Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bende pko yok
ben içsem bana da yarar mı

Ben bu konuda yorum yapamam Esracim, ne olur ne olmaz rahim sonucta yani. Ama dediklerine gore Dr. İbrahim saracoglunun tavsiyesiymis. forumu da okuduysan cok fazla faydasini goren, kisti yok olan ve hamile kalan olmus.

Ben bu konuda yorum yapamam Esracim, ne olur ne olmaz rahim sonucta yani. Ama dediklerine gore Dr. İbrahim saracoglunun tavsiyesiymis. forumu da okuduysan cok fazla faydasini goren, kisti yok olan ve hamile kalan olmus.

eminim yararlıdır
ablam denedi bayağı küçülmüştü ama içemiyordu o bıraktı
benim adetlerim düzenlidir genelde günüm geçmez ama önceden de gelebilir
boşuna kendime eziyet etmeyeyim ben soğan suyu içerek

Esra ben yemege cikiyorum, gorusuruz donuste. sen internette incir ve kecibonuzu kurlerini de oku bak. onlar daha zararsiz gibi sanki.

sedacım hoşgeldin doktora ne zaman gidecektin
geçmişi okumaktan yazdığını görmemişim esracığım.hoşbulduk.
dersim 16.00'da bitiyor, randevum 17.00'de.çok kötü stres,heyecan bastı...kalbi atıyor mudur ki derken delireceğim...gün geçmiyor...kafam çok dalgın.kimse anlamasın diye de gerim gerim gerildim iyice.

ama yaptigin stres hem sana hem bebegine zarar. soyle dusun sen simdi derse girdin mi hemen geciverir zaman o konu bu konu derken. sonra bir bakmissin doktordasin, sonra bir bakmissin doktor hayirli olsun hersey hariha diyoooor.dualarimiz seninle unutma. senin dershane alsancaktamydı yetisebilecek misin sirinyere

evet canım alsancakta. 1 saatte yetişirim sanırım,o saatte çok yoğun olmaz trafik diye umuyorum.sağ olun kızlar dualar için,verdiğiniz moralleriçin.biliyorum ki her şey olacağına varacak.allah nefes bağışladıysa yaşayacak.yine de nedense sabahtan beridir tuhafım

strestendir canım
rahatla biraz şunun surasında ne kadar kaldı ki
inşallah her şey istediğin gibi olacak

Kızlar ben kaçıyorum öpüyorum hepinizi akşam görüşürüzz

tamam canım görüşürüz. 3 dk sonra benim de ders zilim çalacak.akşam haber veririm size.öpüyorum hepinizi.

Son düzenleme:
ay kimsecikler kalmamış sibel canım sen napıyosun?geçmişide okuyamadım yarın sınavım var oyüzden pek giremiyorum azcık testlere bakıyorum:18:gelişme var mı canım?seda canım relaks ol biraz bir sorun çıkacağını sanmıyorum hadi bakalım hakkında hayırlısı şekerim

ne sınavın var zehra. okuyor musun sen? yoksa sirket ici bisi mi?

selam kızlar ben geldimm..cuma dolayısıyla yogun bi gündü..naptınız bakim?şu sogan kürünü merak ettim de ben içmem ya suyunu yesem olmas mı :26:

sedacım rahatla artık.bşiciği yok yeğenimizin..pıt pıtları da duyup geliceksin inşallah..içini ferah tutt

selam kızlar ben geldimm..cuma dolayısıyla yogun bi gündü..naptınız bakim?şu sogan kürünü merak ettim de ben içmem ya suyunu yesem olmas mı :26:

olmaz heralde...suyunu icmek gerekiymus 15 gun boyunca, reglin 7. gununden baslayarak. sabah aksam

selam kızlar...
nasılsınız...
yeni haberler var mı?
test yapan,hamile olan filan...
geçmişi okumadım o yüzden çok merak ediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…