Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

senin yumurtlama günün yoksa yılbaşı gecesine mi geliyorr,,,:KK53::KK53:
ne güzel daha bi anlamlı olurr gecenizzzz:KK69::KK69::KK69::KK19:
anacım bi sürü ggeceliğim var,yeter sadece kırmızı çamaşır alıcam ,geleneksellll:KK9::KK9::KK17:

canım tam hesaplamadım ama sanırım 12.günüm denk gelebilir tabiki kayınvalidemlerde denk gelebilir aman yaaa ben ne bahtsız bedeviyim böyle:KK43:aralık ayında eşim yoğundu yumurtacıklar yanlız yalnız çatladılar öyle:KK59:yine mi öyle olacak acaba ya:KK58:kısmet artık:KK53:

selam kıslarrrrrrr ayyy bugun hıcbısey yapasım yokk reglımın ılk gunu böle olurumm pufff:KK37::KK37::KK37:
canımda tatlı istiyo napsamkii

aynıııı ßeeeennnnnn =))) :KK66:

ayyyy ne yapayım yaaa...o kadar yemekti salataydı ıvır zıvır dı yap...otur ye...bi de rehavet bassın üstüne sonra da kalk masa topla bulaşık kaldır...oooooffffff çekilirmi şimdi bu:KK9:
yemekten sonra bulaşık olayını hiiiiç sevmem.1-2 saat sonra kahve yapmaya kalktığımda mutfağın o bomba yemiş halini gördükten sonra bi güzel toplarım:KK6:

canım tam hesaplamadım ama sanırım 12.günüm denk gelebilir tabiki kayınvalidemlerde denk gelebilir aman yaaa ben ne bahtsız bedeviyim böyle:KK43:aralık ayında eşim yoğundu yumurtacıklar yanlız yalnız çatladılar öyle:KK59:yine mi öyle olacak acaba ya:KK58:kısmet artık:KK53:

yazık canm benim ya bende bu ayı sıkı tuttum olur inş.diye bidahaki ay benimde kayınvalide gelebilir =)) ne yapcaz inş tutar bu ayyy :KK52:

ayyyy ne yapayım yaaa...o kadar yemekti salataydı ıvır zıvır dı yap...otur ye...bi de rehavet bassın üstüne sonra da kalk masa topla bulaşık kaldır...oooooffffff çekilirmi şimdi bu:KK9:
yemekten sonra bulaşık olayını hiiiiç sevmem.1-2 saat sonra kahve yapmaya kalktığımda mutfağın o bomba yemiş halini gördükten sonra bi güzel toplarım:KK6:

aman kadınlık demek rezillik demek her konuda canım bulaşık makinesine tıksaydın ben öle yaptım ayol puffff:KK1:

ayy boşver kuşum sen kaynatmana bak yaa,,,benim yumurtacıkların eli kulağında,çatladı çatlayacaklar,,,
20 si ile 24 ü arası diyor nette hesaplattırdım da,,,

selam kıslarrrrrrr ayyy bugun hıcbısey yapasım yokk reglımın ılk gunu böle olurumm pufff:KK37::KK37::KK37:
canımda tatlı istiyo napsamkii

revani yap tatlım,kk dan bir tarif aldım,süperdi,kıvamı filan herşeyii,,,çok güzel oldu tavsiye ederim,,,yemek bölümünde

yazık canm benim ya bende bu ayı sıkı tuttum olur inş.diye bidahaki ay benimde kayınvalide gelebilir =)) ne yapcaz inş tutar bu ayyy :KK52:

vallahi canım benimki bu ayda yatabilir ya:KK59:onların yanında normal banyomu bile yapamıyorumki kendi evim olmasına rağmen o bile yanlış anlaşılır diye aman ya içim daraldı şimdiden yahu:18:

ahh canım benimmm cok sagoll akşam getirir inş benımkı :KK1::KK1:
üşenmesem tatlı yapıcam biraz bakayım nette şöle kolay şerbetli bi tatlı varsa yapimmm:KK52::KK52:
evet canım kader haklı revani yapımı kolay kıvamını kek gibi yapıyosun zaten üzerinede hooop şerbeti yaparsan bir dilimde benim yerime ye canım şimdiden afiyet olsun:KK56:

vallahi canım benimki bu ayda yatabilir ya:KK59:onların yanında normal banyomu bile yapamıyorumki kendi evim olmasına rağmen o bile yanlış anlaşılır diye aman ya içim daraldı şimdiden yahu:18:

çok iyi anlıyorum bende yapamıyorum utancındam : ( ALLAh yardımcı olur inş canım yaaa eskiden köylerde nasıl oluomuş yaa şaşıp kalıom iç içe kalabalık aileler ve hemen hamile kalıolar :S:KK59:

hanimlar ben deldimm..:79:
ya 10 dakkalik yere yarim saatte vardim:KK53:
kardan bi türlü yürüyemedim yaa kac kere düsüyordum nerdeyse:KK53:
su kiş aylarindada yürümem bozuluyo ya acayip acayip yürüyorum karda:KK53:

aman kadınlık demek rezillik demek her konuda canım bulaşık makinesine tıksaydın ben öle yaptım ayol puffff:KK1:

hem de rezillik sorma.adam yemeğini devirdi kıçını yatıyo...gece işe gidicek...
buulaşık makinesinde gündüzden yıkadıklarım var onları yerleştirmeyi 2 tabak 2 çatal ve 2 bardağı yıkamaya tercih ederim...gündüz okuldan geldiğim gibi temizliğe başladım dip köşe çoook yoruldum o yüzden mayıştım böyle hiç bişey yapasım yok:KK50:

:KK16:
hanimlar ben deldimm..:79:
ya 10 dakkalik yere yarim saatte vardim:KK53:
kardan bi türlü yürüyemedim yaa kac kere düsüyordum nerdeyse:KK53:
su kiş aylarindada yürümem bozuluyo ya acayip acayip yürüyorum karda:KK53:

hoşgeldin cnm ora nereki kar var burada kar yok hehe dikkat et düşüverirsin garii bebeişe bişi olur molurrr =))

X