Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ayyy evet ne kadar heyecanli bir topigimiz var dimi yani tam 5 kisiyiz insallah hayirli guzel haberler veririz sizlere...

evet ya cok iyi dostluklar kurdugumuza inaniyorum hepte böyle kaliriz insallah
Aaamiiinnn canim insallah bizlere cok güzel haberler verirsinizde biraz moralimiz düzelir yaa
aralik ayinda pek hamile kalan olmadi ama insallah bu böyle olmazda hayirli haberlerle gelirsiniz insallah

insallah canim insallah ben simdi kaciyorum uykum geldi sende kendine cok iyi bak canim ve cok yorma kendini orusuruz kendine iyi bak yarin gorusuruz byee

insallah canim insallah ben simdi kaciyorum uykum geldi sende kendine cok iyi bak canim ve cok yorma kendini orusuruz kendine iyi bak yarin gorusuruz byee

tamam canim bende yatmaya gitcem artik
kendine iyi bak sende hayirli haberlerle gelirsin insallah
öptm byeee

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______202
2***turlik 202___________12 ocak_______202
3***soulfly_eu__________???????________202
4***sedase__________________________ 202
5***Kad_er ____________7 ocak ________202
6***zehra2509__________???????_______ 202
7***deece______________??????________202
8***mutluluk84__________5 ocak________202
9***amtcdm___________12 ocak________202
10***sedosumm_________??????________202
11***
12***
13***
14***
15***
16***
17***
18***
19***
20***
21***
22***

hadi kızlar bekliyoruz.okumak isteyen beklenmeyen adet tarihini yazsın...

Esrra Gunaydin, bir tek biz variz, erkencisin sen de benim gibi? Evi temizledim, kimler var kimler yok bir bakayım dedim, nasılsın?

Ay evet ben de izlemistim bunu . resmen vahset acilen en agir cezayi almasi gerekiyor. Bunu yapan en ciddi canilikleri de yapabilir.

Evet canım ya çok üzüldüm.Günaydın bu arada.Erken kalktım eşimi işe gönderdim öyle tvnin karşısında kahve keyfi yapıyorum.
Ne çabuk bitirmişsin işleri maşallah ben daha yatağımı toplamadım

Valla 7:15 te kalktim eşimle kahvaltı ettik. onu işe gonderdim hemen ev işlerine sarıldım .. öğleden sonra akraba ziyareti var da o yuzden bir an once topliyim dedim işleri.

Sibelcim gunaydin, hayirli isler canim,

Valla 7:15 te kalktim eşimle kahvaltı ettik. onu işe gonderdim hemen ev işlerine sarıldım .. öğleden sonra akraba ziyareti var da o yuzden bir an once topliyim dedim işleri.

Bana da akşam kayınvalidemler gelecek ama burda keyif yapıyorum

Bu arada gece boyunca bir şey gelemmiş benden şimdi damla damla geliyor.Ben hiçbir şey anlamadım bundan.Neyse hayırlısı kist falan çıkmasın da bi daha ki aya rahat rahat bum bum bum :98:

teşekkür ederim canım..ahh ahh yerinizde olcaktım o yataktan çıakrmıydım bee..zaten 2 gecedir 2de ve 4 te telefon çalıyo nası zıplıyorum belli değil..sonra da uyu uyuyabilirsen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…