Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

insallah...
ara ara sanki adet olucakmisim gibi agrilar giriyor sende de olmusmuydu bu ilk hamileliginde hatirliyormusun.???

ben zaten reglı oluyorum sanmıstım aynı reglı belırtılerım vardı belım fılan agrımamıstı benım ama normaldede agrımaz ancak goguslerımde sıslık vardı baskada hatırlamıyorum ılk denemede kalmıstım cunku

ebru sen hamilesin gibi geliyo bana
senin biraz sanki leken olmuştu kesilmişti öyle hatırlıyorum
akıntın da çok
Hamile gibisin
İnşallah da öylesindir:KK66::KK66:

insallah...
ara ara sanki adet olucakmisim gibi agrilar giriyor sende de olmusmuydu bu ilk hamileliginde hatirliyormusun.???

son bırgunu kalan arkadaslasr ıns hamılesınızdır guzel haberlerını alırız belırtınız varmıvarsa nezaman basladı acaba

ben zaten reglı oluyorum sanmıstım aynı reglı belırtılerım vardı belım fılan agrımamıstı benım ama normaldede agrımaz ancak goguslerımde sıslık vardı baskada hatırlamıyorum ılk denemede kalmıstım cunku

offf niye sordumki ben simdi bunu sana :18:
bak cok umutlandim simdi:26:
aynisi suan bende var, bel agrisi yok ama gögüste sislik var ara arada adet belirtileri...

hoşbulduk cnm..normalde adete yaakın akıntın cok olurmuydu???bnm en yakın ark.su an hamile adetıne yakın hep ıslak gezdgnı söylemişti..bnm de sdce cok ayakta kalırsam sarı bır akıntm oluyor..ama ben umıdımı kestm kendmden adet belırtılerı hssetmeye başlaım bılemıyorum..inşallah hamılesndr yarınıda kırmızısız atlatmanı dılerım kuzum:21:

Bugün otobüste ayaktaydım
hemen belim ağrımaya başladı bende k sevinci görmeyin
yaşasın belim ağrıyo diyorum arkadaşıma kız şaşkın :KK1:

ebru sen hamilesin gibi geliyo bana
senin biraz sanki leken olmuştu kesilmişti öyle hatırlıyorum
akıntın da çok
Hamile gibisin
İnşallah da öylesindir:KK66::KK66:

evet canim 10 aralikta cok hafif ince bi kirmizi kan lekesi gibi bi leke geldi
akintimda 1 haftadir var düne kadar beyazdi bugün su gibi geliyor

evet canim 10 aralikta cok hafif ince bi kirmizi kan lekesi gibi bi leke geldi
akintimda 1 haftadir var düne kadar beyazdi bugün su gibi geliyor

Umutlandırmak istemiyorum ama gerçkten bunlar hamilelik belirtisiymiş
Test falan yapmadın dimi
aman dikkat et kendine
yorma sakın kendini

Bugün otobüste ayaktaydım
hemen belim ağrımaya başladı bende k sevinci görmeyin
yaşasın belim ağrıyo diyorum arkadaşıma kız şaşkın :KK1:

valla bu bebekler bizim aklımızı aldı demi :KK3:benimde kasıklarımda hafif batma oldumu seviniyorum ama bende bel ağrısı hiç yok yanlız akıntım var beyaz çamaşırıma falan bulaşıyo

hoşbulduk cnm..normalde adete yaakın akıntın cok olurmuydu???bnm en yakın ark.su an hamile adetıne yakın hep ıslak gezdgnı söylemişti..bnm de sdce cok ayakta kalırsam sarı bır akıntm oluyor..ama ben umıdımı kestm kendmden adet belırtılerı hssetmeye başlaım bılemıyorum..inşallah hamılesndr yarınıda kırmızısız atlatmanı dılerım kuzum:21:

adete 1-2 gün kala akintim olurdu canim bu sefer 1 hafta önceden basladi
insallah bu belirtiler beni yaniltmiyordur:18:

X