Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ben belki haddim olmayarak bişi söylemek istiyorum.haddim olmayarak diyoru daha eski üyeler var çünkü.söyleyeceğim şu.belirtilerden yada hissedilen değişikliklerden konuşmama kararı alan arkadaşlara söylüyorum.siz daha uzun bi süredir bebek için çalışıyorsunuz.ben henüz yeniyim.çevremdeki insanların çoğu hamile ve ya yeni doğum yaptı.ne onlara ne eşime sürekli şunu hissediyorum bunu hissediyorum diyemiyorum.onlar dinlemek zorunda olmadığı için eşim de boşa ümitlenmesin diye.burada bulunma sebebim ise benim gibi hisseden insanlarla sohbet edip istediğim gibi paylaşım yapabilmek.eğer sizi bu paylaşımlarımız rahatsız edecekse burda konuşmayabilirim.bunu yazma sebebim ise bu gün verilen bazı tepkileri hoş olmaması.

canım problemçıkacağını sanmıyorum.bugün tam o muhabbetin üstüne denk gelince oldu galiba... bana sorabilirsin en azından.bence sakıncası yok.ki ben sizleri tanımasam da tanıyor gibiyim.

ben belki haddim olmayarak bişi söylemek istiyorum.haddim olmayarak diyoru daha eski üyeler var çünkü.söyleyeceğim şu.belirtilerden yada hissedilen değişikliklerden konuşmama kararı alan arkadaşlara söylüyorum.siz daha uzun bi süredir bebek için çalışıyorsunuz.ben henüz yeniyim.çevremdeki insanların çoğu hamile ve ya yeni doğum yaptı.ne onlara ne eşime sürekli şunu hissediyorum bunu hissediyorum diyemiyorum.onlar dinlemek zorunda olmadığı için eşim de boşa ümitlenmesin diye.burada bulunma sebebim ise benim gibi hisseden insanlarla sohbet edip istediğim gibi paylaşım yapabilmek.eğer sizi bu paylaşımlarımız rahatsız edecekse burda konuşmayabilirim.bunu yazma sebebim ise bu gün verilen bazı tepkileri hoş olmaması.

canım onları bende okudum yanlış anlaşılma olmuş bence büyütülecek bişey değil. arkadaşlar belirtilerden bahsetmeyelim derken bir daha asla kimse bişey sormasın söylemesin başka konulardan bahsedelim niyetinde değiller bence yani en azından ben okuyunca öyle anladım aklıma hiç gelmedi tamamen ciddi olduğu... tabiki onlardanda bahsedicez bahsediyoruz da zaten herkes birbirini merak ediyo ama arada sırada başka konulardan konuşmanında bi sakıncası yok... boşver konuyu tekrar açmayalım güzel bir sohbet var bu topicde canım burda kal sen:KK54::KK54:

canım problemçıkacağını sanmıyorum.bugün tam o muhabbetin üstüne denk gelince oldu galiba... bana sorabilirsin en azından.bence sakıncası yok.ki ben sizleri tanımasam da tanıyor gibiyim.

slm kizlar ben geldim nasilsiniz neler yapiyorsunuz??? hayirli haberleri olan var mi benim gunum dundu test yaptim negatif cikti ama hala adet olmadim ne yapmam lazim???

Tabi ki sormanda bir sakinca yok. o arkadas biraz tadimizi kacirdi. burda bunlari konusmayin gidin baska topicte konusun gbi bi akil vermeye kalti da ondan o tatsizlik oldu. biz herkese yardimci olmaya haziriz. cunku hepimiz ayni seyi istiyoruz.

bende öyle inan tüm samimiyetimle yazıyorum.burda olan bişeyi anlatırken 'bi arkadaşım'diye bahsediyorum ama zaten insanlar hassas kırılmak istemiyorum.ne zaman boş bi vaktim olsa yazmasam bile oturup yazdıklarınızı okuyorum mesela gün boyunca zehra ve soulefly test yaptımı diye aklımdaydı.öğle arası yemek yerken okudum.böyle işte.kırmak hoş değil insanları.sonuçta topic açmakda bişi yok ama her zaman böle samimi bi ortam bulunmuyo.

slm kizlar ben geldim nasilsiniz neler yapiyorsunuz??? hayirli haberleri olan var mi benim gunum dundu test yaptim negatif cikti ama hala adet olmadim ne yapmam lazim???

1-2 gun daha bekleyip sonra da kan testi yaptir bence.

1-2 gun daha bekleyip sonra da kan testi yaptir bence.

genelde 30 ggunde bir olurum ama cok nadir boyle 2 yada 3 gun gecikir ama olacagima dair hic bir belirti yok henuz bu arada kan testinde gebelik normalde yumurtlamadan kac gun sonra cikiyor ve oneriniz icin tesekkur ederim kizlar

genelde 30 ggunde bir olurum ama cok nadir boyle 2 yada 3 gun gecikir ama olacagima dair hic bir belirti yok henuz bu arada kan testinde gebelik normalde yumurtlamadan kac gun sonra cikiyor ve oneriniz icin tesekkur ederim kizlar

regl tarihinden 2-3 gun onceden cikar.

yumurtlamadan 10-12 gün sonra çıkar eğer geç döllenme olmadıysa

bizde yumurtlama günümde çalışamamıştık,eşimin yüzünden,,,yorgunum filan deyip geçiştirmişti,,,
bu ay gün kaçırmak yok,inşlhh hayırlısı olur hepimiz için,,,ocak ta yüzümüz güler :82:
iyi akşamlar canlarım...:KK16:fatmagülün suçuna bakıcam ama bir gireyim dedim...kader canım bu ay bizde aynen sizin gibi olduk ocağa kısmetse artık....yaz kızlar adetim olsaydı ya olmaması daha kötü ya stersten sinirden ölecem ben yaaaaaa:KK59:

iyi akşamlar canlarım...:KK16:fatmagülün suçuna bakıcam ama bir gireyim dedim...kader canım bu ay bizde aynen sizin gibi olduk ocağa kısmetse artık....yaz kızlar adetim olsaydı ya olmaması daha kötü ya stersten sinirden ölecem ben yaaaaaa:KK59:

olur olur stres yapma. yaptıkça daha çok gecikir rahat olmaya çalış canım

iyi akşamlar bebişimm,,,maalesef eşim bugün kurtlar vadisini izleyecek,izi için bana sıra gelmez bugünn,,,hayırlısı zehracımm ,napalımm artık,,,olamadın mı sen hala reglll:KK53::KK53:

ay film başladı pc malesef aynı oda da değil nettende izlemeyi sevmiyorum donuyor sonra grş canlarım öptüm hepinizi:KK16::KK70::KK39:

iyi akşamlar bebişimm,,,maalesef eşim bugün kurtlar vadisini izleyecek,izi için bana sıra gelmez bugünn,,,hayırlısı zehracımm ,napalımm artık,,,olamadın mı sen hala reglll:KK53::KK53:

olmadım canım ya bebek düşünmeden önce hiç böyle gecikme olmazdı sterse bağlıyorum ben bu gecikmeyi neyse hakkımızda hayırlsı olsun inşallah canım :KK16:

X