Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar ya patlamaya hazır bomba gibiyim ben ya flmide izleyince iyice gerildim eşimi bile boğasım geldi yaaa bu erkekler var yaaaa...yarın regl olcam galiba bu sinirim hayra alamet değil:KK50:hayırlısı artık...

canım ya bende seni merak etmiştim bugün üzülme yaaa hakkında hayırlısı böyleymiş canım:KK70:ayrıca ben o sözlerini canın sıkıldığı için dediğini biliyorum kıyamam sana ama yola devam biliyorsun sloganımız:KK19:

öyle canim pes etmek yok o kirmizilari görünce bayaa bi üzüldüm ama yapcak bisey yok yola devam : )))

QUOTE=sahgull;16638894]evet göğüslerim balon oldu:) ağrıyo koltuk altımdan bi acı arada kasıklarımda ani batmalar vardı bugunde bel ağrısı[/QUOTE]

ohhhh çok iyiiii:KK52:halimize bak, acısından bahsedene seviniyoruz:KK53:ee hepsi hamilelik belirtisiiii:KK66:

kızlar ya patlamaya hazır bomba gibiyim ben ya flmide izleyince iyice gerildim eşimi bile boğasım geldi yaaa bu erkekler var yaaaa...yarın regl olcam galiba bu sinirim hayra alamet değil:KK50:hayırlısı artık...
hayra yooor:)) belki o duygusallık hamilelik belirtisi???ben dizi mizi hak getire,haber izleyemiyorum!

QUOTE=sahgull;16638894]evet göğüslerim balon oldu:) ağrıyo koltuk altımdan bi acı arada kasıklarımda ani batmalar vardı bugunde bel ağrısı

ohhhh çok iyiiii:KK52:halimize bak, acısından bahsedene seviniyoruz:KK53:ee hepsi hamilelik belirtisiiii:KK66:[/QUOTE]

:KK1::KK1: evet komık bı durum gerceekten, inşş öyledir:KK49::KK49:

ebru cnm hepımız aynı seylerı yasıyoruz ınankı..Ama oyle dusunme belkı sabrımızı sınıyordur rabbım sımdı yenı oldugu ıcın bole dusunmen cok normal bende ılk reglı bıtene kadar bole oluyorum sonra yenı umıtler baslamıs bıle oluyo

evet cnm bendede öyle regl dönemimi atlattimmi herseye yeniden baslarmisim gibi oluyorum...:KK1:

öyle canim pes etmek yok o kirmizilari görünce bayaa bi üzüldüm ama yapcak bisey yok yola devam : )))

evettt işte bu:KK70:dur bakalım canım yarın ben ne olacağım inan varya wcye bile gidip bakmıyorum acaba oldu mu diye bu 5. ayımız ilk zamanlar bir heves bir merak şimdi okadar kalmadı ama test yapmamak için kendimi zor tuttum bugün...deeceden mi bulaştı ne test yapmamak:KK1::KK1::KK1:

evettt işte bu:KK70:dur bakalım canım yarın ben ne olacağım inan varya wcye bile gidip bakmıyorum acaba oldu mu diye bu 5. ayımız ilk zamanlar bir heves bir merak şimdi okadar kalmadı ama test yapmamak için kendimi zor tuttum bugün...deeceden mi bulaştı ne test yapmamak:KK1::KK1::KK1:

ya canim sorma ben bu ay yumurtlama günümü degerlendiremedigim halde test yapmamak icin zor tuttum kendimi:KK52:

ay neler cekiyoruz yaa.....

X