Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

sinir olucam forumda sorun var çok zor açılıyor geçici olarak hizmet dışı diyor kafayı yedittirecek bana :KK47:

ya tam açtım geçmişi okuyacaktım site bakıma alındı bu ne ya hergün bakımmı olur geçmişide okuyamadım neler kaynattınız kızlar?

ben geldimmm :KK52::KK52:

herkes aynaya baksın gözleriniz parlıyomu :KK52::KK52: yeni bi hamilelik belirtisi daha duydum da :KK76::KK76:

ben geldimmm :KK52::KK52:

herkes aynaya baksın gözleriniz parlıyomu :KK52::KK52: yeni bi hamilelik belirtisi daha duydum da :KK76::KK76:

slm kızlar geçmişi okumaktan helak oldum yahu:KK1:canım birde kirpikler üstüste binermiş benim komşum hamile 4 haftalık filan onda öyle olmuş ablasın kesin hamilesin demiş bugünde o bana diyorki sende hamilesin bence bende hayırlısı dedim inşallah...buarada bugün benim 27.günüm yarını beklemedeyim test yapmak istiyorummmmmmmmmm ama dışarısı çok soğuk gözüm kesmiyor yaaaaa:63::63::63:

kızlar ben kafayı sıyıorıyorum galiba kız deece Allah iyiliğini versin aynaya koştum baktım hemen sonra noluyoooo bana ya deyip gülmeye başladım hey Allahım yaaa:KK1:

kızlar galiba benim kırmızılar gelicek wc ye gittim ve çok akıntım vardı beyazdan sanki böyle koyulaştı pembe gbi geldi çok dikkatli bakınca yaaaaaa galiba hamile değilim :KK43:

kızlar ben kafayı sıyıorıyorum galiba kız deece Allah iyiliğini versin aynaya koştum baktım hemen sonra noluyoooo bana ya deyip gülmeye başladım hey Allahım yaaa:KK1:

hahaha:KK9::KK9: ya öyle deme ama valla bi değişik bakarmış hamileler.az önce bi yerdeydim ordaki arkadaşın oğlu var 10 aylık.o dyor gözlerimin içi parlıyodu böle canlı canlı bakıyordum :KK53::KK53:

kızlar galiba benim kırmızılar gelicek wc ye gittim ve çok akıntım vardı beyazdan sanki böyle koyulaştı pembe gbi geldi çok dikkatli bakınca yaaaaaa galiba hamile değilim :KK43:

değilsen nolucak dünyanın sonu mu?aaaaa bi daha ki ay kalırsın :KK20::KK20:

canım dur ya panik yapma aman hakkımızda hayırlısı olsun üzülmek yokkkkkkkk:KK16:

zehra düğün tarihlerimiz çok yakın gabaaa senlee :KK52::KK52:siz ne zamandır istiyosunuz bebiş:KK55:

X