Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

en sonunda oldu işte.ben de hamileyiiiiiiiiimmmmm.ancak haber verebildim aslında cuma öğrendim ama hcg çok düşük çıktı(95)dün baktım 465 olmuş hala düşük ama ben kararlıyım.Allah nasip ederse çatır çatır doğurucam ya:):KK62:

tebrikklerrr...:KK1:

hanimlar bi konudan bi konuya atliyorum ama:26:

adeti bittikten sonra akintisi olan var mi?????

en sonunda oldu işte.ben de hamileyiiiiiiiiimmmmm.ancak haber verebildim aslında cuma öğrendim ama hcg çok düşük çıktı(95)dün baktım 465 olmuş hala düşük ama ben kararlıyım.Allah nasip ederse çatır çatır doğurucam ya:):KK62:

Tebrik ederim canım...Ağlak sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

Alize28 tebrikler canım,,,gözün aydın
kızlar bugün ne kadar çok hamiş haberi aldık yaaa,,,ne güselllll:KK9::KK9::KK19:

Alize28 hayatım hamilelik belirtilerini biraz paylaşırmısın bizimle..mesela adet tarihini beklerken nasıl belirtiler oldu adet tarihin geçincemi test yaptın...adetin gecikince neler hissettin azcık anlatsan

ayyy duygularım pek bi kabarık benim bu gece yaaaa...
kocişim işe gitti yapayalnız kaldım koskoca evde...ve ben ilk kez o işe gider gitmez yatağa dalmadım hayret...korkularımın üstüne gitmeyi öğrendim heralde galiba sanırsaaaamm:KK37:

Son düzenleme:
tebrikler canım darısı başımıza Allah sag salım kavuşmayı nasip etsin:KK16::KK16:
hanimlar bi konudan bi konuya atliyorum ama:26:

adeti bittikten sonra akintisi olan var mi?????

yumurtlıcaksındır belki tatlım erkenden:26:

inşlhh canım,,,adetten sonra bende akıntı var canım,benim yumurtlamam yaklaşıyo galiba ondan olabilirr

benim daha yeni bitti adetim ama akintimda var ondan sordum acabaa erkenmi yumurtluyorumki diye düsündümde:44::44:

bide sürekli suanda acayip karnim gurulduyo:KK52:

benim daha yeni bitti adetim ama akintimda var ondan sordum acabaa erkenmi yumurtluyorumki diye düsündümde:44::44:

bide sürekli suanda acayip karnim gurulduyo:KK52:

canım şimdiden başla çalışmalara,ben başladım valla,,,bu ay sıkı çalışacam,sadece yumurtlama günlerimde değill ama,,,tabi o günler daha özverili çalışıcam o ayrı,,,,:KK66::79:

tebrikler canım darısı başımıza Allah sag salım kavuşmayı nasip etsin:KK16::KK16:

yumurtlıcaksındır belki tatlım erkenden:26:

valla bilmiyom canim yaa... adetim dün son lekeleriyle bitti sonunda bugünde akintim basladi ondan sordum ama olabilir valla heralde yarin calismalara baslasak iyi olur:KK17::KK17::KK17::KK17::KK52:

Alize28 hayatım hamilelik belirtilerini biraz paylaşırmısın bizimle..mesela adet tarihini beklerken nasıl belirtiler oldu adet tarihin geçincemi test yaptın...adetin gecikince neler hissettin azcık anlatsan

aslında benim yumurtlamam geç oldu sanırım.çünkü adetim geçinceye kadar hiçbir değişiklik olmadı ama hep adet olacakmışım gibi hafif sancım vardı ki hala devam ediyor bunlar. göğüslerimde daha önce olmayan sızlamalar oluyor.bulantı vs. hiç yok çok şükür.en iyisi adetin geçmesini beklemekmiş demek ki.aylarca günüm gelmeden testlere boşu boşuna para verip hayal kırıklığı yaşadım.adetim 5 gün geçince test yaptım.darısı başınıza sağlıkla:KK3:

canım şimdiden başla çalışmalara,ben başladım valla,,,bu ay sıkı çalışacam,sadece yumurtlama günlerimde değill ama,,,tabi o günler daha özverili çalışıcam o ayrı,,,,:KK66::79:

aynen yumurtlama günlerinde yataktan 1 saat kalkmicam bundan sonra:KK53:

var canim... yoksaaaa seeen ....?????:KK64:

ben neee bebişim adet belirtisimidir mide yanması hamilelik belirtisimi????? yoksa beeeeen????? yok artık....kız yoook...hiç umudum yok resmen adet olacak gibi sancım var diyom ya alt tarafımda sanki ağır iş makineleri çalışıyo dozer kepçe vb..yarın olmam gereken tarih...zaten öyle bi moddayım ki 9 ay geçip çocuğu doğursam..hala inanamıcam hamile olduğuma:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X