Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

evet. bir de burda hareketli bir sohbet olmayinca iyice icim bunaldi.

evet aynen oyle. hangi isi yapcagimi sasiriyorum. temizlik ütü dinlenme. 2 gune ne sigar ki. Allahtan 2 gun tatilim var. 1 gun tatili olanlara Allah kolaylik versin.

bi pazar tatilim var onda da öğlene kadar yatıyoruz :KK17:..çamaşır mı yıkıyım ev mi temizliyim dinleniyim mi geri kalan zamanda :84:...

Gerçekten Allah sana kolaylık ve sabır versin bitanem erkekler için o kadar sorun değil bir gün olsa bile tatil yapabiliyolar sadece yatıp dinleniyolar kadınlar için çok zor...

aynen öyle..pazar günü kalkıp iş yapmaya başlayınca da eşim kızıyor..otur işte rahat mı batıyo diye..kim yapcaksa işleri...sanki muhtarın hanımı gelicek yapcak:KK47: sinir oluyorummmm:KK47:

aynen öyle..pazar günü kalkıp iş yapmaya başlayınca da eşim kızıyor..otur işte rahat mı batıyo diye..kim yapcaksa işleri...sanki muhtarın hanımı gelicek yapcak:KK47: sinir oluyorummmm:KK47:

he he he hakkaten yaaa benimkide öyle bide laf şu ev temiz nesi var...nesimi var en başta çamaşırlıkta her gün çıkarıp attığın donun atletin gömleğin çorabın var sonra mobilyalarda bi karış toz var bulaşık makinesi dolu yerler toz her gün banyo yaptığın için banyo leş ve daha bi sürü şey..Ama gelde anlat..

kızlar çift çizgiyi gördüm!!!!!!!!!!! bugün adetimde 3 gün gecikmişti biraz önce kan testi yaptırdım insallah iyi sonuclar alırım cok sükür Allah isteyen herkese gönlünden gecenleri versin...hepinizi öpüyorum

kızlar çift çizgiyi gördüm!!!!!!!!!!! bugün adetimde 3 gün gecikmişti biraz önce kan testi yaptırdım insallah iyi sonuclar alırım cok sükür Allah isteyen herkese gönlünden gecenleri versin...hepinizi öpüyorum

:KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:ayyy canım benim çok tebrik ederim seni umarım kan sonucun da iyi çıkar.hadi bakalım dualarım seninle:nazar::nazar:

herkese mrb kızlar. Bende bu ay artık hamile kalmak istiyorum.çift çizgiyi tekrara görmeyi nasip etsin rabbim. ilk aydan hamile kalmışdım çok şaşırmışdım ama bebegim 8 haftalıkken düştü. aradan 1.5 yıl geçti ve hala kalamadım. bende her ay bekliyorum.vücudumu dinliyorum burdaki sayfaları okuyorum sanırım psikolojim çok bozuldu... adetime 6 gün var inş. bende birgün burda hamileyim die haykırırım... allah hepimizizn gönlüne göre,saglıklı,sıhhatli,bebekler nasip etsin.

he he he hakkaten yaaa benimkide öyle bide laf şu ev temiz nesi var...nesimi var en başta çamaşırlıkta her gün çıkarıp attığın donun atletin gömleğin çorabın var sonra mobilyalarda bi karış toz var bulaşık makinesi dolu yerler toz her gün banyo yaptığın için banyo leş ve daha bi sürü şey..Ama gelde anlat..

bunlara böyle leş gibi hatunlar lazımmış..o zaman anlarlardı dunya kaç bucak :KK47::KK47:

:KK52::KK52::KK19::KK66::KK66: Tebrikleeeeeeeerrrrrrr..Yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

tebriklerrrrr:KK9::KK9::KK9: Allahn sağlıkla kucagına almayı nasip etsin..:KK16:
darısı da başlarımıza :KK16::KK16::KK16:

X