Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

benide yaa sinir hastası oldum bebeğime bişi olacak::KK60:
benim 21 aralık ama şükür yaşamadığım belirti kalmadı :KK60:bi tanecik testim var bööle her gün yapmamak için nası mücadele ediyorum kendimle bilemezsin.

canım daha önce okudunmu bilmiyorum yazmıştım buraya... seni rüyamda görmüştüm de hamilemisin yoksa diye yazmıştım... rüyam doğru mu çıkıyo yoksa

daha yeni girebildim siteye.. siz nasıl girdinizde konuştunuz bu kadar anlamadım... çokda okuyamadım zaten geçmişi... uyuz oldum ama yaaa...

okudum da görmedim nası kaçtıysa gözümden çook şaşırdım yaa:KK53:inşallah canım çok istiyorum.rabbim boş koymasın kucaklarımızı.nası gördün bakiim kuzu anlat hele:KK70:

çok bişe hatırlamıyorum aslında:KK1::KK1: yine burda konuşuyoruz hep beraber ama özellikle senin adını çok net hatırlıyorum bişeyler yazmışsın uzun uzun... dedim herhalde hamile bu:KK49: inşallah öyledir canım

inşallah hepimiz hamileyizdir.biraz önce herkes siteden şikayet edip gitti ya.aklıma ne geldi biliyomusunuz bi gün yine böle hep birlkte sohbet ederken bebişimin mama saati uyku saati deyip çıkarız:KK16:
bide bişi sorcam ben 21inde adet olcam ya 1sinde test yapsam çıkarmı.idrar testi.ama çalıştığımız 7 ay içinde en umudumun olmadığı ay bu.

olmamıştır öyle bişey..düşünme öyle kötü..sen bi git testini yaptır negatif çıakrsan sil süpür güzelce..dün negatifi yiyince ben de dip köşe girdim akşam akşam :KK1::KK1:

siteye anca girebildim, o yüzden geç cvp yazıyorum kusura bakma :)
dr.aradım,hemşiresi çıktı ona anlattım durumu yarın arayacaklar beni..belki kontrole çağırırlar...

evet test farz oldu artık.yarın fırsat bulursam iş yerinde almayı planlıyorum..
deliyiz biz yaaa :):)

hiç öyle deme..Allah kısmet ettiyse ve bebişin içindeyse bişicik olmaz...benim kuzenim hamile olduğunu bilemden ev taşıdı eşi de askerdeydi herşeyini o yüklendi...şimdi 9 aylık bi boncuğu varr :KK52: (ayrıca Allah korusun bebeğin gitmiş olsa ağrıdan duramazdın kanımca)

hadi yaaa,bebiş sağlam tutunmuşşş maşallahhhh :):)

bizimkilerde o kadar sağlam tutunurlar inşallahhhhh :):)

küstüm :63:başka birilerine sorayım bariii:KK58:

küsme canım ya ozaman adetinin olmasına 4 gün kalıyor doktor bana 2 gün kala eğer varsa kandada çıkar demişti ayın19una yapsan idrar yada kan testi daha iyi olur canım hadi hakkında hayırlısı...:KK16:

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 0 ziyaretçi)

zehra2509,asyauzun,mutluluk84+,citkirildim,

kızlarrrr konuşsanıza yahuuu geçmişi mi okuyorsunuz yoksa?

sağol zehra canım.moralim bozuldu yaa.bi tane üye bendeki belirtilerin aynısını yazmış nerdeyse.sonuna kadar okudum yazdıklarını adet olmuş en sonunda:KK43:

İyi geceler kızlar,1,5 saattir geçmişi okuyorum:82:
maşallah topiğimiz almış başını gitmiş.
Listemizi güncelliycem birazdan da,kızlar bişey sorucam ya.
Hani şu yumurtlama döneminde koyu kıvamlı bi akıntı geliyor ya,
jölemsi bi kalınlıkta,bugün öyle bir akıntı geldi:44:
ben 5 aralıkta adet oldum,yeni bitti yani,bu kadar erken yumurtam çatlamış olamaz değil mi?
Yumurta çatlaması değilse ne oluyor ki o kıvamda bir akıntı?

bilmiyorum ama üşütmüş olabilirsin.adetlerin düzenli değilse yumurtlamışda olabilirsin canım.

bilmiyorum ama üşütmüş olabilirsin.adetlerin düzenli değilse yumurtlamışda olabilirsin canım.

En son adetlerim 7 ekim,4 kasım,5 aralık
yaklaşık 30 gün sürüyor işte,çok da düzensiz değil galiba?
ama üşütmüş olabilirim canım,havalar malum,
ondan oldu belkide.

merhaba. evet geçmişi okuyodum. Herkes heyecanla güzel haberler bekliyo birbirnden. Ben kırmızıları göreli 3 gün oldu. Canım sıkkın o yüzden. Mutlu haberler veren var mı diye bakıyordum. Belki biraz keyfim yerine gelirdi. :KK58:

En son adetlerim 7 ekim,4 kasım,5 aralık
yaklaşık 30 gün sürüyor işte,çok da düzensiz değil galiba?
ama üşütmüş olabilirim canım,havalar malum,
ondan oldu belkide.

umarım yollayabilirim bunu.
canım,ayın 14'ü.reglden sonra 9. günden itibaren gebelik olasılığı var çıkmıştı benim kullandığım ovülasyon hesaplayıcıda.hatta yumurta çatlamadan önceki bu dönemde hamilelik olursa kız,çatladıktan sonra olursa erkek gibi cinsiyet tahmini de vardı.bak istersen.google translate ile çevirirsen az çok bir şey anlaşılıyor.Ovulation Calendar - Free to Use

çok düzensiz değil evet ama sen yine de çalışmalara başla ne olur ne olmaz:KK66:
bi de ayaklarını sıcak tut canumm:)

X