Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

cnm tsk ederım zahmet olmus sevınmelıyım bılmıyorum reglı oldugumda sonra cok uzuluyorum cunku dua etmektenbaksa carem yok
benimki bugün koşa koşa geldi,yarını beklememe müsaade bile etmedii,,,hiç şaşmazz,,,
ayyy 2. ayda sıkıldım bennn yaaa,,,filmlerdeki gibi hemen hamile kalmayı bekliyoruzzz:96:

cnm ya aslında ınan o bıle guzel benımgıbı 35 gunde bır reglı olmakcok zor bırde reglı 10 gun surunce gunlerım hepbeklemekle gecıyor dılerımbu ay hamıle kalırısn

25 Hamile arasında gorulen hamilelik belirtileri
1-Mide bulantısı......................................... ......................11 Hamilete görüldü

2-Baş dönmesi........................................... .....................5 Hamilete görüldü

3-Tansiyon düşmesi........................................... .............4 Hamilete görüldü

4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık......................................8 Hamilete görüldü

5-Kasıklarda batma yada sancı, KRAMP............................13 Hamilete görüldü

6-Kirpiklerin karışması

7-Bel ağrısı............................................ .....................8 Hamilete görüldü

8-Akıntı artması........................................... ...................6 Hamilete görüldü

9-Göğüslerde hassasiyet........................................ ........13 Hamilete görüldü

10-Göğüslerde şişme............................................. ........10 Hamilete görüldü

11-Göğüs uçlarının acıması........................................6 Hamilete görüldü

12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması ......................6 Hamilete görüldü

13-Sık idrara çıkma............................................. ......10 Hamilete görüldü

14-Uyku hali.............................................. .....................7 Hamilete görüldü

15-Halsizlik......................................... ..........................9 Hamilete görüldü

16-Ağızda kuruluk........................................... ..............4 Hamilete görüldü

17-Ağızda metal tadı hissetmek......................................... 3 Hamilete görüldü

18-Dudakların fosur fosur olması(şişmesi,uyuşması)

19-Göz bebeklerinin büyümesi ( gözünden anlarım diyenler için).....................1 Hamilete görüldü

20-İdrar kokusunda değişme........................................... .............4 Hamilete görüldü

21-Kokulara aşırı hassasiyet .................................................. ...7 Hamilete görüldü

22-Gazlı olmak .................................................. ...................9 Hamilete görüldü

23-Mide yanması........................................... ........................2 Hamilete görüldü

24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi

25-Bel kalınlaşması...................................... .........................2 Hamilete görüldü

26-Akşamları aşırı üşüme hatta titreme(içerisi sıcak) ........................6 Hamilete görüldü

Kızlar hamilelerin idrarı koyu olur mu
benim turuncu olcak nerdeyse
afedersiniz benim sisim su gibidir
hani çok tutunca koyu olur da çok tutmuyorum iki saatte bi geliyo sağolsun

evet canım koyuda olur kokuluda olur hadi bakalım gelsin bebişinnnnnnnn

27-Karın bölgesinde çizgiler belirmesi....................................1 Hamilete görüldü

28-Ellerin kuruması.......................................... ..........2 Hamilete görüldü

29-Aşırı duygusallık....................................... ..............4 Hamilete görüldü

30-Vücut ısısının yükselmesi ..........................................1 Hamilete görüldü

31-Lekelenme olması (açık pembe,kahverengi,çok az kan gelmesi).......................3 Hamilete görüldü

32-İştahın açılması (aşerme).......................................... ...4 Hamilete görüldü

33-Göğüs ucu halkasında kabarcıklar oluşması......................................3 Hamilete görüldü

34-Aşırı kulak çınlaması......................................... ................1 Hamilete görüldü

35-Gece uykusuzluk çekme............................................. ..........2 Hamilete görüldü

selam kızlar 3 tane silik çizgi bir kan testi 1,20 ve birde tek çizgi deneyimlerimden sonra büyük güne geldik çattık yarın olmayası adet tarihim insallah kırmızılar gelmez...bana dua edin nolur hepinize öpücükler...

kızlar acıl yardm bu ay rahım fılmı cektrmıstm bır hafta oyle az az kahve kanama oldu gectı sımdı adetıme 6gun var 3gndr falan kahverengı akıntı gıbı gelıyr doktoruma soyledım rahım fılmınden snra olur dedı sızce normalmı bu sonucta fılmden bır hafta snra kesılmıstı cektıren arkadaslar lutfen cvp sızınde oldumu bole adet olunca ıgnelre baslayp asılama olucam ıns kıst falan degldr sebebı

canım ben rahim filmi çektirmedim ama çektirenlerden duydum öyle olabiliyormuş ya vesvese etme sen kalbini ferah tut kist filan değildir inşallah....buarada geçmişi okuyana kadar millet kaçmışbende gezmeye gidecem azsonra görüşmek üzere hepiniz Allaha emanet olun

kızlar ltfen cvp beklyrm benm durumumda olan veya bu konuyla ılgılı bılgısı olan varsa bılgılendırırmısınz

sagol cnm once cvp verdıgın ıcın tesekkurler umarım oyledr ya zaten herseyde vardır bı hayır bu tedavıye gırdık bı kere mutlaka olucak sonunda herseyın caresı var napalım rabbım hepımızın kucagını bos bırakmasn

merhaba kızlar herkese iyi akşamlar...ocak topiği de açılmış nerde olacağımı şaşırdım

bak yine umutlandırıyosunuz beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…