Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

İyide hayatım ben bişeymi kaçırdım senin daha belirsiz değilmi durumun kafam karıştı bak şimdi...Sen mesajı silme henüz..

Valla anavatan ciddi ciddi kan ağlıyo
açık maçık temiz memiz bayağı bayağı kan geliyo
böyle hamile olan hiç görmedim
bakalım bi saat sonra da kan testim çıkar anlarız her şeyi
saldım çayıra mevlam kayıra
deecem gibi yapıyorum
takmayacaksın tak açacaksın

bende rüyalarimda hep ya bebek görürüm yada hamile oldugumu
geneldede kiz cocugu görüyorum
olursa erkek olcak herhalde rüyalar tersine cikarmisya
hamileyken görülen ruyalarda tersi çıkıyo diye biliyorumm ben
Hanimlar ben kendime bir hırka örmeye karar verdim. sizde model var mi? Uzun olcak boyle belden oturtmaliiii

valla bende yok canım..örgü örmeyeli yıllaaaar oldu ya en son şimdi eşim o zaman flörtüm olan sevdicegime örmş idim

aynenn

bu arada benim bu nickimin anlamını sölim mi size..

valla bende yok canım..örgü örmeyeli yıllaaaar oldu ya en son şimdi eşim o zaman flörtüm olan sevdicegime örmş idim [/QUOTE]

simdi ben de internetten ariyorum ama bulamadim olmadi "burda"nin orgu dergileri var onlardan alir bulurum

Kız ilahi çok güldürdün beni aynen devam et biraz kafaları boşaltalım bu ne yaa envaye çeşit belirti uydurduk kime sorsam gülüyo bazılarına..Apışıp kalıyorum bende..bunun en bariz belirtisi adet gecikmesi sonrada kan testi işte bu kadar varsa var yoksa yok..... yiter yaaaa...

Allah da beni güldürsünnnnnnnnn (amin)
ivit yiter valla

dimi ama yalniz bebek düsünmicem diyom ama maasallah bebek battaniyesi örüyorum
aferin bana.

dimi o da güzel valla
olsun örerken unutrsun zaten
bi ara çok eskiden aşk acısı çeker iken günde bi atkı bi bere örüyodum valla terapi gibi
akıldan gidiyo her şey
düşününce yanlış oluyo çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…