Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Merhaba arkadaşlar,ben soğan kürüyle ilgili birşey sormak istiyorum.Bu kürden yaptınız mı hiç?Yaptıysanız sonraki adetinizde ne gibi değişiklikler yaşadınız?

sedase canım çok tebrik ederim inşallah değerin dahada yükselir ve sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeğini sağ salim alırsın kucağına

canım idrar testi için daha erken ondan negatif çıkmış olabilir seni anlıyabiliyorum insan çok heyecanlanıyor ve dayanamayıp test yapıyor ama sen olumsuz düşünme yinede gününün gelmesini bekle ve kan testi yaptır inşallah bu ay gelir bebişlerimiz

ya kızlar yumurtlama günlerim geçiyorr,,,eşimle sadece 1 kez çalışma yapabildik ,eşim yorgun geliyo bu aralar,( çalışma yapamıyoz,sonrada bebiş istiyoo,bu ayın boş geçeceğini hiç tahmin etmiyordumm

kızlar ben bugün de bir ovulasyon testi yapıcam 7. ve 8. günde yapmıştım ikinci çizgi belirgin bi şekilde vardı hatta 8. günki daha az belirgindi ve o günlerde şeffaf ama uzayan akıntım vardı bugün 14. gün ve beyaz uzayan ve kıvamlı bir akıntım var kafam karıştı acaba ne gün yumurtladım ben yada iki keremi yumurtluyorumki böyle bişey mümkünmü?

her ay umutla bekliyorum işallah bu aralık ayı uğurlu gelirde isteyen herkes bebişine kavuşur........

merak etme olacağı varsa o 1 günlük çalışmada da olur:)

evet yaa... bide burda çift çizgiyi görenleri hamile olduğunu öğrenenleri okudukça içimi bi heyecan kaplıyo.. kendimi düşünüyorum falan off off

evet çift çizgi diyelenlere o kadar seviniyorum ki çok da duygulanıyorum
sedase tekrar tebrikler

soulfly-eu, canım bizede az kaldı 20 gün... aralık geldi zaten bundan sonrası çabuk geçer herhalde inşallah:))

Eğer 14.gün ovalüasyon testi yaptıysan ve yine pozitif verdiyse iki kere yumurtluyorsundur ama sadece akıntıya bakıyorsan iki kere yumurtladığına emin olamayız. Akıntı zaman zaman başka nedenlerle de artabilir canım. Hatta kimbilir belki yumurtan döllenmiştir ve progesteron hormonu arttığı için akıntın oluyordur

biz de çok çalışamadık ya bu ay pek umudum yok ama hayırlısı...sağ kasığımda ve belimde ağrı var,acaba diyorum :44: spora gidiyorum 2 aydır belki de ondan ağrıyo ne biliyim ya off beklemek ne zormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…