Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın:KK68: dayanamadım test yaptım. Çok silik bir çizgi çıktı gerçek mi değil mi inanamıyorum şu an 5 gün var bata. Fotograf çektim ama belli olmuyor çıplak gözle görülüyor da şu an şoktayım. O kadar emindim ki çıkmayacağına çıkınca inanamadım.

Eki Görüntüle 2209180
Tebrik ederim canım benim. Inşallah sağlıkla büyür meleğin :dua::anneadayı::nazar: darısı tüm isteyenlerin başına inşallah :dua:

Kızlar günaydın:KK68: dayanamadım test yaptım. Çok silik bir çizgi çıktı gerçek mi değil mi inanamıyorum şu an 5 gün var bata. Fotograf çektim ama belli olmuyor çıplak gözle görülüyor da şu an şoktayım. O kadar emindim ki çıkmayacağına çıkınca inanamadım.

Eki Görüntüle 2209180
Ayyyyy allahımmm neresi belli değil bunun!!!! Hamilesinnn kuzummm iki gün daha tekrarla koyulaşacaktır sonra kan testi ver ay darısı bizlereeee:anneadayı:

Ufacık bi belirtiyi hamilelige yormak,ondan mutlu olmak,sabırsızlıkla beklemek çok farklı bişey yaa,Allah isteyen bekleyen herkese sağlıkla nasip etsin,iyi birer anne-baba olma şansı versin inşallahhh
Insallahh canim ya gercekten cok farkli birsey :KK68:

Mutlu pazarlar kızlar . Çok şükür güzel haberler sırasıyla geliyor :halay: bu topik gerçekten çok uğurlu :nazar:
Normalde beklemek o kadar stresli ki. Ama burda sizlerle stres falan kalmıyor. Hepiniz iyi ki varsınız :KK200:
Sende iyiki varsin canim benim darisi hepimizin basina insallah daha cok sevinecegiz :KK200:

Eki Görüntüle 2209180
Var güzelim hemn koş kan ver kuzu iğne felan kullandn mı

Var güzelim hemn koş kan ver kuzu iğne felan kullandn mı
Çatlatma iğnesi filan mı canım yok kullanmadım hiçbir şey. Bir sorun yok demişti doktor geçen ay hormonlarıma baktırmıştım. Sadece folik asit kullandım bir de Dvitamini kullanıyorum birkaç gündür.

Ayyyyy allahımmm neresi belli değil bunun!!!! Hamilesinnn kuzummm iki gün daha tekrarla koyulaşacaktır sonra kan testi ver ay darısı bizlereeee:anneadayı:
İnşallah canımm sağlıkla ilerlesin de :) ben çok göremedim fotografa bakınca ama hepiniz gördünüz:)) Allah inşallah hepinize versin sağlıklı bebekler canım dualarım sizinle:dua:

X