Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ebru_32

bu tefriciyelerle sen ilgileniyormuşsun galiba başka bi başlıktada sormuştum.bende katılabilirmiyim.

ha tamam canim bu arada unutma sadece 261 tane
sedase geldi sanirim bizde nedense hep seda varken kahve sigaradan bahsediyoruzzz

kahve içiyorum arada:)) ah sigara vah sigara! bahsetmeniz de hep aklımda kirahat olun! millet sigaradan tiksinir,ben her şeyden iğrensem de sigaradan tiksinemedim ya ona yanarım.

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261.................okudu
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase___________________________252
5***Kad_er ____________7 ocak _______261...................okudu
6***zehra2509__________???????_______261.......... ........okudu
7***deece______________??????________270.......... .......okudu
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________261
17***ebucubu__________22 aralik_______261
ada_44______________________________7............. .........okudu

listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslasin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)
dua ne bir fazla nede bir eksik olmamasi lazim... herkez tam 261 tane okusun sedase 252 tane

ebru_32

bu tefriciyelerle sen ilgileniyormuşsun galiba başka bi başlıktada sormuştum.bende katılabilirmiyim.

canim listedede yazdigi gibi listemiz tamamlanmistir listede adi gecen herkeze dagitildi....

ama istersen arkadaslara sorup 261 tanesinin 50-100 tanesini sana vermek isteyen verir onu okursun
mesela sedase arkadasimiz var ona bi sor istersen

kahve içiyorum arada:)) ah sigara vah sigara! bahsetmeniz de hep aklımda kirahat olun! millet sigaradan tiksinir,ben her şeyden iğrensem de sigaradan tiksinemedim ya ona yanarım.

heee valla bi kac kisi taniyorum hamile kalinca sigaradan tiksinmeye basladilar ama bende hamile kalsam galiba senin gibi hayatta tiksinmem su sigaradan
vazgecemiyorumki birak tiksineyim

turlikçim ismin ne senin ,senin nicki görünce he aklıma terlik geliyor yahuu:)):26:

seda se yada diğer arkadaşlar;bende tefriciye zincirine katılmak istiyorum.
eğer okumadıklarınız varsa ben alabilirmiyim.

canim listedede yazdigi gibi listemiz tamamlanmistir listede adi gecen herkeze dagitildi....

ama istersen arkadaslara sorup 261 tanesinin 50-100 tanesini sana vermek isteyen verir onu okursun
mesela sedase arkadasimiz var ona bi sor istersen

tatlım ben bugun reglı oldum bıtımıne kadar okuyamıycam anneme vercektım ama okumak ısteyen olursa benımkını okuyabılır bıdahakıne katılırım artık ama yoksa anneme okuturum sorun deilll

turlikçim ismin ne senin ,senin nicki görünce he aklıma terlik geliyor yahuu:)):26:

hahhhh haaaahhh haaaayyyy terlik miAllah seni ne yapmasın kız mahvettin beni gülmekten
turlik benim adım turlik...kocişimin turlikiyim ben:93:ben sana söylerim sonra adımı cicim

tatlım ben bugun reglı oldum bıtımıne kadar okuyamıycam anneme vercektım ama okumak ısteyen olursa benımkını okuyabılır bıdahakıne katılırım artık ama yoksa anneme okuturum sorun deilll

canim regl olsanda okuyabilirsin tatlim bisey olmaz

ama istersen birazini ,,,aygunes,,, arkadasa verebilirsin

canim regl olsanda okuyabilirsin tatlim bisey olmaz

ama istersen birazini ,,,aygunes,,, arkadasa verebilirsin

aaa okunabiliyorsa okurum ccanım ben okunmuyor dıye dedım ama arkadaş cok katılmak ıstıyorsa duadan oda faydalansınn dıye paylaşabılırız bu seferlık

canım benim o zaman ben alabilirmiyim seninkini bende bu bu sevaba nail olmak istiyorum.gerçekten bunu kim başlattıysa Allah razı olsun hepimizin buna çok ihtiyacı var.bende kendimi biraz toparladım artık.aramızda kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.cemaatte rahmat vardır.o bi arkadaşın hürmetine belki hepimizin bebişleri olur inşallah......

seda se yada diğer arkadaşlar;bende tefriciye zincirine katılmak istiyorum.
eğer okumadıklarınız varsa ben alabilirmiyim.

tamam tatlım paylaşalım senle dende faydalan 50 tane verıyorum benımkınden maksat dua zıncırıne katıl sende

aaa okunabiliyorsa okurum ccanım ben okunmuyor dıye dedım ama arkadaş cok katılmak ıstıyorsa duadan oda faydalansınn dıye paylaşabılırız bu seferlık

bu dua ayet veya sure olmadigi icin regl günlerinde okunabilirmisss
adi üstünde dua

tamam sen istedigin kadar verirsin veya arkadas kac tane okumak isterse ona göre verirsin ben de listeye yazarimm

geldim kızlar...çok şükür yımırtalarım rahmim vs herşey temiz çıktı..akıntım vardı biraz ondan örnek aldılar bir de kan...ona göre antibiyotik verecekmiş.kan sonucundaki hormon durumuna göre de adet söktürücü...çok şükür..

hoşgeldin ,şükür canım sevındım bı sorun olmadığına

hahhhh haaaahhh haaaayyyy terlik miAllah seni ne yapmasın kız mahvettin beni gülmekten
turlik benim adım turlik...kocişimin turlikiyim ben:93:ben sana söylerim sonra adımı cicim

yaaa :))napayım kızz hep aklıma öyle geliyorr,,,önemli deil ismini söylemesende olur,sadece içimde kalmasın,,kızma bana tamam mı bebişimmm:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…