Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

16 aralikta mi yaptin bitek.... bugün falanda bi yapsaydin test kim bilir belki hamilesindir...

gerci yavas yavas gelmeye basliyor diyosun ama benimde kafam karisti yaa:44:

aynen canım ya benim kafada karışık yarına kadar bekleyeceğim kırmızıları...ama önceden hiç böyle olmazdı ya bir belirtiden sonra hemen adetim gelirdi beni deli edende bu zaten canım:KK47:

öyledi herhalde canım,peki hiç yumurtlayamama durumum varmıdır ki:18:
kafama takıldı şimdi bazen düzenli adet görmek yumurtluyor olma durumu demek değilmiş:26:

canim benim bildigim...
kadinlar senede 1-2 kez yumurtlamayabilirmis...
yani 12 ayin 2 ayinda yumurtlama gerceklesmeyebilirmis:KK1:

ama bu herkezde olacak diye bisey yok

bende öyle biliyorum canim ama anlamadigim sey günde 1 keremi iliskiye girilecek yoksa sabah öglen aksam 2-3 keremi:KK17::KK52::KK17::KK52::KK17::KK52:

:KK1::KK1::KK1:ay yok artık,
ilahi ebru ya ne güldürdün.
Üç öğün hııı:KK1:
İnan böyle gün aşırı ya da hergün bile bu psikolojiyle zor geliyor.
Düşünemiyorum günde 3 kereyi

bende öyle biliyorum canim ama anlamadigim sey günde 1 keremi iliskiye girilecek yoksa sabah öglen aksam 2-3 keremi:KK17::KK52::KK17::KK52::KK17::KK52:

günde bir kere canım bence çünkü ozamanda sperm kalitesi düşer yani biz öyle yapıyoruz:nazar::KK1:

Son düzenleme:
canim benim bildigim...
kadinlar senede 1-2 kez yumurtlamayabilirmis...
yani 12 ayin 2 ayinda yumurtlama gerceklesmeyebilirmis:KK1:

ama bu herkezde olacak diye bisey yok

Anladım canım,inşallah öyle bir durum yoktur
ben bu aralık ayı çalışmalarıma çok umut bağladım valla.

kızlar kocişkom şuan işte bende aradım dışarı çıkarsan bana test alda getir dedim bence yine negatif çıkacak ama yinede ona inat yapacağım işte yapacağımmmmmm:KK47:

:KK1::KK1::KK1:ay yok artık,
ilahi ebru ya ne güldürdün.
Üç öğün hııı:KK1:
İnan böyle gün aşırı ya da hergün bile bu psikolojiyle zor geliyor.
Düşünemiyorum günde 3 kereyi

bi yandan gülüyorum bi yandanda utanarak soruyorum ama iyi bari korktugum basima gelmedi:KK9::KK9:
cünkü bazilari sabah aksamda giriyorlarmis yumurtlama günlerinde o yüzden kafama takildi

yoksa hayatta dayanamam öle:KK53:

Kızlar sperm kalitesi için birebir olan bişey var.. Havuç suyu... Sperm hareketini de çok etkiliyomuş... Ben 10 gündür yapıyorum...

Kızlar sperm kalitesi için birebir olan bişey var.. Havuç suyu... Sperm hareketini de çok etkiliyomuş... Ben 10 gündür yapıyorum... koçişlerinize içirin sizde..

bi yandan gülüyorum bi yandanda utanarak soruyorum ama iyi bari korktugum basima gelmedi:KK9::KK9:
cünkü bazilari sabah aksamda giriyorlarmis yumurtlama günlerinde o yüzden kafama takildi

yoksa hayatta dayanamam öle:KK53:

utanacak ne var canım bizbizeyiz şurda(bende amma arsızım haaa:KK60:)ama sabah ilişkiye girilirse spermler daha kaliteli oluyormuş öyle duymuştum ama biz denemedik orası ayrı:KK60:

Anladım canım,inşallah öyle bir durum yoktur
ben bu aralık ayı çalışmalarıma çok umut bağladım valla.

bende nedense bu aydan cok ümitliyim aslinda bende mi test yapsam ne
cünkü benim bu ay 1 aralikta yumurtlama günümdü simdi bide 28 aralikta yani 1 ay da 2 kez yumurtlicam...
su duruma bakarmisin mutluluk84 ben 2 kez yumurtluyom sense yumurtlamadim heralde diye üzülüyorsun:KK31::KK31:

acaba 2 kez yumurtlama gerceklesmezmiki diye test yapsam iyi olur heralde:44:

dimi ama:KK17:
sperm kalitesi düser... aaaayyyy bu spermlerde ne nazikmis ayolll ellemeyin kirilacak nerdeyse:KK37::KK53:

pırt pırt içimizden çıkmalarıda cabası canım:KK47:her zorluğu kadınlar çekiyor ya adamların spermleri bile rahat yahu nazikler bide hıh:63:

dimi ama:KK17:
sperm kalitesi düser... aaaayyyy bu spermlerde ne nazikmis ayolll ellemeyin kirilacak nerdeyse:KK37::KK53:

:KK1::KK1::KK1:
Hakketten ya bu ne böyle,yok kalkma,duş alma,tuvalet ihtiyacını giderme.
bu nedir ya:KK52:
Hayır bunları yapıyoruz da noluyor biri anlatsın bana
yine negatif yine negatif:KK14:
Öteki yanda tek gecede hamile kalanlar,istenmeyen gebelikler,
korunduğu halde hamile kalanlar.
düşündükçe deli oluyorum ya:KK68:

bende nedense bu aydan cok ümitliyim aslinda bende mi test yapsam ne
cünkü benim bu ay 1 aralikta yumurtlama günümdü simdi bide 28 aralikta yani 1 ay da 2 kez yumurtlicam...
su duruma bakarmisin mutluluk84 ben 2 kez yumurtluyom sense yumurtlamadim heralde diye üzülüyorsun:KK31::KK31:

acaba 2 kez yumurtlama gerceklesmezmiki diye test yapsam iyi olur heralde:44:

Şanslısın ebrucum ne diyim?

utanacak ne var canım bizbizeyiz şurda(bende amma arsızım haaa:KK60:)ama sabah ilişkiye girilirse spermler daha kaliteli oluyormuş öyle duymuştum ama biz denemedik orası ayrı:KK60:

öyle diyolarda sabah sabahta iliskimi olur yaa
daha yeni uykudan kalkiyor insan henüz daha kendine gelememis
bide iliskiye gir oofffff ne zormus bu isler yaaa:KK47:

:KK1::KK1::KK1:
Hakketten ya bu ne böyle,yok kalkma,duş alma,tuvalet ihtiyacını giderme.
bu nedir ya:KK52:
Hayır bunları yapıyoruz da noluyor biri anlatsın bana
yine negatif yine negatif:KK14:
Öteki yanda tek gecede hamile kalanlar,istenmeyen gebelikler,
korunduğu halde hamile kalanlar.
düşündükçe deli oluyorum ya:KK68:

evet yaa hepsinide yapiyoruz yani denemedigimiz sey kalmadi yinede saolsunlar adetlerimiz hic eksik olmuyor maasallah hep zamanninda gelirlerr:KK47:

X