Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

nladım canım ama bence birazda duygusal olman adetten yada bebiştendir...biz BEBİŞTEN olmasını istiyoruz inşallahhhhh

Selam kızlar nasılsınız bakalım,gelen giden ... zehra naber canım varmı belirti kader arkadaşım yarın nasıl olcak bilmiyorum valla

canım ya bende seni merak etmiştim bugün üzülme yaaa hakkında hayırlısı böyleymiş canımayrıca ben o sözlerini canın sıkıldığı için dediğini biliyorum kıyamam sana ama yola devam biliyorsun sloganımız

slm kızlar son 6 gunum kaldı ancak hala belırtım yok benım hafıften bastırınca goguslerımın yanları hafıf acıyor okadar.onun dısında kasıgımda agrı yok ama rahım agzında batmalar oluyor arasıra ama bılmıyorum ya ıdrar rengımde koyuslama yok akıntı yok goguslerde acı yada sısme yok bel agrısı kasık agrısı yok usume yok yok ta yok :) ıns sızlerden guzel haberler alıcam .ben sımdıden kendımı ocak ayı kısmına atıyım

ebru cnm hepımız aynı seylerı yasıyoruz ınankı..Ama oyle dusunme belkı sabrımızı sınıyordur rabbım sımdı yenı oldugu ıcın bole dusunmen cok normal bende ılk reglı bıtene kadar bole oluyorum sonra yenı umıtler baslamıs bıle oluyo

Selam kızlar nasılsınız bakalım,gelen giden ... zehra naber canım varmı belirti kader arkadaşım yarın nasıl olcak bilmiyorum valla

şimdilik belirtim yok canım ama adet olcam heran sanki yaneyse yarın olsun bakalım canım hakkımızda hayırlısı.....ben şimdilik kaçar ÖYLE BİR GEÇER ZAMANKİ ye bakıyorum ama sizide bırakamıyorum arada geliyorum böyle

kız dur daha ocak ayına kadar daha 6 günün varmış ayrıca hiç belirtisi olmayıpta hamile kalanlar var canım bukadar ümitsiz olma şimdiden ok

Duydum canım
İnşallah hayırlı haberleri de yazarım

iyiyim canım nasıl olayım gün sayıyorum
aman göğsüm battı aman kasığım ağrıdı ay kirpiğim karıştı diyerek yuvarlanıp gidiyoruz işte
sen nasılsın

bende iyiyim canım bende gün sayıyorum hiçbir belirti yok sıfır yani... ateşimde düşmüş zaten.. ocak ayına kaldım kesin bende o yüzden gün sayıyorum işte bir an önce adet olsam bitse de çalışmalara başlasak diye

şu carolini öldürsem yaaa
anammm kimsecikler kalmamış

şu carolini öldürsem yaaa
anammm kimsecikler kalmamış

Allah o carolininde Alininde belasını versin inşallah ay nasıl sinir oldum ya boğazım ağrıdı izlerken ağlamamak için kendimi tutmaktanbuarada kimsecikler kalmamış yahu anne adayları nerelerdesiniz?

Allah o carolininde Alininde belasını versin inşallah ay nasıl sinir oldum ya boğazım ağrıdı izlerken ağlamamak için kendimi tutmaktanbuarada kimsecikler kalmamış yahu anne adayları nerelerdesiniz?

aynen valla dizi izliyoruzzz bide belim cok ağrıyo oturamıyorum ya batıyooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…