Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

vallahı ebrucum bende orguye basladım kocıse ceket oruyorum ne dıyeyım cok guzel kafam dagılıyor bır ara artık bebek dusunmekten basıma agrılar gırmıstı cok asırı bunalmıstım ve esım ne derse zoruma gıdıyordu ama su sıralar bıraz daha ıyı hıssedıyorum kendımı... Ve umarım hepımız bırbırımıze ugurlu gelırız..

biraz daha iyi hissediyorum yok:KK20: bundan sonra hep iyi hissetmek var kizlar hep pozitif düsüncez kafaya takmicaz ve insallah bebislerimizde gelecek en kisa zamanda:KK66:

ayy hadı ınsallah kızlar hayırlı ve guzel habeler alırız sızden sızın ıcın dua edıcem bende onumuzdekı hafta yapıcam kendımı cok zor tutuyorum olmazsa hep beraber yapalım benım gunumde gectı ama ol

olur valla bana uyar, teşekkürler bu arada dualarr karsılıklı emin ol rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatsın innnnnnnşşş:109:

canım ben gecen hafta yani adetime 10 gün kala kan testi yaptırdım negatif çıktı.bugun adetime 4 günn var ama umudumu yitirmemiştim.belirtiler wardı.bukadarda psikolojık olmazdır herhalde dedim yaptım silik çıktı işte.bi 5 gün sora yine yaparım bekleyip

canım neyden şüphelendin en çok belirti olarak:44:

kizlar muarrem ayindayiz bugün asure günü ve Allah dualarimizi kabul edermis
bugün bol bol dua edelim hepimiz icin:KK1:

bu arada sayfalar cok gec acilyior ayy gicik oldum yaa
kk birazdan yine bakima girmezse iyi:KK47:

ha bu arada bu gün bi arkadaşımla konuştuk doktor progestan vermiş ona adeti düzensizmiş sanırım.ilk ay normal adet görmüş.ikinci ya on gün gecikmiş.bi test yapmış.7 haftalık hamile.(bu geçen yıl oldu.fısstıkk gibi bi kızı var:KK69:)aklınızda bulunsun.

canım neyden şüphelendin en çok belirti olarak:44:

başım çok dönüyr.daha öncede demiştim.negatif çıkmıstı ama ben ümidimi yitirmedim.erken yaptım dedim.idrara çıkmam yetti anlamam için.bi insan çisini yapıp gelip 5 dkk sora yine çişi gelırımı hiç:)kasıgımda bi baskı var hep.beni idrarara zorlayan.bide bugun oturdugum yerden en sevmedıgım meyve portakal ve hayalimde portakal yedim kafamdan yani:)bidde oda parfumu kokularında tiksiniyorum.şu bizim fısfısı kapattım:)o portakaldan sora gidip test aldım bu sogukta:)henuz mide bulanması yok ama canlarrr

canım ben gecen hafta yani adetime 10 gün kala kan testi yaptırdım negatif çıktı.bugun adetime 4 günn var ama umudumu yitirmemiştim.belirtiler wardı.bukadarda psikolojık olmazdır herhalde dedim yaptım silik çıktı işte.bi 5 gün sora yine yaparım bekleyip

doğal.çünkü ben 7 gün kala yaptırdığımda bile 25 çıkmıştı,üç gün sonra 125 çıkmıştı. üç günde bile ne kadar katladığına bakarsan...adete 10 gün kala daha rahim içine ekilmemiş bile olabilir.hayırlısı olsun.

doğal.çünkü ben 7 gün kala yaptırdığımda bile 25 çıkmıştı,üç gün sonra 125 çıkmıştı. üç günde bile ne kadar katladığına bakarsan...adete 10 gün kala daha rahim içine ekilmemiş bile olabilir.hayırlısı olsun.

canlarım benim hepinizden allah razı olsun.darısı hepinizin basına inş.2 gündür oruc tuttp dua ettim.bu mubarek gunde rabbim görsün sizleri

tşk ederim cnm darısı basınıza.22 si gibi yine yapıcam zaten
hadı kızlar 22 aralıkta hep beraber yapalım testlerı ozmev sahgull ces 1234 ve ben baska bıze katılacak var mı kızlar 22 aralık aksamı burda haber verırız ınsallah pozıtıf cıkar sonuclar

sedacim sen hamilesin bizler icinde bol bol dua et oldumu:KK17::KK9::KK9:
Allah hamilelerin dualarini kabul edermis:nazar::KK1::KK66:

X