Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hamiş yok canım,,,benmi kaçırdım acaba

kızlar selam ben pek giremiyor um. adetim 24 ünde. ben bugün başka bir rahatsızlıktan doayı ultrasona girdim, bişey görünmedi olsa görünürdü demi :2:

soğan suyunu ben saraçoğlunun sitesindeki tarife göre yapmıştım 2 yıl önce. reglim gelmiyordu yine aylardır her zamanki gibi.herkes yazmış şöyle akıntım oldu,böyle adetim düzeldi. inana inana yapmıştım üstelik.ama işte saraçoğlu yazmıştı,adetten sonra bilmemkaçıncı gün diye,tabii ben aylardır adet olmayınca şansıma deyip rastgele başlamıştım.hiçbir şey değişmedi.bir daha da yapmadım.ama benim sorunlarım farklı olduğundan olabilir bilmiyorum ki.kk'de de yapıp memnun kalanlar olmuş.

Canım ben bu ay soğan suyu içiyorum. Faydasını göreni çok okudum burda .. Denemek istedim bu ay. Adetimin 7. günü başladım.15 gün içecen sabah akşam.

kızlar selam ben pek giremiyor um. adetim 24 ünde. ben bugün başka bir rahatsızlıktan doayı ultrasona girdim, bişey görünmedi olsa görünürdü demi :2:

görünmezdi:) adet günü geçtiği halde de görünmeyebilir,hcg 1500 civarındaysa vajinal ultrason görüyor.ben 5 haftalıkken gördüm,senin daha gününe çooook var!

kızlar bi ovulasyon takvimi buldum belki sizde görmüşsünüzdür bu forumda bi yerde okudum... advanced women calender diye bir program. bilgisayara yüklüyosunuz adet günlerinizi işaretliyorsunuz doğurgan günleri gösteriyor ve bunun dışında biçok şey var gibi ateş durumunu falanda kaydedebiliyosunuz birde hatırlatması falan bile var ben yükledim şimdi daha tam incelemedim linki veriyorum isteyenler için

Advanced Woman Calendar 3.0 - Detayli Tanitimi, Kullanici Yorumlari - innDir.com

birde ilk yüklediğinizde ingilizce ama türkçeye çevirebiliyosunuz

Amin canim Allah istedikten sonra olmazlar olurmus....

anladım canımm,,,bende regl gecikmesi filan yokk,,,25 günde bir regl oluyorumm...benim içmemin bi manası yok ozaman
saol canıımm,teşekkürlerr

canımmm üzülme lütfenn,,,kısmet deilmiş bu aya demekki,,,
hayırlısı olsun bebişimmm,,,üzülüp stres yapınca geleceği varsada gelmez canımmm

saol canim öyle hayirlisii
bi an o kirmizilari görünce üzüldüm ama gecti artik üzüntüm

canlar kusura bakmayin biraz gec cvp yazabildim

hepinizi öpüyorum grsrz ben simdilik kacarr...

Düzenli hayatım yaa hiç gün sektirmiyor sağolsun.. 30 gün de bir genelde...

canım netten baktımda pko lu olanlar için adet düzenlemek için öneriliyoo,,,bende mi içsemmm,,,benim 25 günde bir oluyor adetlerim

Son düzenleme:
Bu aslında rahimin içini falan temizleyen bişey... pko olsun olmasın herkese önerenler de var. Yumurta kalitesini de arttırıyo diye de hatırlıyorum. Bence yapabiliyorsan yap denemekten zarar gelmez...

Bu aslında rahimin içini falan temizleyen bişey... pko olsun olmasın herkese önerenler de var. Yumurta kalitesini de arttırıyo diye de hatırlıyorum. Bence yapabiliyorsan yap denemekten zarar gelmez...

tamam canım,(adetin 7 . günü başlayıp 15 gün sabah akşam 1 bardak içilecekk....)
teşekkürler tatlım

selam kızlar ıkı gun gıremedım amma cok muhabbet etmıssınız butun gun onları okudum.yaa ben bısey sorcam ben agustos ayında korunmayı bıraktım ama ıkı ay daha cocuk yapma gırısımınde bulunmadım ekım kasım ayında denemelerı yaptım ama olmadı bu durumda benım 4 aydırmı bebegım olmuyo yoksa 2 aydırmı?

2 say bence.gerçi korunmadan 1 yıl olduysa diyorlar ama 2 ayı zaten boş geçmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…