Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar eşime instagramdan macun aldım hareketli sayısını cogaltiyormus bide kalitesini arttiriyormus eğer 0 uzerindeyse genelde ilk aydan gebelik oluyormuş.İnşallah faydasını görürüz buradan mutlu haberi sizinle paylaşırım inşallah. Yanında yine keçiboynuzu kürüne devam ettirecem. tahmini bat 13 ocak klomen geciktirmezse bakalım neler olcak hakkımızda hayirlisi
Keçi boynuzu kürü çok etkili birşeymiş sonuca inanamadım sayı 60 milyondan 80 milyona çıkmış eşimin 3 ay kullandı hızında da artış olmuş hatta doktor ne kullandın devam et demiş

Hadi gözün aydın cnn.. tam kaç haftalikti gittiğinde.. dr beni çarşamba çağırdı ama ben cuma gidicem
5 hafta 5 gunluktu kalp atisini gordugumde...haftaya carsambaya gidicem..o zaman kalp atisi duyulur Allah kismet ederse...aslinda yarindi randevum..yani sabredip p.tesi yerine yarin gitseydim kalp atisini da duymus olurdum buyuk ihtimalla

Keçi boynuzu kürü çok etkili birşeymiş sonuca inanamadım sayı 60 milyondan 80 milyona çıkmış eşimin 3 ay kullandı hızında da artış olmuş hatta doktor ne kullandın devam et demiş
2.nci ayın içindeyiz bizde canım bende eşime yapıyorum hergün içiyor.ama geçen hafta sperm testi yaptırdı hareketlisi çok düşüktü :KK43:

Selam hanımlar size sormak istediğim birşey var ben normalde ilişkiden sonra ped kullanıyordum bekleme süresi boyunca çünkü rahatsız oluyorum ama düşündüm ki acaba bir zararı mı oluyor sonucta içinde kimyasal birşeyler vardır muhakkak siz ne düşünüyorsunuz bu konuda spermlere zararı oluyor mudur sizce?

Selam hanımlar size sormak istediğim birşey var ben normalde ilişkiden sonra ped kullanıyordum bekleme süresi boyunca çünkü rahatsız oluyorum ama düşündüm ki acaba bir zararı mı oluyor sonucta içinde kimyasal birşeyler vardır muhakkak siz ne düşünüyorsunuz bu konuda spermlere zararı oluyor mudur sizce?
Canım olabilir. Niye ped koyuyosun ki kagıt havlu koysana. Bazı pedler kısırlığa bile neden oluyomuş Allah korusun.

Kizlar benim gecen ayki gibi silik cikti

Eklentiler

• 20190103_121609.jpg
    20190103_121609.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 100
kızlar Bugün itibariyle 6 hafta 5 günlük hamileyim. :anneadayı: :emir_bebek:Dün doktora gittik ve Yılbaşı hediyesi olarak meleğim bize kalbinin atışını gösterdi, Allahım nasıl mutlu oldum bilemezsiniz, gözlerim yaşardı:KK200::KK200::KK200: Allahım burada bu müjdeyi bekleyen herkese yaşatsın inşallah, dualarım sizinle, sizinde dualarınız benimle olsun arkadaşlar sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim inşallah...
Insallah saglikla kucagina alirsin canim :) ilk kalp atisini duymak cok guzel bir duygu

İyi akşamlar kızlar herkes nerede ya kimsecikler yok başka topikleremi transver oldunuz acaba?hani çabalayan bu ayda bebiş isteyenler nerede durmak yok yola devam!Ben bu ay nezaman yumurtladim bilmiyorum zaten çokta degerlendiremedik ve adetime 10 gün var yine çok fena göğüslerim hassaslaşti ve belim ağrıyor yani her ay olduğu gibi sözde durumlar ne?

Kizlar adetim 31 aralikta bitti ovulasyon testleri bu şekilde catladimi catlamadimi anlamadim ben

Eklentiler

• IMG_20190107_113444.jpg
    IMG_20190107_113444.jpg
    141,5 KB · Görüntüleme: 79
4 Ocakta yumurtlamışşsın .. 5 ocakta yumurtan çatlamış... inşallah verimli değerlendirebilmişsen 20 ocakta belli olur tutup tutmadığı
Kizlar adetim 31 aralikta bitti ovulasyon testleri bu şekilde catladimi catlamadimi anlamadim ben

X