Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kist olsa agrin ve baska sikayetlerin olurdu bence. ama pazartesi belli olur ne oldugu doktora gidince.

teşekkür ederim canım..ahh ahh yerinizde olcaktım o yataktan çıakrmıydım bee..zaten 2 gecedir 2de ve 4 te telefon çalıyo nası zıplıyorum belli değil..sonra da uyu uyuyabilirsen...

2de ve 4te mi ?
Kimmiş o münasebetsiz

Bizi de bi kere 4te türk telekomun mesaj servisi aradı nasıl hopladım yataktan

biz de akşam kayınvalidemle onlara koltuk takımı almaya gidicez ..
takma kafanı esracım bu ay stresten böyle oldun demek ki..bak bnde o da yok gerçi gelmez üzre sanırım çünkü karnım 5 aylık gibi şişti çok gerginim ve de..eşim yanaşıyo kaç gecedir,sinirimden adamı da tersliyorum..gelse artık ve bitse de bumbumbum

kist olsa agrin ve baska sikayetlerin olurdu bence. ama pazartesi belli olur ne oldugu doktora gidince.

Evet öyle diyorlar.Annem de üşütmüş olabilirsin takma kafana dedi.Zaten iki ay önce doktora gitmiştim kist falan yoktu.Sonradan çıksa da minicik olur adeti engellemez diyorlar.

Senin ne kadar kaldı beklenmeyen gününe?

Aynı gerginlik bende de var tam sökülemedim ki gelmesin diye dua ettiğimiz kırmızılar şimdi gelsin diye ediyoruz

2de ve 4te mi ?
Kimmiş o münasebetsiz

Bizi de bi kere 4te türk telekomun mesaj servisi aradı nasıl hopladım yataktan

ya sorma..gece 2 de arayan ,evveli gün ev telefonundan aradı...eşimi uyandırdım baksın diye (dedim kesin birine bşi oldu) kalktı bu bi baktım wc'ye gtti...Allahım bu adamın uykusu çok ağır yaa
sustu tabi telefon gttim ben baktım tanımadığımız bi cep nosu..manyak flndı heralde bilmiyorum..wcden geldi...eee dedim kimmiş?tamam dedi yattı

dün de 4te eşimin cebi çaldı..eşim inşaat mühendisi,şantiye şefliği yapıyor.bi akdın..ee beyefendi biz kapıda kaldık sokak kapısı açılmıyor. eşim de dedi ki ben napabilirm?ittirin açılır :)) ya ne manyaklar var..daha yeni bina kapıcı fln yok tamam da 4 te aranır mı be kadınnnnn sonra ittirdim aaa açıldı diyor ruh hastasııııııııı

Ayyy sorma iste. carsamba gunu yani 22'si gunum. dun esime hadi test alalim sabah yapalim dedim. kabul etmedi. daha erken, negatif cikacak moralin bozulkcak dedi aldirmadi. ben de sabretmeye calisiyorum Allah bana Deece sabrı versşn.

Ayyy sorma iste. carsamba gunu yani 22'si gunum. dun esime hadi test alalim sabah yapalim dedim. kabul etmedi. daha erken, negatif cikacak moralin bozulkcak dedi aldirmadi. ben de sabretmeye calisiyorum Allah bana Deece sabrı versşn.
AMİİİİİİİİİİNn
Ohhh tozlarımı aldım yatağımı da topladım.Bi kaldı evi süpürmekle silmek

pek hızlısın maşallah senin evin de bnmki gibi nohut oda bakla sofa mı

Aminnnnnnnn
Ama gerçekten alma yapma çıkmıyor.Zaten sen çıkmasa da inanmıcaksın ama yine de yıpranıyo insan.Bana da eşim izin vermiyo ben gizli gizli alıyorum

İnşallah hamilesindir.Bu ay işler kesat baksana

AMİİİİİİİİİİNn

pek hızlısın maşallah senin evin de bnmki gibi nohut oda bakla sofa mı

Evet canım klasik bir Fatih evi.Burada nerede boşluk varsa oraya ev yapıyorlar boyut önemli değil
Ben hiç sevemedim buraları.Evlenmeden önce k.çekmecede oturuyordum.Ne güzeldi oralar.Her ev bahçeli, site site ohh miss valla.Şurda dışarı çıkarken bile rahatsızım.Çok kalabalık

Bana degilmisim gibi geliyo elirtilerim ayni regl belirtisi oldugu icin ama allahtan ummit kesilmez degil mi?onun isi, kime ne zman ne nasip edecegi belli olmaz. bu ay olmadi obur aylar illa ki olur insallah.

hiç görmedim fatihi ilmiyorum canım..bizim ev de 1 oda 1 salon..çooook memnunum..1 odam daha olsa bi yere kıpırdamazdım da bebiş gelirse mecbur gideriz
Bana degilmisim gibi geliyo elirtilerim ayni regl belirtisi oldugu icin ama allahtan ummit kesilmez degil mi?onun isi, kime ne zman ne nasip edecegi belli olmaz. bu ay olmadi obur aylar illa ki olur insallah.

tabiki..hiç belli olmaz zaten regl belirtilerinden farkı yok ki erken gebelik belirtilerinin..sen olacağına inandıktan sonra Allah da ol der olur inşallah.

kizlar oglen yemegini de koydum ocaga. cilgin bir cuöartesiye hazirim artikin.

Çok güldüm canım.
Eşlerimiz birbirine çok benziyor.Uyandırdım telefon çalıyor diye.Kahvaltı yapmıcam az daha uyuyayım diyor bana.Sonra kalkmış cep telefonuna alo alo diyo ev telefonu hala çalıtyor o sırada ama ben bunu açıyorum bu niye açılmıyo diyo gözler kapalı bu arada.Ben de onu seyrediyorum kalk telefonu aç değil mi?
Sonra telefon hala çalarken sen yanlış duymuşsun kedidir o kedi diye gitti yattı adam.
Bir de saniyesine uykuya dalar

ınsallah canım ınsallah allah isteyen herkese versin.

aynen yaaa..gunun 20 saati uyu desen uyur..bi tek bumbuma gelince uyumaz akrep burcu nolcak..
ben de çıt dese bişi uyanırım..sonra da uyuuu uyuyabilirsen

haimlar bencikiyorum .komsum gelcek kahveye onu agirlayip ugurlucam sonra cikicam. anca aksam girerim bir daha. hepinizie iyi gunler. Deece, hayiri isler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…