Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

evet arkadaşım ovulasyon hamileysen adetine birkaç gün kala pozitif veriyor.benim adeti geldi zannettim bir gün. 10 gecikmişti.bi türlü sökülemedi.yumurtlama testini yaptım am ilk defa ne gün yapıldığını nasıl yapıldığını falan bilmeden.kıpkırmızı çıktı ilkinden koyu.o ay adetim az az 10 gün sürdü ve bitti.ben de sonradan öğrendim.o ay kanama bozukluğum da oldu.....faln filan yani.inşallah hamilesindir.

ama benim adetime daha 10 gün falan var hatta belki dahada fazla olabilir çünkü düzensiz geliyor birkaç gün daha bekleyip tekrar bir ovulasyon testi yapıcam bakalım hayırlısı:KK49:

Herkese Merhaba,
ben de önümüzdeki aylarda hamile kalmak istiyorum.. bunun için öncelikle kadın doğumcuya gidip gerekli testleri yaptırdım.. ama TSH değerim 4,35 çıktı :KK43: doktor normalde 3'ün altında olmasını istediklerini söyledi. böyle bir durumla karşılaşan var mı arkadaşlar?? çok moralim bozuldu :KK43::84:

ama benim adetime daha 10 gün falan var hatta belki dahada fazla olabilir çünkü düzensiz geliyor birkaç gün daha bekleyip tekrar bir ovulasyon testi yapıcam bakalım hayırlısı:KK49:

ben de 6 gündür yapıyorum,1 defa silik çizgi cıktı,başka da bişey gorunmedi,ısrarla devam ediyorum testlere:KK9:

10 gün ve daha fazla olduğunu tahmin ediyorsan yumurtlama günündür cnm o zaman.ben anlayamamışım.benim dediğim farklı.adete 1-2 gün kala..ama boşver bunları inşallah hamile kalırsın.

ben de 6 gündür yapıyorum,1 defa silik çizgi cıktı,başka da bişey gorunmedi,ısrarla devam ediyorum testlere:KK9:

canım ben 7. ve 8. günlerde yapmıştım çünkü geçen ay 23. günde adet oldum 1 hafta erken 7. gün ilk çizgiye çok yakındı koyuluğu 8. gün biraz daha az ama yinede belirgin bir çizgiydi dün 14. gündü tekrar yapayım dedim geç yumurtlama ihtimaline karşı ve daha yapar yapmaz hiç beklemeden 2.çizgi ilkindende koyu kıpkırmızı çıktı bakalım birkaçgün bekleyip tekrar yapıcam sen yinede değerlendir bu günleri silikte olsa çizgi belli olmaz belki yumurtlamışsındır

Hadi bakalım aralık (inşallah) hayırlısıyla başladı
listedeki kızlarrrrr
habersiz bırakmayın bizi

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız?aranızda gynoflor vajinal tablet kullanan oldumu?dün doktorum verdi bu ilacı,kullananlar varsa ilacın faydasını gördümü merak ediyorum.

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

kadergönül___________1 aralık

gsu_________________1 aralık

:nazar:sedase______________1 aralıkTopiğimizin ilk hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar:

