Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

valla bende yeni geldimm
günler gecmek bilimiyo acaba test yapsam cıkarmı dıyodum bende

genelde herkes bu durumda yapma der ama ben yapılmasından yanayım.amaan merak edeceğine yap gitsin.tabi umutsuzluğa kapılmayacaksın.ben kaç gündür çok dinliyodum kendimi aman kasığımmı battı belim mi ağrıdı diye.dün yaptım negatif çıkıncaa daha rahattım bu gün.baktım günüm geçiyo tekrar yaparım.

OLSUN NE YAPALIM:2: NEYSE DURMAK YOK YOLA DEVAM ONUMUZDEKI MACLARA BAKICAZ DIMI KIZLAR UZULMEK YOK STRES YOK YOLA DEVAM BU YOLA BAS KOYDUK BIZ BEBISLERIMIZI ALANA KADAR DURMAK YOK...

eveett durmak yok zaten ben nedense bu sefer cok umutluyum belkide sizin sayenizde canlarim yaa cok ciddiyim bana moral oluyorsunuz sanki hepiniz... örgüyede basladim kafam dagiliyo iyi geliyo valla

kızlar 20 aralıkta adet günüm ben bugun test yaptım pozıtıf çıktı.ama silik

canım ne güzel, daha çok erken o yüzden silik.benimki de öyleydi,hatta daha önce de demiştim,ilk hamileliğimde kan testi sonucum 1000'den bile yüksekken hatıra olsun koyu çizgi çıksın diye yaptığım bile silik çıkmıştı.kan testiyaptır iki günde bir.en az %60 katlıyorsa her şey yolunda. bazı yerlerde %100 diyor o katlama,ama gebeliğin başında daha yavaş da olabiliyormuş.rabbim kucağına almanı nasip etsin.

aynen suan bütün belırtıleri yaşıyorummm belkı negatif cıkarsa şu ağrılarımdan kurtulurum dıyorumm

ay çok alakasız ama paylaşayım dedim.internetten düdüklü almıştım.çok uygundu fiyatı.ne bileyim ben 8 lt aldım.bu gün bi geldi kazan gibi

eveett durmak yok zaten ben nedense bu sefer cok umutluyum belkide sizin sayenizde canlarim yaa cok ciddiyim bana moral oluyorsunuz sanki hepiniz... örgüyede basladim kafam dagiliyo iyi geliyo valla
vallahı ebrucum bende orguye basladım kocıse ceket oruyorum ne dıyeyım cok guzel kafam dagılıyor bır ara artık bebek dusunmekten basıma agrılar gırmıstı cok asırı bunalmıstım ve esım ne derse zoruma gıdıyordu ama su sıralar bıraz daha ıyı hıssedıyorum kendımı... Ve umarım hepımız bırbırımıze ugurlu gelırız..

tamamdır insallah tutabilirim kendimiii

ayy hadı ınsallah kızlar hayırlı ve guzel habeler alırız sızden sızın ıcın dua edıcem bende onumuzdekı hafta yapıcam kendımı cok zor tutuyorum olmazsa hep beraber yapalım benım gunumde gectı ama ol

canım ben gecen hafta yani adetime 10 gün kala kan testi yaptırdım negatif çıktı.bugun adetime 4 günn var ama umudumu yitirmemiştim.belirtiler wardı.bukadarda psikolojık olmazdır herhalde dedim yaptım silik çıktı işte.bi 5 gün sora yine yaparım bekleyip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…