik deyip duruyo benimki

aslında içimden bi ses şöyle diyo..bu ay her canın istediğinde bumbumbum..zira 2 aydır adetler düzensiz..ne zman yımırtlarım bilinmez..bu ay böyle dene olmassa bi dahaki ay alırsın diyo içimdeki ses. :44::44: nasılsa acelemiz yok:44::44:

ayyy yaaa dayanamıyorum çok uykum geldi...hep özeniyodum valla kocişkosu gece evde olmayanlar ne güzel çatır çatır yazışıyodu şurda ama benim uyku bana galip gelicek gibi sanki...

hmm... ozaman icindeki sese göre hareket et canim insallah subata kalmaz ocakta hamile kalirsinnnn

kızlar men deldim anam hemencecikte bisürü sayfa olmuş maşşallah hepsini okuyamadım bileneebru canım aynen ya zaten tek üzüldüğüm benimde o yine mi enik olmadı şimdik deyip duruyo benimki

hosgeldin:79:
ya aslinda bende buna cok üzülüyorum bana kalsa 2-3 sene yapmam ama o cok istiyo

içindeki sese kulak ver bence canım senbende hiç almadım ovulasyaon testi almayıda düşünmüyorum çünkü ozaman iyice kafayı sıyırırımen azından adet olup bittikten sonra bir sürelikte olsa bebişi unutuyorum taaa ki adet günüm yaklaşana kadar yaaa işte ozaman stres topu oluyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…