Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ya patlamaya hazır bomba gibiyim ben ya flmide izleyince iyice gerildim eşimi bile boğasım geldi yaaa bu erkekler var yaaaa...yarın regl olcam galiba bu sinirim hayra alamet değilhayırlısı artık...

öyle canim pes etmek yok o kirmizilari görünce bayaa bi üzüldüm ama yapcak bisey yok yola devam : )))

QUOTE=sahgull;16638894]evet göğüslerim balon oldu:) ağrıyo koltuk altımdan bi acı arada kasıklarımda ani batmalar vardı bugunde bel ağrısı[/QUOTE]

ohhhh çok iyiiiihalimize bak, acısından bahsedene seviniyoruzee hepsi hamilelik belirtisiiii

kızlar ya patlamaya hazır bomba gibiyim ben ya flmide izleyince iyice gerildim eşimi bile boğasım geldi yaaa bu erkekler var yaaaa...yarın regl olcam galiba bu sinirim hayra alamet değilhayırlısı artık...
hayra yooor:)) belki o duygusallık hamilelik belirtisi???ben dizi mizi hak getire,haber izleyemiyorum!

QUOTE=sahgull;16638894]evet göğüslerim balon oldu:) ağrıyo koltuk altımdan bi acı arada kasıklarımda ani batmalar vardı bugunde bel ağrısı

ohhhh çok iyiiiihalimize bak, acısından bahsedene seviniyoruzee hepsi hamilelik belirtisiiii[/QUOTE]

evet komık bı durum gerceekten, inşş öyledir

evet cnm bendede öyle regl dönemimi atlattimmi herseye yeniden baslarmisim gibi oluyorum...

öyle canim pes etmek yok o kirmizilari görünce bayaa bi üzüldüm ama yapcak bisey yok yola devam : )))

evettt işte budur bakalım canım yarın ben ne olacağım inan varya wcye bile gidip bakmıyorum acaba oldu mu diye bu 5. ayımız ilk zamanlar bir heves bir merak şimdi okadar kalmadı ama test yapmamak için kendimi zor tuttum bugün...deeceden mi bulaştı ne test yapmamak

ya canim sorma ben bu ay yumurtlama günümü degerlendiremedigim halde test yapmamak icin zor tuttum kendimi

ay neler cekiyoruz yaa.....

hoşbulduk sedasecim valla güzel kaynatılıyo burda ama geldimi oku oku bitmiyo deece den sabır bulaştı galiba bugün test yapmamayı başardım ama yarın sabah ilk işim test yapmak olucak inşallah hayal kırıklığına uğramam

kız nasıl oluyor o ikinci yumurtlama ya ben ne kadannnn cahilim böyleeeeee

canim bende bu ayin basina denk geldi yumurtlama günüm yani ayin 1ine
adetim tam 28 gün sonra geldi bugün
ve 14 gün sonra yani 28inde yine yumurtlicam...hehe anlatabildimmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…