Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

supeeeer. benim yigenim de hala bana zeyze diyo :)

once deece dedi ki o zaman buraya kayıt oldum sonra tijemmi dedi (burdaki mi -cim/cım eki oluyo ) şimdi de cicommi diyo aslında teyze diyebliyo eşşek ..diyemediği kelime yok çok çenebaz ama bana seslenişini degiştirmedi..bu da bni mest ediyo

öyle valla örerken örgünün icine giriyom sanki sonra bide boynum agrimayada basliyo dikkatli dikkatli öreyim derken o an insan sadece örgüye konsantre oldugundan aklindan hersey ucup gidiyo

öyle valla örerken örgünün icine giriyom sanki sonra bide boynum agrimayada basliyo dikkatli dikkatli öreyim derken o an insan sadece örgüye konsantre oldugundan aklindan hersey ucup gidiyo

sorma ben de girerdim içine
annem de dalga geçerdi hep bak nasıl örüyo azcık kadın gibi ör

güzel.. ama boynu açık ya bu soğukta ben donardım valla hep bogazlı giyiyorm

Yok ben de icine bogazli kazak ya da gomlek giyerim. zaten buyuk bi ihtimalle seneye biter bu ancaya 2011 kisina giyerim :)

Canım demekki sen 01 aralıkta yumurtlamışsın. O gün çalışma yapsaydın tutardı. Neyse hayırlısı olsun...

only-smile sen sohbetten baya uzak kaldin. Biz artik yumurtlama gibi seyleri takmiyoruz kafamiza. Gunleri de ne kendimize ne de eslerimize zehir emiyoruz. olursa oluyor olmazsa diger aya allah kerim diyoruz

oh negüzel kaynatıyorsunuz bende örebildiğim tek şey atkı örüyorum cunku son 2 gun adet belırtısı hıc yok ama gecen hamılelgımdekı gıbı bel agrılarım ve mıde bulantılarım var Allahım umutlarımı boşa çıkarmaz inşallah kocişle anlaştık pazar gunu test yapcaz eger kırmızılar gelmezse:26:

only_smile ve ceygul biz artik belirtiler hakkinda konusmuyoruz valla hic kafaya takipta bosuna ümitlenmiyoruz strese girmiyoruz sizde katilin bize bakim

Canım demekki sen 01 aralıkta yumurtlamışsın. O gün çalışma yapsaydın tutardı. Neyse hayırlısı olsun...

yok canım
o zaman akıntım yoktu
emin gibiyim ctesi gününden
neyse
artık takmıyorum zaten
saldım çayıra mevlam kayıra
Allah seninkini sana bağışlasın

only-smile sen sohbetten baya uzak kaldin. Biz artik yumurtlama gibi seyleri takmiyoruz kafamiza. Gunleri de ne kendimize ne de eslerimize zehir emiyoruz. olursa oluyor olmazsa diger aya allah kerim diyoruz

Canım ben soulfly 'a yazıyorum. Daha öncesinden kalan sohbetimizin devamı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…