Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Ben de iyiyiym biliyorsun benim teste daha çok var. yani 8 gün var 22sinde hastalanmam lazim. bakaim çok stres yapmamaya çalışarak bekliyorum. neyle ilgili rapor yazıyorsun?

hadi bakalım hayırlısı...zemin etüt raporu yazıyorum canım...

bu arada ablam koç ama ne kıvırcık ne de migrani var

soulfly hoşgeldin canım günaydın

bakalım bugün güzel haberler gelecekmi bende adet günümdeyim 28.gün bugün hala tık yok olmam inşallah

kızlar bende boğa burcuyum ama bendede migren var hatta acillik oluyom tuttuğu zaman mide bulantısı filanda oluyo çok kötü allah kimseye göstermesin

kızlar bende boğa burcuyum ama bendede migren var hatta acillik oluyom tuttuğu zaman mide bulantısı filanda oluyo çok kötü allah kimseye göstermesin

Ne kadar çok migreni olan insan var aslına bakarsanız. Acillik olma durumu hepimizin sonu. ama orda da hamilelik ihtimalim var deyince sadece serum bagliyorlar o da hicbir ise yarammiyor. ben artik evde ilacsiz ustesinden gelmeye calisacagim, ama cok zor oluyor.

cnm ilaçsız olarak üstesinde gelmek istiyosan karanlık ve sessiz bi odada gözlerini kapayıp yatacaksın parfüm kokusu yemek kokusu bile etkliyo en önemlisi karanlık ve sessiz bi ortam olcak...

cnm ilaçsız olarak üstesinde gelmek istiyosan karanlık ve sessiz bi odada gözlerini kapayıp yatacaksın parfüm kokusu yemek kokusu bile etkliyo en önemlisi karanlık ve sessiz bi ortam olcak...

Aynen oyle. 10 senedir migren hastasıyım. o karanlıkta yatmanın dışında insanı rahatlatan birsey yok. o da rahatlatmıyor aslında da en azından sakinlestiriyo biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…