Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bende başlıcam bu duaya çok inanıyorum..ama şu reglim olsun bitsin abdestimi alayım bölünmesin diye bekliyorum

Ben de inşallah yine hayırlara vesile olur

Kızlar ya benim adetim bir garip kist falan mı var acaba
İlk gün leke leke geldi
2.gün çok yoğun gelirdi.Dün toplasan bir ped dolmadı
Bir de hala dediğim gibi rengi açık
7 gün adet olurum bugün 2,5. günüm ama sanki son günüm
adetliyken doktora gitmedim hiç
gidilir mi ki

aklina takilcaksa bir git goster istersen.

psikolojik de olablir..çok kaptırdık kendimizi zaman zaman..ama git görün bi..yada telefonu vrsa ara..böyle böyle de..adetlisin çünkü muayene edemicekse boşuna gitmemiş olursun..

oku oku bıtmıyo ya ne ara bu kadar muhabbet ettınız
şu dua ya bende katılırım arkadaşlar paylaşımı nezaman yapıcaksınız?
bu arada selam herkese:79:

oku oku bıtmıyo ya ne ara bu kadar muhabbet ettınız
şu dua ya bende katılırım arkadaşlar paylaşımı nezaman yapıcaksınız?
bu arada selam herkese:79:

hosgeldiiiiin? var mi belirtilerinde artik dun aksamdan beri ehhe:)

hayatım yerleşme kanaması olabilirmi dersin bilemedimki şimdi..gebelikle ilgili bir şüphen yoksa eğer ben sana bişey anlatcam geçen sene hayatımda ilk defa adet tarihimden önce kahverengi lekelenmem oldu sonra bitti tam 20 gün hiçbişey olmadı eşimde burda yoktu hamilelik olasılığı 0 yani..bendeki paniği korkuyu anlatamam sana aklımda hep kist olasılığı felaket senaryoları çıldırıyodum doktora gitmeyede çok korktum..Soğan suyuna başladım yeterki çare olsun diyerekten eşşek gibide hiç aksatmadan içtim önce koyu koyu iltihap gibi akıntılar sonra şeffaflaştı ve 12. gün adetim geldi hemde nasıl ...o kadar rahatladımki ve o gün bu gündür hiç gecikmedim kist vardıysa bile soğan halletti..gerçekten bir mucize etrafımda da herkese tavsiye ettim sorunu olup kullananlar bana duacı inan....offff çok uzattım sıkılmadın umarım

bu soğan zaten her türlü derde deva. denenebilir bence.

hoşbulduk canım
hala aynı göğüslerim sızlıyo, bek ağrısı ama ara ara karnımda ağrıyo bilmiyorumki reglımı olcam acaba?? sende varmı bişey?

valla benim de goguslerim davul gibi, merdiven inerken bile agriyo ama bu ben regl olacagim zaman da oluyor o yuzden belirti olarak bakmiyorum. Normalde olmayan ama bu ay hemen yumurtlamadan sonra baslayan o beyaz akinti da gecti, o olunca baya umitlenmistim. simdi cok da umitli degilim. bazen yumurtaliklarim da agriyo ama zannetmyorum gebelikten dolayii oldugunu. gerci ben kimyasal gebelik yasadigimda da hicbir belrtim olmamisti. bilemiyorum karisik duygular icerisindeyim.

Yok canım ne sıkılması
Şuana kadar hiç böyle 3-4 gün erkenden gelmedi.Aslında geliyor kırmızılar ama çok azlar.Kan testi yaptırdım gebelik yok eminim.Geçen ay doktora gittim kist falan olsa görürdü değil mi?Ben sökülemiyorum sandım ama sancım olurdu öyle ağrım falan da yok.Aman kist falan çıkmasın şimdi bir de yaaaaa
Pazartesi doktora gidicem az önce randevumu aldım

Son düzenleme:

Benim göğüslerde , koltuk altında batma olmuştu bu ay ilk kez hala da oluyor.Vücudum kanamayı es geçiyor kendini hamileliğe şartlamış bir kere

benim için salı günü olay bitcek hayır anlamadığım geçen aylar göğüslerim falan acırdı şimdi o bile yok kendimi dinlemekten bunaldım..yemin billah bunaldım

benim için salı günü olay bitcek hayır anlamadığım geçen aylar göğüslerim falan acırdı şimdi o bile yok kendimi dinlemekten bunaldım..yemin billah bunaldım

benim de çarşamba günü. hic gecikmez cunku bir terslik olmadigi surece. stresten falan da geciktigi gorulmemistir su ana kadar. hemile degilsem burdan yayinlarim, hamileysem daha cok yayinlarim o ayri konuuu.

benim de çarşamba günü. hic gecikmez cunku bir terslik olmadigi surece. stresten falan da geciktigi gorulmemistir su ana kadar. hemile degilsem burdan yayinlarim, hamileysem daha cok yayinlarim o ayri konuuu.

ya ne kadar güzel olur hamile olsan burdan duyduğum her hamilelik haberinde içim umutla doluyo o kadar seviniyorum ki anlatamam

ya ne kadar güzel olur hamile olsan burdan duyduğum her hamilelik haberinde içim umutla doluyo o kadar seviniyorum ki anlatamam

bence de çok güzel olur. sen de hamileysen kaymakli emek kadayıfı bile oluurrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…