Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

kadergönül___________1 aralık

gsu_________________1 aralık

:nazar:sedase______________1 aralık:nazar:Topiğimizin ilk hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:KK71:

arzum66_____________1 aralık

mutluluk84___________3 aralık

mimar2010___________4 aralık

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralık

deece_______________5 aralık

oznurozaday_________5 aralık

sudecan2___________6 aralık

burcin_umut_________6 aralık

smyr________________7 aralık

sementa33___________7 aralık

hstc________________8 aralık

beteray_____________10 aralık

özlemk _____________12 aralık

zeyer_______________12 aralık

alize28______________13 aralık

kad-er______________13 aralık

cenova_____________14 aralık

tarfil_______________14 aralık

nihonjin_____________14 aralık

zehra2509___________15 aralık

celine85 ____________15 aralık

mutluyuum___________15 aralık

gamzemir____________15 aralık

miniciik______________17 aralık

bengü_ck____________17 aralık

afrasyab ____________18 aralık

soulfly-eu____________18 aralık

melikee______________18 aralık

gosyh_______________18 aralık

ceygul_______________18 aralık

heaven1_____________19 aralık

semi________________19 aralık

mvldas______________20 aralık

turlik________________21 aralık

muh_ _______________22 aralık

bestembenim_________24 aralık

sementa33___________25 aralık

fatos56_____________26 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun İnşallah

:emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

inşallahhhhhh:KK49:

merhaba arkadaşlar,benim adetime 4 gün var.
Fakat düngece gördüğüm bir rüyadan sonra sabah
dayanamayıp test yaptım,negatif çıktı:KK14:
Bu ayda boş geçti yani.
Umutsuzluk yok diyorum da yinede üzülüyor insan.
Yarın dr'a gidicem,daha önce kist vardı.
Sonra yok olmuştu.Acaba tekrar var da o mu engelliyor diye düşünmeye başladım.
Bakalım dr ne diycek.
Ben bu ay kendi adıma mutlu olamadım ama dilerim sizler olursunuz.
Bu topikteki adaylarımızın hamile haberlerini paylaşmak çok güzel.
Az önce seda arkadaşımızın yanına nazar boncuğunu eklerken,
hiç tanımasakta birbirimizi aynı umutla paylaştığımız için çok duygulandım.
Dilerim hepinizin güzel haberlerini alırız.
Dualarım sizlerle.

canım, belli olmaz. 23'ünde bembeyaz bir test vardı, 24'ünde tam 1 saat sonra gölge gibi ikinci çizgi çıktı. dualarım seninle, inşallah kırmızılar gelmez!

Mutluluk84 kan testi mi yaptın? İdrar için erken bir test çünkü....Negatif pozitife döner belki...

arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim. rabbim kucağımızda görmeyi de nasip etsin hepimize.

arkadaşlar, hcg 25'ten 125'e yükselmiş. araya hafta sonu girince 3 günlük bakıldı. dr değerin iyi olduğunu söyledi.daha 2 haftalık. pcostan dolayı geç döllenmiş sanırım. tehlike henüz geçmese de yükselmesi iyi :) beni merak eden, bana dua eden herkese teşekkürler. hepimiz için de hayırlısı neyse rabbim onu versin. çarşamba tekrar bakılacak ikiye katlamış mı diye. inşallah daha önce yaşadığım acıyı yaşamam. bu defa kendimi kaptırmamaya çalışıyorum.

canım hayırlı olsun tebrik ederim.hiç üzülme eminim 2 gün sonra değerin katlanarak artar.dualarımız seninle

Son düzenleme:
canım hayırlı olsun tebrik ederim.hiç üzülme eminim 2 gün sonra değerin katlanarak artar.dualarımız seninle

inşallah canım. bu defa kucağımda görürüm inşallah ve inşallah peimden de siz geliyorsunuzdur. tek tek alıntı yapmayı beceremedim aynı mesajda, ama buradan hayırlı olsun diyen herkese tek tek teşekkür ederim. ne olur dualarınızı esirgemeyin.

Mutluluk84 kan testi mi yaptın? İdrar için erken bir test çünkü....Negatif pozitife döner belki...

idrar testi yaptım,onuda yapmazdım aslında beklerdim ama
rüyamda iki kere arka arkaya pozitifi gördüm.
Kalkınca yaptım negatif:KK14:
Ben yinede kırmızıyı görene kadar küçücükte olsa umud etmeye devam edicem.
Ama çok da heveslenmiyorum.

ben de görünce çok duygulandım. inşallah darısı başına hatta hepinizin başına olur. allah elimize sağlıkla almayı nasip etsin. umarım hepimize sağlıklı,hayırlı,ömürlü ,analı babalı büyüyecek evlatlar nasip eder allah.
merhaba arkadaşlar,benim adetime 4 gün var.
Fakat düngece gördüğüm bir rüyadan sonra sabah
dayanamayıp test yaptım,negatif çıktı:KK14:
Bu ayda boş geçti yani.
Umutsuzluk yok diyorum da yinede üzülüyor insan.
Yarın dr'a gidicem,daha önce kist vardı.
Sonra yok olmuştu.Acaba tekrar var da o mu engelliyor diye düşünmeye başladım.
Bakalım dr ne diycek.
Ben bu ay kendi adıma mutlu olamadım ama dilerim sizler olursunuz.
Bu topikteki adaylarımızın hamile haberlerini paylaşmak çok güzel.
Az önce seda arkadaşımızın yanına nazar boncuğunu eklerken,
hiç tanımasakta birbirimizi aynı umutla paylaştığımız için çok duygulandım.
Dilerim hepinizin güzel haberlerini alırız.
Dualarım sizlerle.

canım, belli olmaz. 23'ünde bembeyaz bir test vardı, 24'ünde tam 1 saat sonra gölge gibi ikinci çizgi çıktı. dualarım seninle, inşallah kırmızılar gelmez!

