Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ya böyle bi yerdeymişim market gibi.2 tane kadın geliyor yeni çıkan bi rimeli tanıtıyolarmış :KK9: adı da nası dandik bşey öçok komikti ama unuttum:KK9: alın bunu çok guzel fln diyolar..yok almam-alırsın -almam derken bi dene diyolar.bi sürdük rimeli bu alt kirpiklerim burun hizama kadar uzadı :KK53::KK53::KK53:

ben bunu buldumm :Rüyanızda kaş ve kirpiklerinizin uzadığını görmeniz; iki şekilde tabir olunur. Bunlar da şeref ve hayırlı evlât. Bir kimsenin rüyasında kaşlarının uzayıp çoğaldığını görmesi; o kimsenin mal ve ziynete mazhar olacağına, bir yoruma göre de, o kişi-un uzun ömürlü olacağına, kişinin rüyasında iki kaşın yeniden bittiğini görmesi; o kimsenin veya akrabasından birisinin ikiz çocuğu olacağına işaret eder. Rüyanızda kaş ve kirpiklerinizin haddinden fazla uzadığını ve çoğaldığını görmeniz; öyle pek hayra yorumlanmaz. Rüyanızda kaşınızdan veya kirpiğinizden birini kopardığınızı veya tıraş ettiğinizi görmeniz malınızın başkaları tarafından yağma edileceğine, eğer bunu başkaları yaparsa iflas edeceğinize delalet eder.

:KK64::KK64:

ya böyle bi yerdeymişim market gibi.2 tane kadın geliyor yeni çıkan bi rimeli tanıtıyolarmış :KK9: adı da nası dandik bşey öçok komikti ama unuttum:KK9: alın bunu çok guzel fln diyolar..yok almam-alırsın -almam derken bi dene diyolar.bi sürdük rimeli bu alt kirpiklerim burun hizama kadar uzadı :KK53::KK53::KK53:

benim bildigim kadariyla kirpik görmek mal, ilim ve cocuktan dolayi sevinmeye isarettir

Bence bu bilinc altiyla ilgili. ben burda gecen gun demistim ya kirpiklerim rimel sursem bile capraz capraz oluyo diye. Bir de Soulfly demisti benim de kirpiklerim caprazlandi karisti diye bence ordan aklinda kalmis ve bu ruyayi gormussun. zaten ruyalarin cesitleri var ya boyle. bazilari haberci ruya. bazilari anlamsiz ama gun icinde yasadiklarimizi yansitan ruyalar.

Birsey sorcam o zaman kahve falinda bir tepenin uzeirnde bir meymun vardi dun bende. ama boyle sanki kalemle cizilmis gibi cok belirgindi. bir anlami var mi sence gercekten anliyoresan faldan yorumlarmisin? :)

Maymun aksi insandır aslında olumsuz bir sürü özelliği olan bir insandır yani öyle demişti arkadaşım bana.Benim arkadaşım çok iyi bakar ben de ondan kapmaya çalışıyorum :KK1:

rüyan hayir olsun canim iyi düsünki iyi olsun zaten kötü biseyde görmemissin zaten bana göre güzel bir rüya

Maymun aksi insandır aslında olumsuz bir sürü özelliği olan bir insandır yani öyle demişti arkadaşım bana.Benim arkadaşım çok iyi bakar ben de ondan kapmaya çalışıyorum :KK1:

İs hayatinda kotu insandan bol ne var ki zaten. herkes birbirinin kuyusunu kazmaya calisir. benim falimda da cika cika bu cikmis aferim bana

nası yorarsan öyle olurmuş ya ruyalar.ben de bunu bi mesaj olarak aldım ve sabretmeye karar verdim...sabır benim göbek adım zaten pek de zor olmıcak :KK23::KK23:

açılmadı mı ocak topacı
yoksa burdan mı ddevam edeceğuk
nasılsa gün saymıyoruz burdan devam edebiliriz sanırım :KK1:

Daha bekleyen arkadaşlarımız var Aralık sonuna kadar burdan devam edlim bence..Onları yalnız bırakmayalım gerçi benimde 5 günüm var daha ama bende hiçbir belirti olmadığı için umdum tükendi.

nası yorarsan öyle olurmuş ya ruyalar.ben de bunu bi mesaj olarak aldım ve sabretmeye karar verdim...sabır benim göbek adım zaten pek de zor olmıcak :KK23::KK23:

Bak bana da mesaj verilmişti bu ay oysaki
Rüyamda evimde üstüste uçan iki serçe gördüm
erkek evlada işaretmiş
hadi bakalım :KK1:

Daha bekleyen arkadaşlarımız var Aralık sonuna kadar burdan devam edlim bence..Onları yalnız bırakmayalım gerçi benimde 5 günüm var daha ama bende hiçbir belirti olmadığı için umdum tükendi.

Tükenmesin canım tükenmesin
Ben de o kadar belirti vardı da noldu :KK1:
Burdayız canım bence de ocakta da burda devam edelim
Artık belirti melirti de yok
havadan sudan konuşçaz nasılsa :KK15::KK6:

bende rüyalarimda hep ya bebek görürüm yada hamile oldugumu
geneldede kiz cocugu görüyorum
olursa erkek olcak herhalde rüyalar tersine cikarmisya:KK52:

X