Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

h.bulduk canım yok ya adetım duzenlıde ne bıılım hamıle kalan olmus burada okudumda ondan yaptım 6 ay oldu beklıyoruz daha bısey yok

ben ilk defa duydum hamilelik için içildiğini.tekrar bi araştır istersen.adet söktürücü olarak kullanılıyosa işini daha da zorlaştırır.

ben de onu diyecektim bir test manyağı olarakçünkü normal değil.zaten yerleşiyorsa daha 5 bile olamıyor.yerleşince hcg salgılayacak çocukceğiizzz

ben de onu diyecektim bir test manyağı olarakçünkü normal değil.zaten yerleşiyorsa daha 5 bile olamıyor.yerleşince hcg salgılayacak çocukceğiizzz

Bana da hiç normal gelmiyor zaten adetim 7 gün sürer 2.gün taşar artık diğer günler normal olur .Şimdi toplasan normal adetimin bi günü kadar olmamıştır.Hadi inşallah gelmez de test yaptırırım

kızlar merhaba hepinize ben uzun zamndır takip ediyorum ama yazmak zor geliyordu bana takip etmekte sıkıntı yaşıyorum benim bu ay çok tuhaf oldu normalde saat gibiyimdir 27 ya da 28 günde olurum bu ay 30.günde oldum o kadar heveslendik ki adet olunca da yıkıldık resmen daha atlatamadım psikolojim bozuldu çünkü 7.denememizdi geçen ay doktora da gittik eşim de ben de bi şey yok acele etme dedi umutlarım ocağa kaldı kusura bakmayın uzun oldu

dua listemiz

1 _ebru32___________202
2 turlik______________202
3 soulfly_eu_________202
4 sedase___________202
mutluluk84_________
ada_44____________
Kad_er___________
smyr_____________
zehra2509________
......

Canım cıtlanbık diye bir arkadaş vardı burada ona da aynı benim gibi olmuş.Doktor günde iki üç ped değiştirdiysen normal demiş.Ben de değiştirdim ama dolu değildi dursa dururdu yani Normal kan gibiydi de açık renk ama.Ayyyyy bayılazammm valla bu nedir hem erken geldiler hem erkenden gittiler

valla sen bana hep hamilesin gibi geliyorsun ya...bir kan testi daha ya valla!

canım başla hemen de ocak ayının hamileleri de biz olalım.ben grip yüzünden başlayamıyorum bi türlü.kocişkoya her gece keçiboynuzu pekmezi içiriyorum ama icraat yok:78::78::78:

inşllhh turlikçimm,,geçmiş olsunn canımm sanada,,,çabuk iyileşş ozaman,,,sende iç keçiboynuzu pekmezinden,bağışıklık sistemine çok iyi geliormuşş,,,herşeye iyi geliyor mübarekkk

ilk regli biten senmisin acabaa?? belki insallah ocak ayinin ilk hamilesi sen olursun...

bilmem galiba benim canım,çünkü ben 25 günde 1 oluyorum,,,inşllhh ocak ayında herkes hamiş olucakk,,,içimden bir ses öyle diyorr,,,

dua listemiz

1 _ebru32___________202
3 soulfly_eu_________202
4 sedase___________202
mutluluk84_________
ada_44____________
Kad_er___________
smyr_____________
zehra2509________
......

canım bende katılırım seve seve ,,,202 tane mi okuyacamm,,,

sedaaa zehraa nerdesiniz canım ya bana bi cevap veririmisiniz.

canım geçmişi okuyamadım cvp vermişlerdir belki ama bende vereyim dedim evet adetten önce kuru oluyordu canım akıntı olmaması lazımdı ben öyle biliyorum...ayrıca bende de akıntıda yok kırmızıda yokkkkkkk

canım bende katılırım seve seve ,,,202 tane mi okuyacamm,,,[/QUOTE]

202 tane okursan iyi olur canim turlik hesaplamis
22 arkadasimiz 202 tane okursa tam oluyor

ne dersin listeye ekleyeyimmi senide

canım bende katılırım seve seve ,,,202 tane mi okuyacamm,,,

202 tane okursan iyi olur canim turlik hesaplamis
22 arkadasimiz 202 tane okursa tam oluyor

ne dersin listeye ekleyeyimmi senide[/QUOTE]

tamam canım 202 okurumm,,,yarın bitiyo reglim,bir sonraki gün başlarımmm hemencecikkk:90:

dua listemiz

1 _ebru32___________202
3 soulfly_eu_________202
4 sedase___________202
mutluluk84_________
ada_44____________
Kad_er___________
smyr_____________
zehra2509________
......

anaaaabensiz neler olmuş öyle topicikte benide yazın şekerimmmm ekle yanibuarada ne zamanda bitireceğiz zamanı filan var mı canım?

anaaaabensiz neler olmuş öyle topicikte benide yazın şekerimmmm ekle yanibuarada ne zamanda bitireceğiz zamanı filan var mı canım?

bencede vakit önemlii,,,adet olmayanlar başlasın okumaya bence,,,kii temelleri atarken işe yarasın cicişlerrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…