Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ya bende son 3 aydır adet tarihimi yazayımda bakın ya bir 24 eylül,21 ekim,18 kasım yani 28 günde bir oluyorum dimi bunlara göre?yani 15 aralıkta adet olmam gerekti dimi?ayyyy varya bunda bile şüpheye düştüm adet düzensizliği yüzünden şimdi baktım lavaboda çok açık sütlü kahve gibi azcık bir leke(benzetmem iğrenç oldu ama üzgünüm)başkada bişey yok:KK47:

Mutluluk 84 bence 1-2 gün daha dene ... Benim de adetim 6 aralıktı hatırlarsan dün ve bugece test yaptım henüz silik ikinci çizgi yarın ya da öbür gün görcem bence...Sen çalışmalarını aksatma tabi.. Tehlikeli günler bugünler...

Adetlerin düzenli ve 28 günde oluyorsa 14. gün yani 19 aralıkta yumurtlamış olman gerek,ama belki stres yaptıysan 1-2 gün atabilir.Akıntından da anlayabilirsin.Ben bunları "Aralık ayında hamile kalmak isteyenler.."konusunda anlattım.

valla artık düzenli mi değil mi,iki adet arası kimi zaman 29 kimi zaman 32 oluyor:KK14:
hal böyle olunca anlayamıyorum,akıntımda bu ay normal yumurtlama döneminde gelen
jöle kıvamlı akıntı olarak bir kaç kez geldi.
üşütmüş olabilirim,en son idrar yolları iltihabı vardı,antibiyotik kullandım kasımda.
hergün denesem mi diyorum çalışmaları,
ya da yumurtamın çatlamaması durumu varmıdır?
çok fransızım bu ovulasyon konusunda:KK14:

kızlar ya bende son 3 aydır adet tarihimi yazayımda bakın ya bir 24 eylül,21 ekim,18 kasım yani 28 günde bir oluyorum dimi bunlara göre?yani 15 aralıkta adet olmam gerekti dimi?ayyyy varya bunda bile şüpheye düştüm adet düzensizliği yüzünden şimdi baktım lavaboda çok açık sütlü kahve gibi azcık bir leke(benzetmem iğrenç oldu ama üzgünüm)başkada bişey yok:KK47:

28-29 günde bir adet görüyorsun gayet düzenli, evet 15 aralikta adet olman gerekiyordu.
???

bu arada hosgeldin canim nasilsin:KK1:

valla artık düzenli mi değil mi,iki adet arası kimi zaman 29 kimi zaman 32 oluyor:KK14:
hal böyle olunca anlayamıyorum,akıntımda bu ay normal yumurtlama döneminde gelen
jöle kıvamlı akıntı olarak bir kaç kez geldi.
üşütmüş olabilirim,en son idrar yolları iltihabı vardı,antibiyotik kullandım kasımda.
hergün denesem mi diyorum çalışmaları,
ya da yumurtamın çatlamaması durumu varmıdır?
çok fransızım bu ovulasyon konusunda:KK14:

canım takma ya kafana vallahi ben test filan kullanmıyorum birde onu deneseydim kafayı sıyırırdım heralde idrar testi bile delirtiyo beni yaa:KK59:boşver ya yapma bence kafana daha çok takılacak yumurtlama zamanın ozaman rabbime güven inşallah denk geliyordur yumurtlama zamanına üzülme ya:KK70:

Mutluluk 84 bence 1-2 gün daha dene ... Benim de adetim 6 aralıktı hatırlarsan dün ve bugece test yaptım henüz silik ikinci çizgi yarın ya da öbür gün görcem bence...Sen çalışmalarını aksatma tabi.. Tehlikeli günler bugünler...

Canım evet hatırlıyorum 1 gün vardı aramızda,
silik çizgi çıkıyorda,5 gündür bir tutturamadım iki çizgiyi aynı renk.
çalışıyorum,hatta iki günde birden hergüne çıkarsammı diye bile düşünüyorum:KK1:
İyice deli çıktım artık:KK61:
sen ne durumdasın?
İnşallah ocak ayında tuttururuz ya:KK59:

28-29 günde bir adet görüyorsun gayet düzenli, evet 15 aralikta adet olman gerekiyordu.
???

