Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

selam tatlışlar
bugün garip bi gün yaşadım.garip batıl inançlarım vardır en basiti kara kedi...pazar gününden beri önümden geçen 3.kara kedi ve bugün kara kedinin lanetine yakalandım...önce okulda parmağımı kapı ve çelik dolap arasına sıkıştırdım parmağım koptu sandım ama neyse ki yerindeydi hemen buz koyduk ama kanadı şişti yeşerdi morardı falan filan ve şu an felaket ağrıyo hem parmağım hem bağlı bulunduğu tüm eklemler...sonra da okulda öğretmen arkadaşlarımla daha geçen haftadan sinema programı yapmıştık ve hiç tarzım olmamasına rağmen istedikleri filme gitmeyi kabul ettim ve film de kara kedi macerasının son ayağı oldu.büyük hayal kırıklığı ve tiksinmeye karışık bi duygu ve barbat bigün...hala midem bulanıyo yemeden içmeden soğudum...anlamadığım başka bişey de arkadaşlarım filmi çok beğendi acaba bende mi var acayiplik :KK37:

selam tatlışlar
bugün garip bi gün yaşadım.garip batıl inançlarım vardır en basiti kara kedi...pazar gününden beri önümden geçen 3.kara kedi ve bugün kara kedinin lanetine yakalandım...önce okulda parmağımı kapı ve çelik dolap arasına sıkıştırdım parmağım koptu sandım ama neyse ki yerindeydi hemen buz koyduk ama kanadı şişti yeşerdi morardı falan filan ve şu an felaket ağrıyo hem parmağım hem bağlı bulunduğu tüm eklemler...sonra da okulda öğretmen arkadaşlarımla daha geçen haftadan sinema programı yapmıştık ve hiç tarzım olmamasına rağmen istedikleri filme gitmeyi kabul ettim ve film de kara kedi macerasının son ayağı oldu.büyük hayal kırıklığı ve tiksinmeye karışık bi duygu ve barbat bigün...hala midem bulanıyo yemeden içmeden soğudum...anlamadığım başka bişey de arkadaşlarım filmi çok beğendi acaba bende mi var acayiplik :KK37:

Hangi filme gittiniz ki canım
Geçmiş olsun bu arada
Bi uğursuzluk varmış gerçekten de bugün üstünde

selam tatlışlar

mrb cnm, midem bulaniyo diyosun hadi hayirlisi bakalim sanirim senin adetine 1 hafta kaldi insallah bebistir o senin mideni bulandiran:KK1:

subattada hamile kalmazsam 1 sene olacak ondan sonrada doktora gitcem ama hic istemiyorum bide niye olmuyor anlamiyorum doktor hic bir sorununuz yok dedi e yoksa niye olmuyorki...
sadece strestenmi eger ondansa nasil stresten uzak durcaz bide onu söyleseler bari

kuzuu, ben 5 yıl bekledim, bana cehennem gibi gelirken hastanede bir ablayla tanıştım.21 yıllık evli,hiç çocuğu olmamış yıllarca denemediği yol kalmamış. ve biz tanıştığımızda 6 aylık hamileydi.menopoza giriyorum sanıp dr.a gitmiş,2.5 aylık hamile çıkınca şok olmuş. halam evlenirken dr.a gitti korunmak için hap versin diye,ona da çocuğun olmaz dediler,ağla ağla mahfoldu,ayrılmaya kalktı da eniştem ben seni damızlık mı alıyorum dedi bırakmadı.evlendikten 3 ay sonra hamile kaldı,üstelik 35 yaşında evlenmişti.40 yaşından sonra 2. çocuğu yaptılar.forumda bile bir sürü örnek var...umutsuz olma, geleceği gün kimse durduramaz.vakti gelmemiş demek.belki bıktınız bunu yazmamdan ama iki kez gebeliği yakaladım biri bu yazdı.ilk kez o ay yumurtlama bilmemne takmamıştım,evlatlık alırız diye konuşmuştuk.saatlerce bacaklarımı dikip ilk kez yatmamıştım,hatta ilişki ille gebeliğe uygun olsun diye olan pozisyonda da değildi.bu defakinde de yumurtlama günü kaçtı nasılsa demiştim,yine ummuyordum yani.olursa olur olmazsa elden bir şey gelmez.rabbim size yalnızca hamile kalmayı nasip etmesin.hamile kalmak neye yarar tek başına?benim hamileliğimin ilki yarım kaldı,acısını yaşayan bilir.allahım bunu hayırlısıyla doğurmama izin versin.rabbim kimseye düşmanıma bile o acıyı yaşatmasın.duam şu:rabbim hepinize hamile kalıp sağlıkla doğurmayı;uzun ömürlü,akıllı,hayırlı,uğurlu,bahtı güzel evlatların sahibi olmayı nasip etsin.