arzum66_____________1 aralık

mutluluk84___________3 aralık

mimar2010___________4 aralık

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralık

deece_______________5 aralık

oznurozaday_________5 aralık

sudecan2___________6 aralık

burcin_umut_________6 aralık

smyr________________7 aralık

sementa33___________7 aralık

hstc________________8 aralık

beteray_____________10 aralık

özlemk _____________12 aralık

zeyer_______________12 aralık

alize28______________13 aralık

kad-er______________13 aralık

cenova_____________14 aralık

tarfil_______________14 aralık

nihonjin_____________14 aralık

zehra2509___________15 aralık

celine85 ____________15 aralık

mutluyuum___________15 aralık

gamzemir____________15 aralık

miniciik______________17 aralık

bengü_ck____________17 aralık

afrasyab ____________18 aralık

afrasyab ____________18 aralık

soulfly-eu____________18 aralık

melikee______________18 aralık

gosyh_______________18 aralık

ceygul_______________18 aralık

heaven1_____________19 aralık

semi________________19 aralık

mvldas______________20 aralık

turlik________________21 aralık

muh_ _______________22 aralık

bestembenim_________24 aralık

herşeydüzelirmi_______24 aralık

sementa33___________25 aralık

fatos56_____________26 aralık

gökkuşağı___________26 aralık

yosunnk____________26 aralık

landarch___________30 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun İnşallah

:KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Son düzenleme:
lütfen listeye beni de eklayin aslında çoktan adet olmam gerekiyordu ama olmadım ve testlerdede hep negatif çıkıyor sanırım adet gecikmesi yaşıyorum ama bu bana neredeyse hiç olmazdı, stres yapıyorum herhalde ondan

hasekisultan adet tarihini tam yazarsan ekleyim arkadaşım,
İnşallah hamilesindir.

hadi kızlar nerelerdesiniz adet günü 1 aralık olanlar test yapmıyormusunuz sabırsızlıkla bekliyoruz hamişlerimizi:KK49:

Herkese Merhaba,
ben de önümüzdeki aylarda hamile kalmak istiyorum.. bunun için öncelikle kadın doğumcuya gidip gerekli testleri yaptırdım.. ama TSH değerim 4,35 çıktı :KK43: doktor normalde 3'ün altında olmasını istediklerini söyledi. böyle bir durumla karşılaşan var mı arkadaşlar?? çok moralim bozuldu :KK43::84:

Hoşgeldin aramıza,ben çok randevu alıpta gitmedim bu testler için.
Biraz pimpirikliyim ama oluruna bırakmak istedim.
Hepimizin hakkında hayırlısı canım,
Bu arada hamile kalmadan önce gerekli testleri yaptırmayan var mı başka?
Tekmiyim yoksa?

hadi kızlar nerelerdesiniz adet günü 1 aralık olanlar test yapmıyormusunuz sabırsızlıkla bekliyoruz hamişlerimizi:KK49:

Merhaba canım benim 3 aralık çok dinlemiyorum kendimi
ama sanki olucakmışım gibi hissediyorum:KK14:

Bu arada az önce sordum genel olarak,
Sanada sorayım hamile kalmaya karar vermeden önce gerekli testleri yaptırdın mı?

Merhaba canım benim 3 aralık çok dinlemiyorum kendimi
ama sanki olucakmışım gibi hissediyorum:KK14:

Bu arada az önce sordum genel olarak,
Sanada sorayım hamile kalmaya karar vermeden önce gerekli testleri yaptırdın mı?

yok canım yaptırmadım aslında çok araştırdım hamile kalmadan neler yapılır diye ama ben biraz pimpirikliyim bide bişey çıkar falan yok mantar ilaç kullan der dr ondan gitmedim valla bir tek diş hekimine gidip kontrol oldum bide folik asit içiyorum 4 kutu bitti benim sen içiyormusun folik asit çok önemli :KK49:

yok canım yaptırmadım aslında çok araştırdım hamile kalmadan neler yapılır diye ama ben biraz pimpirikliyim bide bişey çıkar falan yok mantar ilaç kullan der dr ondan gitmedim valla bir tek diş hekimine gidip kontrol oldum bide folik asit içiyorum 4 kutu bitti benim sen içiyormusun folik asit çok önemli :KK49:

hıh işte tam benim kafadasın sen:)
Kullanıyorum canım benimde 4 kutu bitti,
Folik asit oldu içim dışım,
Normalde 3 ay kullanmak gerekiyomuş ya,
e biz şimdi fazladan kullanıyoruz,hatta belki benim 5-6 kutu olcak hamile kalana kadar
Devam etmenin herhangi bi zararı olmaz dimi?

X