Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

yok be ya,topiğimizde konuşuruz yine. ben buradan başka yere gitmeeemne yani ceza verecek değiller ya belirti sayfasında cinsiyet konuşmayın diye

yok be ya,topiğimizde konuşuruz yine. ben buradan başka yere gitmeeemne yani ceza verecek değiller ya belirti sayfasında cinsiyet konuşmayın diye

Ben de burda basladim burda devam ederim valla. ama belli bir sayfa sayisindan sonra yeni topic acilmasi gerekiyo diye biliyorum. server kaldirmiyor heralde.

neyse kızlar ben kaçar eşimle dışarıya çıkacağız ces canım inşallah hayırlı haberlerle gelirsin hadi kib öpüldünüz

kızlar ben de adet günümü bekliyorumbakalım 5 günüm var 26 sında olmam lazım.ama ,inşallah olmam.....daha öncelerde yazmıştım buraya ama ben işte pek fırsat bulamıyorum.heyecanlıyım.bu aralar da düşünemiyorum açıkçası pek acaba diye.çünkü başka sorunlarım var...allah hepimize nasip etsin anneliği.

turlik bugün hic gelmedimi yaa, sedosummmuda görmedim, sedase geldi ama cvp vermeden gittii...
Allah Allaah noldu bu kizlara yahuuu herkezin isi mi cikti neee
kızlar ya, özür dilerim tekrar dün gece için.forumu açıp ilk sayfada sızınca...bundan sonra gelince haber vereceğim,geçmişe sonra dalacağım.çok şükür iyiyim.özledim muhabbeti.akşam görüşürüz!:80:

amin canım inşallah... hepimizin oluyo sorunları inşallah anne olmayı nasip ederse allah sorunlarımızda biraz olsun hafifler gibi geliyo bebek sevincinden

öfff.. 18'inde adet olmam gerekirken hala daha olmadım ve az önce test yaptım,negatif çıktı.. bu ne demek şimdi yaaa ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…