bu arada hosgeldin canim nasilsin:KK1:

iyiyim diyeyim iyi olayım canım sağol:KK9:sen nasılsın?ama 15 aralıkta olamdımki canım yaaa hala arada leke geliyo okadar yarına kadar kırmızı gelmezse tam istikamet kadın doğum uzmanına:KK1:

mutluluk84 canim sen yinede calismalari sürdür.... hele bu günlerde hic aksatma
yumurtlama testinide devam yap bakalim ne zaman yumurtluyorsun hem görmüs olursun eger hic yumurtlamazsan hemen bi doktora gidersin
ama bence dedigim gibi sen yinede yarin baska bi marka testle dene

hic silik bi cizgide mi yok canim??? eger biraz varsa 1-2 güne yumurtlarsin umarim bende öyle olmustu
ama yoksa sen test yapmaya devam et bakalim... bide bugün galiba yumurtlama gününden 2 gün gecmis bence baska bi test al yarin bide onunla dene... benimde yumurtlama günümden 2-3 gün gectigi halde silik bir cizgi oluyordu yinede bi baska testle dene derim bakalim testten mi yoksa baska seydenmi

silik çizgi var canım,ama 5 gündür var ve yumurtlama günümü 2 gün falan geçtim.
ben teste devam edicem bakalım bir iki güne kadar gelişme olucak mı?
Teşekkür ederim destekleriniz için:KK71:

iyiyim diyeyim iyi olayım canım sağol:KK9:sen nasılsın?ama 15 aralıkta olamdımki canım yaaa hala arada leke geliyo okadar yarına kadar kırmızı gelmezse tam istikamet kadın doğum uzmanına:KK1:

bende iyyim canim saol...
sen test yapmismiydin ya?? belki hamilesindir kim bilir:KK66:

Canım evet hatırlıyorum 1 gün vardı aramızda,
silik çizgi çıkıyorda,5 gündür bir tutturamadım iki çizgiyi aynı renk.
çalışıyorum,hatta iki günde birden hergüne çıkarsammı diye bile düşünüyorum:KK1:
İyice deli çıktım artık:KK61:
sen ne durumdasın?
İnşallah ocak ayında tuttururuz ya:KK59:

Valla benim kociş gripti düngece ama bugeceden sonra artık önemli günlere girdik asıl 3-4 gece aslında üstüste ilişki iyi olur ama bir yandan da günaşırı diyolar ya bilmiyom benim de kafam karışık yani..

Valla benim kociş gripti düngece ama bugeceden sonra artık önemli günlere girdik asıl 3-4 gece aslında üstüste ilişki iyi olur ama bir yandan da günaşırı diyolar ya bilmiyom benim de kafam karışık yani..

yaa canim tam üstüne bastin yaa... su günasiri dedikleri sey nasil oluyor yaa
12. , 13. , ve 14. günlerde 1den fazla mi iliskiye girilmesi gerekiyor acabaa:26:
yoksa nasil???:KK17::KK17::KK17:

bende iyyim canim saol...
sen test yapmismiydin ya?? belki hamilesindir kim bilir:KK66:

canım 16 aralıkta yapmıştım negatifti ama hala bu zaman kadar kırmızı gelmemişti ta ki bugün azcık iş yaptım belim ağrıdı birde baktım kahve leke geldi azöncede baktım azcık gelmiş okadar ya adet günlerimde kafayı sıyırdı benim gibi sorma canım ya:KK59:

yaa canim tam üstüne bastin yaa... su günasiri dedikleri sey nasil oluyor yaa
12. , 13. , ve 14. günlerde 1den fazla mi iliskiye girilmesi gerekiyor acabaa:26:
yoksa nasil???:KK17::KK17::KK17:

vallahi canım ben birgün durup diğer gün yapılanın gün aşırı olduğunu biliyorum ama yoksa bende mi yanlış biliyoru yahu:KK60::KK60::KK60:

canım 16 aralıkta yapmıştım negatifti ama hala bu zaman kadar kırmızı gelmemişti ta ki bugün azcık iş yaptım belim ağrıdı birde baktım kahve leke geldi azöncede baktım azcık gelmiş okadar ya adet günlerimde kafayı sıyırdı benim gibi sorma canım ya:KK59:

16 aralikta mi yaptin bitek.... bugün falanda bi yapsaydin test kim bilir belki hamilesindir...

gerci yavas yavas gelmeye basliyor diyosun ama benimde kafam karisti yaa:44:

Zehra doğru sölüyor birgün ara vererek ilişkiye girmek demek... Sperm kalitesi azalırmış hergün olunca ama ya kaçırırsam o günleri...

Valla artık kural mural dinlemiycem zaten bahanemde büyük yumurtlama günümü bilmiyorum,
Hergün deniycem şu iki üç gün,birinden biri tutsun inşallah.sende dene canım.
Kaçırma o günü,inşallah tutturucaz bu ay.

X