Hangi filme gittiniz ki canım
Geçmiş olsun bu arada
Bi uğursuzluk varmış gerçekten de bugün üstünde

sağol canım...
av mevsimiydi...polisiye gerilim sevenler için iyi bi film olabilir ama benim gibi romantikler için hiç de uygun değil...

mrb cnm, midem bulaniyo diyosun hadi hayirlisi bakalim sanirim senin adetine 1 hafta kaldi insallah bebistir o senin mideni bulandiran:KK1:

yok kız midemin bulantısı film yüzünden.ben adetime 12 gün kala erken adet olarak sezonu kapattım.aralığın ilk talihsizlerindenim yani:KK1:

Bende bu ay fortelin ovulasyon testini aldım. 6 aralık benimde adet günüm 13 ya da 14. gün başlıcam kullanmaya. Bu arada soğan kürü deniyom bu ay arkadaşlar eşimede havuç suyu sıkıyorum. Yanlız keçiboynuzu aldım dün kürünü pek içemedi yaa ama kendisini yiyebiliyor.Acaba faydası olur mu? Sperm hareketi normalden biraz az çünkü...BU ay çok azimliyim ben yaaaa:KK1:

Bende bu ay fortelin ovulasyon testini aldım. 6 aralık benimde adet günüm 13 ya da 14. gün başlıcam kullanmaya. Bu arada soğan kürü deniyom bu ay arkadaşlar eşimede havuç suyu sıkıyorum. Yanlız keçiboynuzu aldım dün kürünü pek içemedi yaa ama kendisini yiyebiliyor.Acaba faydası olur mu? Sperm hareketi normalden biraz az çünkü...BU ay çok azimliyim ben yaaaa:KK1:

kendini yesin daha iyi.sperm hareketini kahve de hızlandırırmış. kafeinin uyarıcı etkisi herhalde.sızak duş ve sıkı çamaşır spermlere zarar verirmiş.

ya kızlar hızınıza yetişilmiyo valla... geliyorum 10-15 sayfa konuşulmuş onları okuyayım derken çok zaman geciyo ya benimki söyleniyo yeter bırak artık şu bilgisayarı diye, ya da başka bişey oluyo kalkıyorum sohbete katılamıyorum bu sefer okuyamadım valla hepsini ama sanırım bir hamilemiz daha var...

canım benim eşimde morfoloji sorunu var bize önerilen bi ilaç vardı özel olarak getirtmiştik antioksidant formula iyi geldiğini duymuştum bu sitede eşim denedi 3 kutu sonra test yaptırdı hareketlilik ve sayı çoğaldı ama morfolojisi düzelmedi onuda deneyin isterseniz

Saolasın yaa... Kendini yesin artık ne yapayım onun da faydası olur illa... Kahveyi duydum bende aslında ama artık adam gelince onu iç bunu ye demekten bir de kahve dersem mide spazmı geçirir:KK9:
Bunları bi deneyelim de olmadı onu da denerim.. 1 sene oldu yaa işyerinde korunmuyorum dediğimden beri 4 kişi hamile kaldı... Doktor da bişeyin yok diyo.. Nasip artık...

Teşekkürler canım, ama değer düşük gibi geldi bana. Hayırlısı artık..
Sen yaptırıcan mı test?

döllenme sonrası hcg salgılanmıyormuş, rahim içine ekilme sonrası salgılanıyormuş.bu da döllenmeden sonra 6 ile 10 gün arası değişiyormuş. yani yumurtladın ve döllendi diyelim,maksimum 10 gün sonra hcg üreteceksin o da bir haftada anca 5'in üstüne çıkar.döllenmeden sonra 2 hafta geçti bile:))yani dedikleri doğru adete 4 gün kala erken döllenmeseyse ancak çıkar. geç döllenmeyse adet tarihinde.
bu yazdıklarım deece ve soulfly'a da duyrulur!:KK52::KK52::KK52:

kızlarr bu soğan suyundan içen var mıı?ne zman içilmesi gerekiyoo,,,
adetten sonra bunu denesemmi diyorumm

X