Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 1 ziyaretçi)

zehra2509,bestembenim,_ebru32+,nutellausa,mutluluk84+,
yeni gelen arkadaşlar konuşsanıza geçmişi mi okuyorsunuz:KK60:

çıra gibi yandık hemde canım:KK1:yok ya sabah sabah bana göre değil mis gibi kahvaltı çay dururken hıh olmaz:63:

ya ben adetimin 14. günü nedense hep aksamlari giriyorum iliskiye daha iyi oluyo nedense:KK17::KK17::KK17:
acabaa bu seferde öglen mi girsem belki bu sefer tutar ama sabah hayatta olmaz:KK53::KK52:

ya ben adetimin 14. günü nedense hep aksamlari giriyorum iliskiye daha iyi oluyo nedense:KK17::KK17::KK17:
acabaa bu seferde öglen mi girsem belki bu sefer tutar ama sabah hayatta olmaz:KK53::KK52:

vallahi canım zamana filan bakmıyor benim eşimin işi gece olduğu için öğlen filanda yaptık ama tık yok anam tık yokkkkk:78:ama sende tutar belki dene bakalım canım:KK1:

öyle canim ya... ama bakalim hayirlisi olsun 11 ocaki bekliycem bende
bakalim o gün neler olacak belki sevinc nese mutluluk:KK66: belkide yine hüsran göz yasi:KK43:

duaya ne zaman baslicaksiniz kizlarrr

Hadi bakalım hayırlısı o zaman,güzel haberlerini bekliyoruz çift ovulasyonlu olarak:KK1:
Ben çarşamba tüm gün boşum,o gün başlıycam duaya,okumuş bitirmiş arkadaşlarımızın da
diline,yüreğine sağlık.Allah kabul etsin inşallah.
Şimdilik çıkıyorum kızlar,kendinize iyi bakın.
Listeyi güncelliycem bir ara girip notlarımı aldım:KK61:
öptüm hepinizi:KK55:

Hadi bakalım hayırlısı o zaman,güzel haberlerini bekliyoruz çift ovulasyonlu olarak:KK1:
Ben çarşamba tüm gün boşum,o gün başlıycam duaya,okumuş bitirmiş arkadaşlarımızın da

güle güle canım kendine iyi bak:KK16:

tamam canim görüsürüz insallah öptm

vallahi canım zamana filan bakmıyor benim eşimin işi gece olduğu için öğlen filanda yaptık ama tık yok anam tık yokkkkk:78:ama sende tutar belki dene bakalım canım:KK1:

tamam canim bakariz artikk... benim korktugum sey bide anlamadigim sey
mesela adetinin 13. günü test yapiyorsunya cift cizgi cikiyor 1 gün sonra yani 14. gün iliskiye giriyoruz aksam ya aksama kadar yumurtlama sona erdiyse ve biz bunu geciktirdiysek???

mesela adetinin 13. günü test yapiyorsunya cift cizgi cikiyor 1 gün sonra yani 14. gün iliskiye giriyoruz aksam ya aksama kadar yumurtlama sona erdiyse ve biz bunu geciktirdiysek???

Ama hayatım yumurta 24 saat canlı kalabiliyo diye biliyorum ben..spermde 48 saat

canım erkek spermi 72 saat aktif kadın yumurtasıda 48 saat aktif kalabiliyor oyüzden sanmam onu kafana takma:21:

iki dakika gittim çeneniz düşmüş yine kızlaaar:KK37:
zehra yavrum geliyo benimkiler:KK52:senin gelmedi mi hala.

kafaya takmicam diyorum yine takiyorum dimi:KK53:

senin ehliyet noldu zehracim :44:

ctesi sınava girdim bakalım canım daha açıklanmadı umarım motordan kalmamışımdır hayırlısı artık...evet canım bende takıyorum aslında takmayacağım diyorum ama aman ya hakkımızda hayırlısı artık yüce mevlam görüyor yukarıda hepimizin gönlüne göre versin inşallah...:KK70:

X