Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bu gece üşüme olayı sende var mıydı sedase
ben akşamları resmen donuyorum

ben zaten hava 30 derecenin altına düşünce donuyorum mütemadiyen:KK52: ama bende ara ara ateş basması oluyor. yani gece polar battaniyeye sarınıp bilgisayara oturuyorum,ev kaloriferli bu arada,bir ara bir ayeş basıyor,camı açıyorum!sonra yine normale dönüp üşüyorum:) hipotiroid hep üşüyen biri yaptı beni.

ben zaten hava 30 derecenin altına düşünce donuyorum mütemadiyen:KK52: ama bende ara ara ateş basması oluyor. yani gece polar battaniyeye sarınıp bilgisayara oturuyorum,ev kaloriferli bu arada,bir ara bir ayeş basıyor,camı açıyorum!sonra yine normale dönüp üşüyorum:) hipotiroid hep üşüyen biri yaptı beni.

Ya ben hiç troidime baktırmadım
annemde de var hipotroid
ben de hep üşürüm aslında millet benle dalga geçer
özellikle ellerim ayaklarım burnum
aslında bi baktırsam iyi olacak

kızlar site çok yavaş
kaçıyorum ben de
kocam da mızmızlanıyo şu kkyı benden çok seviyon :KK9::KK1:
hadi öptüm hepinizi
:KK16::KK16::KK16:

Ya ben hiç troidime baktırmadım
annemde de var hipotroid
ben de hep üşürüm aslında millet benle dalga geçer
özellikle ellerim ayaklarım burnum
aslında bi baktırsam iyi olacak

evet tsh,t3,t4 çok önemli,mutlaka bakılmalı onlara.bu arada,iş bakılmaya kaldı mı,elimde 4 sayfa hormon sonucum oluyor ne zaman hastaneye gitsem...yani bir kere bulaşınca mutlaka bir şeyler çıkıyor.pcos ve hipotiroid bir olup ne kadar hormonum varsa bozmuşlar!biri azalınca diğeri çoğalmış,o çoğalınca öbürüü azalmış...normale dönene kadar kaç yılım geçti.

selam kızlar 1 saattir burdayım geçmişi okuyodum.o kadar geç açılıyo ki sayfalar sinir oldum.ya dayanamıyorum artık ya günler hiç geçmek bilmiyo:KK50:

benide yaa sinir hastası oldum bebeğime bişi olacak::KK60:
benim 21 aralık ama şükür yaşamadığım belirti kalmadı :KK60:bi tanecik testim var bööle her gün yapmamak için nası mücadele ediyorum kendimle bilemezsin.

benide yaa sinir hastası oldum bebeğime bişi olacak::KK60:
benim 21 aralık ama şükür yaşamadığım belirti kalmadı :KK60:bi tanecik testim var bööle her gün yapmamak için nası mücadele ediyorum kendimle bilemezsin.

Allah söyletiyodur belki:KK37:

kızlar site beni fitil etti..ben kaçıyorum ..zaten canım çıktı bugun.herkese iyi geceler tatlı ruyalar..ruyanızda bebişlerinizi görün :KK3::KK3::KK3:

X