Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bencede vakit önemlii,,,adet olmayanlar başlasın okumaya bence,,,kii temelleri atarken işe yarasın cicişlerrrrrrrr

bencede canım adet olmayan yada olupta biten arkadaşlar ufaktan ufaktan müsait oldukları zaman okusunlar hatta okuyalım diyeyiminşallah ondan sonra hoppp bebişler gelsin anneciklerine

dua listemiz

1 _ebru32___________202
2 turlik______________202
3 soulfly_eu_________202
4 sedase___________202
Kad_er_____________202
zehra2509__________202
ebucubu___________
mutluluk84_________
ada_44____________
smyr_____________
......

ebrucum bu listenin aynısını ocak topiğinede yap ,orda buraya uğramayan arkadaşlarda var,onlarda okusunlar,,,biran önce başlansınnn

canlarim 2-3 günde bitirirsek hemen siradaki arkadasimiz icinde baslayabiliriz insallah

bu arada herkez gelecek adet tarihini yazsin kim önce adet olacaksa önce ondan basliyacazzz

canlarim 2-3 günde bitirirsek hemen siradaki arkadasimiz icinde baslayabiliriz insallah

bu arada herkez gelecek adet tarihini yazsin kim önce adet olacaksa önce ondan basliyacazzz

canım hepimize ayrı ayrı mı okuyacağız ben onada varım bana uyar:92:

kızlarr benim 7 ocak beklenmeyen günümm,,,
pazar günü okumaya başlicam inşlhh
eşim huysuzlanıyoo,,,ben yatmaya gidiyorumm kızlarr
hepinizi öpüyoruumm
iyi gecelerrr:82:

banada
adet tarihinizi söyleyin canlarim liste tamamlandimi baslariz insallah dualarimizaa

canım ben heran kırmızı kartı yiyebilirim hele bir gelsin uyuz kırmızılar diğer adet tarihimi derim inşallah listemizde tamamlansın hayırlısıyla inşallahbuarada ben kaçar yarın sınavım var sizleri bırakmak gelmiyor içimden ama yarın geçte olsa gelirim inşallah öptüm hepinizihayırlı haberler duymak dileğiyle hayırlı gecelerrrrr....

tamam canim öptm seni

kızlar ben kaçar.benim kociş bilgisayarı kaptı kapıcak.bütün gece elinden düşürmedim diye sinirlendi.hepinizi öptüm...görüşürüz bacılar

salati tefriciye dua listemiz

isimler: adet tarihi: okunacak dua sayisi:

1 _ebru32 11 ocak 202
2 turlik 202
3 soulfly_eu 202
4 sedase 202
5 Kad_er 7 ocak 202
6 zehra2509 202
..............

selam kızlar ben geldimmm...202 de bana yazın ..ayrıca soulflycım sen ultrasonla baktır ve bi daha kan testi yaptır..2 aydır regl olup hamile oldugunu öğrenen biriyle karşılaştım bugun..

salati tefriciye dua listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______202
2***turlik 202___________12 ocak_______202
3***soulfly_eu__________???????________ 202
4***sedase____________???????________ 202
5***Kad_er ____________7 ocak ________202
6***zehra2509__________???????_______ 202
7***deece______________??????________202
8***
9***
10***
11***
12***
13***
14***
15***
16***
17***
18***
19***
20***

hadi kızlar bekliyoruz.okumak isteyen beklenmeyen adet tarihini yazsın...

Son düzenleme:

oh be sanki daha iyi geldi gözüme
süper olmus tsk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…