Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok sağol cevapların için canımm, muhtemelen bişey yok. Erken adet olacağım muhtemelen, hayırlısı.
İyi düşün iyi olsun canım. İnşallah bu ay tutunmuştur. Yerleşme kanaması yaşayanlar da çok burada ama bende olmadı herkesin farklı oluyor belirtileri. Ben de birkaç gündür adet olacak gibi ara ara hissediyorum korkuyorum. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hasretle bebek bekleyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin.

İyi düşün iyi olsun canım. İnşallah bu ay tutunmuştur. Yerleşme kanaması yaşayanlar da çok burada ama bende olmadı herkesin farklı oluyor belirtileri. Ben de birkaç gündür adet olacak gibi ara ara hissediyorum korkuyorum. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Hasretle bebek bekleyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin.
Amiiin inşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın, hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah. Biraz daha bekleyeyimm en iyisi.

bilmiyorumki canim onlarin erken yumurtlamis olma ihtimalleri var ben bu ay yumurtlama tarihimi biliyorum 23 de pik oldu ovulasyon testi 24 de catladi testimde ekte
Tarihlerimiz ayni canim ben 22 kasmda igne yaptrdm 24 sabahida çatladı insallh hamile kalırız sag kasigimda batmalar oluyo cok merak ediyorum ya

Tarihlerimiz ayni canim ben 22 kasmda igne yaptrdm 24 sabahida çatladı insallh hamile kalırız sag kasigimda batmalar oluyo cok merak ediyorum ya
bende bu ay klomen kullandim cnm dayanamadim test yaptim ama sanirim bu ayda olmadi sende test varsa sende yapsana ama ben igne vurulmadim sende ignenin etkisi olabilir

Eklentiler

• 2018-12-02-22-02-15.png
    2018-12-02-22-02-15.png
    922,5 KB · Görüntüleme: 52
Nasil yani ben anlamadim
canim bu tarz efektlerle yapiyorlar belirginlestiriyorlar cizgileri cizgi yok demi:KK43:bazen burda bazi resimlerde ben cizgi goremiyom resimlerde ama bakiyorum yorumlarda var diyorlar umut iste

Eklentiler

• 2018-12-02 22.34.08.png
    2018-12-02 22.34.08.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 56
  • 2018-12-02 22.33.34.png
    2018-12-02 22.33.34.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 53
canim bu tarz efektlerle yapiyorlar belirginlestiriyorlar cizgileri cizgi yok demi:KK43:bazen burda bazi resimlerde ben cizgi goremiyom resimlerde ama bakiyorum yorumlarda var diyorlar umut iste
Simdi anladim ben daha once siyah beyaz yapınca belli oluyormus diye duymustum sadece

X