İnşallah Sedacım,hala bir ihtimal var tabi.
bakalım günler ne getiricek...

idrar testi yaptım,onuda yapmazdım aslında beklerdim ama
rüyamda iki kere arka arkaya pozitifi gördüm.
Kalkınca yaptım negatif:KK14:
Ben yinede kırmızıyı görene kadar küçücükte olsa umud etmeye devam edicem.
Ama çok da heveslenmiyorum.

Erken hayatım seninle benim aramda bir gün var sadece benim cumartesi günüm.Haftaya çarşambaya kadar beklicem...Gelmezse tabi:KK59:

markadan markaya değişiyor. 3 liralık IND diye bir test var,24 kasımda nereyse gölge gibi çizgiyi 1 saat sonra,25'inde yarım saat sonra,26'sında 10 dk içinde gösterdi. değer sadece 25 olunca, dün de dedim kimyasalsa ve değer düştüyse test göstermez hastanede yıkılacağıma evde yıkılayım. nöbetçi eczaneden 6 liraya başka marka test almış eşim. ondaki çizgi ilk günkünkinden de silikti,önce yok sandık,moralim bozuldu. saatler sonra değerlendirmeyin deseler de kaybettiğim bebeğimde de bunda da bir saatten önce çizgi çıkmadı. belki hcg düşük,çok düşük olduğundandır. ben 3 ay boyunca kendimi kaptırmamaya çalışacağım.eşime de dedim bana hamile değilmişim gibi davran diye. kaybetmem bulamamaktan çok daha ağır geldi bana.ilki 5 yılın ardından çıkıp gelince bir anda annesi,babası der olmuştuk birbirimize.bu defa yok.tek dileğim rabbimin hayırlısı neyse onu vermesi. az önce haberlerde 10 yaşında 76 kez ameliyat olan ve ölen bir çocuk vardı.hayırlısını ver ya rabbim!

Son düzenleme:
Erken hayatım seninle benim aramda bir gün var sadece benim cumartesi günüm.Haftaya çarşambaya kadar beklicem...Gelmezse tabi:KK59:

Doğru canım daha erken aslında.
Bekleyelim bakalım.
Yarında dr'a gideyim diyorum.
kist falan var mı hala,
varsa 4 aydır o mu engel oluyor bi öğreneyim.

markadan markaya değişiyor. 3 liralık IND diye bir test var,24 kasımda nereyse gölge gibi çizgiyi 1 saat sonra,25'inde yarım saat sonra,26'sında 10 dk içinde gösterdi. değer sadece 25 olunca, dün de dedim kimyasalsa ve değer düştüyse test göstermez hastanede yıkılacağıma evde yıkılayım. nöbetçi eczaneden 6 liraya başka marka test almış eşim. ondaki çizgi ilk günkünkinden de silikti,önce yok sandık,moralim bozuldu. saatler sonra değerlendirmeyin deseler de kaybettiğim bebeğimde de bunda da bir saatten önce çizgi çıkmadı. belki hcg düşük,çok düşük olduğundandır. ben 3 ay boyunca kendimi kaptırmamaya çalışacağım.eşime de dedim bana hamile değilmişim gibi davran diye. kaybetmem bulamamaktan çok daha ağır geldi bana.ilki 5 yılın ardından çıkıp gelince bir anda annesi,babası der olmuştuk birbirimize.bu defa yok.tek dileğim rabbimin hayırlısı neyse onu vermesi. az önce haberlerde 10 yaşında 76 kez ameliyat olan ve ölen bir çocuk vardı.hayırlısını ver ya rabbim!

Testle de alakalı tabi.
Düşük bir ihtimal ama eğer gecikirde gelmezse
direkt kan testi yaptırıcam.

Son düzenleme:
günaydın kızlar.bende aralık ayı için umutla bekleyenlerdenim.2 ay önce hamileydim ama boş gebelik sebebiyle kürtaj oldum. 3 ay dikkat edin dedi doktor.2 regli dönemi geçirdim. çalışmalara başladık sayılır. aralık ayında sıkı bir çalışma yaparak benimde bebişim göbüşüme konsun istiyorum artık.
26 aralık regli tarihim mutluluk84 benide listeye eklermisin canımm... :KK16:

Son düzenleme:
pardon canım diğer sayfalara bakmamıştım
tebrik ederim 125 iyi bi değer
Allah kucağına da almayı nasip etsin :)

Merhaba arkadaşlar,ben soğan kürüyle ilgili birşey sormak istiyorum.Soğan küründen sonraki adetinizde ne gibi değişiklik yaşadınız?

X