Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar merhaba hepinize! geçmişi oku oku anca selam verebildim.
soulfly ara hadi hastaneyi,bir saat olmuş kanı vereli.
deece,nickin çok güzelmiş ya,ben de adın ece falan diye düşünmüştüm.benimki de çok uyuz!üyelik sırasında hiçbir nicki kabul etmedi,adıma bir "se" daha ekledim:):KK53:çok yaratıcııı!:KK53:

sedacim hosgeldin:KK1:
bende deecenin ismini ece dir diyordum ama öyle degilmis yinede süper bir nick cok hosuma gitti:KK9:

hastaneyi aradım
negatifffff
var olan bir şey varsa da bu kanamada duramazdı zaten:KK37:
bundan sonra hergün bum bum bummmmmm
artık tutarsa ne güzel tutmazsa kaybedeğimiz bir şey oyk nasılsa :KK9::KK55::kk77:

tabi ki de kaybettigimiz birsey yok. HERGUN MU? :KK36:

Kim dedi size biz burda belirtileri konusmuyoruz diye. Neden keyfimizi kacirdiniz? gunlerdir sohbet ediyoruz burda hic boyle bir keyifsizlik yasamamistik. Neyse siz bilirsiniz. biz hala belirtileriniz konusunda size yardimci olmaya haziriz, varsa..

Soulfly gercekten cikmis midir acaba test sonucun?

Canım o zaten hamile.Biz konuşuyorduk aynı gündü adetimiz belirtilerimizde aynıydı.Merak etmiş o yüzden sordu.

Haydi kapatalım artık bu konuyuuu
:KK70::KK70::KK70::KK71:

Kızlar ben size birşey sormadım ki neden rahatsız oldunuz? Ortaya da konuşmadım.
Sormak istediğim kişiyle yazıştım. O rahatsız olduysa kendisi belirtir bunu. Ayrıca sizin sohbetinizi sürekli takip etmiyorum, Soulfly bu topic de online dı. O yüzden buraya yazdım.

Rahatsız olacak bişey yok,hepimiz olgun insanlarız. Siz kazaktan konuşun bende belirtilerden...

biz rahatsız olmadıkki tatlım sen bunu nerden çıkardın..belirtilerden konuşma da demedik ki..Sadece birbirimize destek olmak adına bi karar aldık kendimizce... isteyen tabiiki istediği kişiyle herşeyi konuşabilir..Sana cvp yazıp topic öneren arkadaşımda belirtiler hakkında daha fazla yararlı bilgiye ulaşman için bi tavsiyede bulundu sadece sana..

biz rahatsız olmadıkki tatlım sen bunu nerden çıkardın..belirtilerden konuşma da demedik ki..Sadece birbirimize destek olmak adına bi karar aldık kendimizce... isteyen tabiiki istediği kişiyle herşeyi konuşabilir..Sana cvp yazıp topic öneren arkadaşımda belirtiler hakkında daha fazla yararlı bilgiye ulaşman için bi tavsiyede bulundu sadece sana..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben de isminin Ece oldugunu dusunmustum bastaki -de'yi de soyisimden bir ekleme olarak ...

kızlar merhaba hepinize! geçmişi oku oku anca selam verebildim.
soulfly ara hadi hastaneyi,bir saat olmuş kanı vereli.
deece,nickin çok güzelmiş ya,ben de adın ece falan diye düşünmüştüm.benimki de çok uyuz!üyelik sırasında hiçbir nicki kabul etmedi,adıma bir "se" daha ekledim:):KK53:çok yaratıcııı!:KK53:

sedacim hosgeldin:KK1:
bende deecenin ismini ece dir diyordum ama öyle degilmis yinede süper bir nick cok hosuma gitti:KK9:

sağolun kızlarrrrr...bu arada benim adım da sibel :KK16:

banada kisaca ebru diyebilirsinizzz:KK52::KK52::KK51:

ayy ben senin pofil fotonu gördükçe türk filmi izlemek istiyorum:) zaten izmir yağmurlu... battaniyenin altına gireceksin, elinde salep şöyle boll tarçınlı... mümkünse tarık akanlı bir film...şemsiyeli olan vardı ya hani,işte o olabilir:))

Canım o zaten hamile.Biz konuşuyorduk aynı gündü adetimiz belirtilerimizde aynıydı.Merak etmiş o yüzden sordu.

Haydi kapatalım artık bu konuyuuu
:KK70::KK70::KK70::KK71:

noluyo yaa bu gerginliğe ne gerek var anlamadım ki kimse kimseye belirtileri kapatalım bi dahada kimse bu konuda yazmasın diye bişey söylemediki..Sadece biraz kafamısı dağıtalım dedik dün gece konuşulanlar bunlardı..o arkadaşada sadece fikrimizi söyledik..katılıp katılmamakta özgürdür elbette ama bu tatlı dille yazılabilir..Burda kardeşiz arkadaşız biz...aynı durumdayız..ben bazen eşimle bile paylaşmadığım şeyleri sizlerle paylaşıyorum..gerçekten çok üzüldüm şimdi hemde çok ...

X