Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Merhaba arkadaşlar aranıza yenı aktıldım. Uzun zamandır sızlerı takıp edıyorum yorumlarınızı yasadıklarınız takıp edıyorum. Bende malesef sebepsız ınfertılıte ıle burda bulunuyorum. Dun ılk defa asılama yaptırdık cok umutlu degılım ama allahtan umıt kesılmez tabıkıde. Suan dıyarbakırdayım esım asker burada tek basımayım bu yalnızlıgı ve sıkıntılı gunlerı sızlerle paylasmak ısterım ınsallah benıde aranıza alırsınız....

Günü Sözü:

GORELİM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER....

ben de uzaktan takipçiydim şurda bikaç haftadır aktifleştim beni de aldılar aralarına seni neden almasınlar yada almayalım hoşgeldin..yanlız bi anlaşma yapalım bu topikte umut kelimesi yalın haliyle kullanılır..-suz diye ek koymak yasak

Hosgeldin Aybalam aramiza. Insallah biran once yavruna kavusursun.

Gunaydin deece.

Bu arada sedase sanirim koç burcuyla ilgili bir tespitte bulunmus. Ben de koc burcuyum ve benim de migrenim var ayrica kivircik sacliyim. Bunu hic duymamistim onceden yani koc burcu bastan problem yasar diye. enteresanmis.

canım bende bu ay çok düzenli olmasada kullandım bu yöntemi... adetten sonra ateşini ölçmeye başlıyosun yumurtlama döneminde yükseliyor biraz ve eğer hamileysen düşmüyor ateş yüksek kalıyor hamile değilsen yavaş yavaş düşüyo... ben bu şekilde biliyorum...

bu arada yumurtlamadan sonra hiç ölçmemiştim ateşimi bugün sabah kalkınca ölçtüm baktım düşmüş eskisi gibi yani hamile değilim

evet bende de baş ağrısı oluyo sürekli... doğru tespit bence

evet bende de baş ağrısı oluyo sürekli... doğru tespit bence

Kesinlikle dogru tespit. saten burcumu sevmezdim, idealistliginden, mukemmelliyetciliginden dolay,. Simdi hic sevmiyorum migrenimin musebbibi oldugu icin.

öyle deme kız güzel bir burcumuz var.. ben çok seviyorum

Valla heaven migreni çekenler bilir. Eğer migrenin sebebi astroloji ise (imkan dahilinde mi bilmiyorum ama) burcumdan nefret etmeme yeter çünkü çok çok acı çekiyorum

Arkadaslar konumuz bu degıl ama su bır gercekkı duaya cok ama cok ıhtıyacımız var.
16 Aralık asure gunudur. 15 aralık 16 aralık ve 17 aralık tarıhlerınde 3 gun ard arda oruc tutmak cok sevaptır.

Muharrem ayının onuncu günü Aşure günüdür Muharrem ayı, Kuran-ı kerimde,kıymet verilen dört aydan biridir Muharremin birinci günü oruç tutmak,o senenin tamamını oruç tutmak gibi faziletlidir Bir hadis-i şerif meali şöyledir:

(Ramazandan sonra en faziletli oruç, Muharrem ayında tutulan oruçtur) [Müslim]

Bu ayın en kıymetli gecesi de Aşure gecesidir Allahü teâlâ, birçok duaları Aşure günü kabul etmiştir Hazret-i Âdemin tevbesinin kabul olması, Hazret-i Nuhun tufandan kurtulması, Hazret-i Yunusun balığın karnından çıkması, Hazret-i İbrahimin ateşte yanmaması, Hazret-i İdrisin canlı olarak göğe çıkarılması, Hazret-i Yakubun, oğlu Hazret-i Yusufa kavuşması, Hazret-i Yusufun kuyudan çıkması, Hazret-i Eyyübün hastalıktan kurtulması, Hazret-i Musanın Kızıl denizi geçmesi, Hazret-i İsanın doğumu ve ölümden kurtulup, diri olarak göğe çıkarılması Aşure günü oldu...

Gördüğünüz gibi bır cok onemlı olay bugun olmustur. Bızlerde bugunlerde bu kıymetlı gunlerde bol bol dua edelım sadece kendımıze degıl hepımıze.. Ben dun ılk defa asılama yaptırdım ve 3 gun boyuncada orucu tutucam ınsallah Rabbım dualarımızı kabul eylesın...

:92::92::92:

Gercekten Deece, kimse konusmuyo aktif olanlar var ama ses yok hic. Sen nasilsin?

iyiyim canım ne olsun..negatifi yedim ama kırmızılar inatla gelmiyor ben de bi yandan rapor yazıyorum,sayfayı aşağı indirdim arada da sayfayı güncelliyorum sen nasılsın bakalım ?

iyiyim canım ne olsun..negatifi yedim ama kırmızılar inatla gelmiyor ben de bi yandan rapor yazıyorum,sayfayı aşağı indirdim arada da sayfayı güncelliyorum sen nasılsın bakalım ?

Ben de iyiyiym biliyorsun benim teste daha çok var. yani 8 gün var 22sinde hastalanmam lazim. bakaim çok stres yapmamaya çalışarak bekliyorum. neyle ilgili rapor yazıyorsun?

ben de koç burcuyum benim de migrenim var ve benim de saçlarım kıpkıvırcık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…